SoloCare Aqua - 90ml

Cena: 18.99 zł
90ml
SoloCare Aqua - 90ml
Marka: Menicon | Producent: Menicon
SoloCare Aqua to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych bez czyszczenia i spłukiwania. System Hydrolock utrzymuje soczewki odpowiednio nawilżone. Pojemność 90ml.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Przebywanie w zadymionych lub klimatyzowanych pomieszczeniach, zespół suchego oka, wrażliwe oczy - wszystkie te czynniki przyczynić się mogą w znacznej mierze do dyskomfortu odczuwanego podczas noszenia soczewek kontaktowych. Na szczęście nowoczesne płyny do pielęgnacji soczewek przychodzą z pomocą w takich sytuacjach. Płyn SoloCare Aqua sprawi, że Twoje soczewki zawsze pozostaną świeże, czyste i bardzo wygodne dzięki specjalnemu systemowi Hydrolock, opartemu na prowitaminie B5 oraz sorbitolu. Jest on stosowany w terapii zespołu suchego oka i sprawia, że soczewka przez cały czas użytkowania pozostaje wilgotna i świeża. Aby poprawnie dbać o swoje soczewki silikonowo-hydrożelowe, wcieraj w nie płyn SoloCare Aqua przez 10 sekund a następnie zostaw je do nasiąknięcia w świeżym płynie przez około 5 minut. Po tym czasie możesz je założyć. Pamiętaj, aby po użyciu soczewek włożyć je do świeżego płynu na co najmniej 4 godziny, tak aby miał on szansę zabić wszystkie bakterie i drobnoustroje, które namnażają się na soczewkach podczas ich codziennego użytku.

Cechy:

  • Pojemność 90ml
  • Doskonała pielęgnacja soczewek silikonowo-hydrożelowych
  • Rewolucyjny system Hydrolock
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Menicon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o SoloCare Aqua - 90ml

Liczba opinii: 3
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

SoloCare Aqua - 90ml
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
SoloCare Aqua - 90ml

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.