Hydrabak Odświeżające Krople do Oczu

10ml

Cena: 42.99 zł  było 57.99 zł Oszczędzasz: 15.00 zł (26%)

Kategorie produktu: / Krople do oczu
Marki: Spectrum Thea
Spectrum Thea
SKU: HRB-D-10

Wybierz

Ilość :

Hydrabak Odświeżające Krople do Oczu

Dlaczego warto kupić Hydrabak Odświeżające Krople do Oczu

Odświeżające krople do oczu firmy Thea, które są nie tylko świetne do codziennego użytku, ale również doskonale sprawdzą się w sytuacjach awaryjnych. Krople Hydrabak nazywane są czasem płynem do płukania oczu, gdyż można nimi przepłukać podrażnione oko lub oko, do którego coś wpadło. Ponadto krople te nawilżają i odświeżają oczy przygotowując je na włożenie soczewek kontaktowych a także koją zmęczone oczy po ich ściągnięciu. Dzięki specjalnie skonstruowanej butelce, kropli tych można używać przez aż 2 miesiace od otwarcia, więc nawet jeśli korzystasz z nich tylko kilka razy w tygodniu, z pewnością zużyjesz całą butelkę.

Cechy:

  • Butelka 10ml
  • Doskonałe do przepłukiwania i odświeżania zmęczonych i suchych oczu
  • Idealne do przemywania oczu przed i po użyciu soczewek kontaktowych
  • Dobre do usuwania zanieczyszczeń
  • Należy je zużyć w ciągu 8 tygodni od otwarcia butelki
  • Odświeżające krople do codziennego użytku
Porady i tutoriale odnośnie soczewek
Inne soczewki kontaktowe i akcesoria związane z tym produktem

Odświeżające i kojące krople dla suchych i zmęczonych oczu użytkowników soczewek kontaktowych. Pomagają utrzymać naturalną warstwę płynu łzowego nawilżającego oczy. 10ml.

10ml
Blink Contacts lubricating and rewetting drops
18.99 zł 25.99 zł

Nawilżające krople do oczu Systane Balance to tzw. sztuczne łzy. Przynoszą szybką i długotrwałą ulgę przy odczuwaniu suchości, podrażnienia, pieczenia. Pojemność 10ml.

10ml
SYSTANE BALANCE Nawilżające Krople do Oczu 10ml
39.99 zł 55.99 zł

Hyabak to nawilżające krople do oczu i soczewek kontaktowych z naturalnym hialuronianem sodu, które nawilżają i chronią oczy, przynosząc ulgę w uczuciu podrażnienia, pieczenia czy przemęczenia oczu.

10ml
Hyabak Nawilżające Krople do Oczu
42.99 zł 54.99 zł

Krople SYSTANE ULTRA Lubricant Eye Drops zapewniają długotrwałą ochronę i komfort wysuszonym oczom. Inteligentny sposób aplikacji umożliwia wygodne dozowanie preparatu w ciągu dnia, ułatwiając tym samym utrzymanie codziennej higieny oczu.

10ml
SYSTANE ULTRA krople do oczu 10 ml
32.99 zł 42.99 zł

Jeśli Twoje oczy są suche lub zmęczone, wypróbuj soczewki ReNu Multiplus Lubricating and Rewetting Eye Drops firmy Bausch+Lomb - dzięki nim odzyskają one świeżość i zdrowy wygląd.

8ml
ReNu Drops Nawilżające Krople Do Oczu
16.00 zł 19.99 zł

Krople do oczu SYSTANE HYDRATION przyniosą ulgę Twoim zmęczonym i suchym oczom, niezależnie od tego, czy nosisz soczewki kontaktowe, czy nie. Wypróbuj je już teraz i przekonaj się, jak doskonale nawilżają one oczy.

10ml
SYSTANE HYDRATION Nawilżające Krople do Oczu 10ml
38.99 zł 55.99 zł

Te nawilżające krople do oczu zagęszczają Twój naturalny film łzowy, chroniąc Twe oczy przed podrażnieniami i suchością. Aplikuj Opti-Free Pro nawilżające krople do oczu przed założeniem oraz po ściągnięciu soczewek kontaktowych.

10ml
OPTI-FREE Pro Krople Nawilżające do Oczu 10ml
34.99 zł 49.99 zł