Bezpieczeństwo zakupów w Optyk Rozmus

W sklepie Optyk Rozmus, wszelkie zakupy internetowe są bezpieczne ze względu na najnowocześniejszą i najlepszą technologię bezpieczeństwa internetowego i system kodowania, a wszystko to w celu ochrony naszych klientów. Jesteśmy kompatybilni z PCI i nie przechowujemy na naszych serwerach poufnych informacji dotyczących zakupów czy danych płatniczych.

W celu zachowania prywatności i bezpieczeństwa cała transakcja jest kodowana, z danymi karty kredytowej włącznie, ponieważ dane te docierają do nas drogą internetową.

Przyjmujemy zamówienia tylko i wyłącznie z przeglądarek z implementacją technologii SSL (Secure Socket Layer) bądź TLS1,2, co oznacza, że niemożliwe jest nieumyślne wysłanie danych z karty kredytowej lub płatności poprzez niezabezpieczone łącze. Większość przeglądarek stosuje tą technologię.

Dane osobowe do momentu realizacji zamówienia są przechowywane w formacie kodowania certyfikowanym przez Departament Obrony USA. Dzięki temu dodatkowemu systemowi szyfrowania, osoby trzecie praktycznie nie mają dostępu do danych, które Państwo nam przesyłają.


Wszelkie pytania dotyczące zabezpieczeń kart płatniczych prosimy kierować do  cs@optykrozmus.com.