SoloCare Aqua - 90ml

Cena: 18.99 zł
14%OFF
21.99zł
90ml
SoloCare Aqua - 90ml
Marka: Menicon
SoloCare Aqua to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych bez czyszczenia i spłukiwania. System Hydrolock utrzymuje soczewki odpowiednio nawilżone. Pojemność 90ml.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Przebywanie w zadymionych lub klimatyzowanych pomieszczeniach, zespół suchego oka, wrażliwe oczy - wszystkie te czynniki przyczynić się mogą w znacznej mierze do dyskomfortu odczuwanego podczas noszenia soczewek kontaktowych. Na szczęście nowoczesne płyny do pielęgnacji soczewek przychodzą z pomocą w takich sytuacjach. Płyn SoloCare Aqua sprawi, że Twoje soczewki zawsze pozostaną świeże, czyste i bardzo wygodne dzięki specjalnemu systemowi Hydrolock, opartemu na prowitaminie B5 oraz sorbitolu. Jest on stosowany w terapii zespołu suchego oka i sprawia, że soczewka przez cały czas użytkowania pozostaje wilgotna i świeża. Aby poprawnie dbać o swoje soczewki silikonowo-hydrożelowe, wcieraj w nie płyn SoloCare Aqua przez 10 sekund a następnie zostaw je do nasiąknięcia w świeżym płynie przez około 5 minut. Po tym czasie możesz je założyć. Pamiętaj, aby po użyciu soczewek włożyć je do świeżego płynu na co najmniej 4 godziny, tak aby miał on szansę zabić wszystkie bakterie i drobnoustroje, które namnażają się na soczewkach podczas ich codziennego użytku.

Cechy:

  • Pojemność 90ml
  • Doskonała pielęgnacja soczewek silikonowo-hydrożelowych
  • Rewolucyjny system Hydrolock
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Menicon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o SoloCare Aqua - 90ml

Liczba opinii: 3
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

SoloCare Aqua - 90ml
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
SoloCare Aqua - 90ml

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.