SYSTANE ULTRA krople do oczu 10 ml

10ml

Cena: 32.99 zł  było 42.99 zł Oszczędzasz: 10.00 zł (23%)

Kategorie produktu: / Krople do oczu
Marki: Alcon
Alcon
SKU: SBU10

Obecnie Brak Na Stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

SYSTANE ULTRA krople do oczu 10 ml

Dlaczego warto kupić SYSTANE ULTRA krople do oczu 10 ml

Jeśli często doświadczasz suchości oczu, ich zmęczenia, wrażenia piasku pod powiekami, Twoje oczy wymagają dodatkowej pielęgnacji i ochrony. Z kroplami do oczu Systane Ultra możesz pożegnać wszystkie powyższe dolegliwości. Dzięki klinicznie udowodnionemu długotrwałemu działaniu, Twoje oczy będą czuć się komfortowo i świeżo przez cały dzień, niezależnie od panujących warunków środowiska.

Cechy:

  • Pojemność 10ml
  • Ulga i komfort dla zmęczonych i suchych oczu
  • Udowodniony klinicznie długotrwały komfort
Porady i tutoriale odnośnie soczewek
Inne soczewki kontaktowe i akcesoria związane z tym produktem

Odświeżające i kojące krople dla suchych i zmęczonych oczu użytkowników soczewek kontaktowych. Pomagają utrzymać naturalną warstwę płynu łzowego nawilżającego oczy. 10ml.

10ml
Blink Contacts lubricating and rewetting drops
18.99 zł 25.99 zł

Nawilżające krople do oczu Systane Balance to tzw. sztuczne łzy. Przynoszą szybką i długotrwałą ulgę przy odczuwaniu suchości, podrażnienia, pieczenia. Pojemność 10ml.

10ml
SYSTANE BALANCE Nawilżające Krople do Oczu 10ml
39.99 zł 55.99 zł

Hyabak to nawilżające krople do oczu i soczewek kontaktowych z naturalnym hialuronianem sodu, które nawilżają i chronią oczy, przynosząc ulgę w uczuciu podrażnienia, pieczenia czy przemęczenia oczu.

10ml
Hyabak Nawilżające Krople do Oczu
42.99 zł 54.99 zł

Jeśli Twoje oczy są suche lub zmęczone, wypróbuj soczewki ReNu Multiplus Lubricating and Rewetting Eye Drops firmy Bausch+Lomb - dzięki nim odzyskają one świeżość i zdrowy wygląd.

8ml
ReNu Drops Nawilżające Krople Do Oczu
16.00 zł 19.99 zł

Krople do oczu SYSTANE HYDRATION przyniosą ulgę Twoim zmęczonym i suchym oczom, niezależnie od tego, czy nosisz soczewki kontaktowe, czy nie. Wypróbuj je już teraz i przekonaj się, jak doskonale nawilżają one oczy.

10ml
SYSTANE HYDRATION Nawilżające Krople do Oczu 10ml
38.99 zł 55.99 zł

Te nawilżające krople do oczu zagęszczają Twój naturalny film łzowy, chroniąc Twe oczy przed podrażnieniami i suchością. Aplikuj Opti-Free Pro nawilżające krople do oczu przed założeniem oraz po ściągnięciu soczewek kontaktowych.

10ml
OPTI-FREE Pro Krople Nawilżające do Oczu 10ml
34.99 zł 49.99 zł