Krople do oczu i płyny do pielęgnacji soczewek

Oferujemy szeroki wybór płynów do pielęgnacji i namaczania szkieł, kropli do oczu przyjaznych soczewkom a także pojemniczków na soczewki.

Płyny do soczewek

Przeglądaj nasze płyny do pielęgnacji soczewek

Krople do oczu

Przeglądaj nasze krople do oczu
Ukojenie dla suchych i zmęczonych oczu

Wszystkie rodzaje soczewek kontaktowych wymagają codziennej pielęgnacji. Aby w sposób bezpieczny utrzymać je w czystości, konieczne jest użycie dezynfekujących płynów pielęgnacyjnych. Od ich jakości zależy stan i żywotność soczewek, dlatego wybór odpowiedniego produktu z tej kategorii ma ogromne znaczenie.

Optyk Rozmus oferuje  płyny do pielęgnacji soczewek tylko od najlepszych i zaufanych producentów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja soczewek, dlatego nie sprzedajemy produktów, których sami nie wypróbowaliśmy. Dostępne u nas płyny do soczewek kupić można w różnych rozmiarach oraz cenach, które zadowolą każdego klienta. Oferujemy również opakowania podróżne o pojemności poniżej 100ml.

Osoby cierpiące na zespół suchego oka lub po prostu potrzebujące solidnego nawilżenia mogą nabyć u nas również krople do oczu. Tak jak wszystkie oferowane przez nas szkła kontaktowe i płyny do ich pielęgnacji, są one najwyższej jakości, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa i zdrowia Twoim oczom. Krople do oczu z naszej oferty mogą być stosowane zarówno przez użytkowników soczewek, jak i przez osoby nie będące użytkownikami szkieł kontaktowych.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.