Soflens 66 Toric 6 szt.

Cena: 179.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Soflens 66 Toric 6 szt.
Marka: Soflens | Producent: Bausch & Lomb
Miesięczne soczewki kontaktowe Soflens – zamów szkła toryczne od firmy Bausch & Lomb poprzez nasz sklep internetowy i zapomnij o niewyraźnym widzeniu.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Prezentowane szkła kontaktowe uznaje się za jeden z najlepszych wyborów dla osób, które zmagają się z astygmatyzmem. Dzięki nim można zapomnieć o okularach, mając pewność wyraźnego i ostrego widzenia w każdych warunkach. Właśnie tak działają bowiem soczewki toryczne Soflens 66 Toric, które są do kupienia w korzystnej cenie poprzez nasz sklep internetowy. Zakładając je, osiąga się taki sam efekt korekcyjny jak w przypadku okularów, a przy tym można uniknąć wszystkich negatywnych aspektów związanych ich noszeniem na nosie, jak np. mniejsze pole widzenia czy zmiana wyglądu.

Miesięczne soczewki kontaktowe wyprodukowane przez firmę Bausch & Lomb są dostępne w opakowaniu zawierającym 6 sztuk, dlatego ich zakup jest bardzo ekonomiczny. Ale to tylko jeden z powodów, dla których warto je zamówić, ponieważ gwarantują także znakomitą ostrość widzenia niezależnie od tego, jakiego typu wadę się posiada. Szeroki zakres oferowanych mocy pozwala na dobranie szkieł torycznych Soflens pod kątem nawet bardzo różnego nasilenia astygmatyzmu.

Zasługa skutecznego działania tych miesięcznych soczewek pod kątem korekcji wady astygmatyzmu w dużej mierze jest rezultatem wykorzystania technologii FormCast, z której słynie producent – amerykańska firma Bausch & Lomb z ponad stupięćdziesięcioletnim doświadczeniem w dostarczaniu sprzętu medycznego. Równie ważne jest wyjątkowo efektywne zabezpieczenie przed zabrudzeniami, dzięki któremu nie ma ryzyka, że do oka przedostaną się jakiekolwiek zanieczyszczenia. Taką pewność daje zastosowanie specjalnej powłoki Performa.

Wykorzystanie wspomnianej powłoki ma też inny pozytywny skutek, bo pozwala na dostarczenie rogówce odpowiedniej ilości tlenu. W ten sposób miesięczne soczewki toryczne utrzymują oczy w zdrowiu i nie doprowadzają do ich przesuszenia, co często się zdarza przy gorszych jakościowo szkłach kontaktowych. W przypadku modelu Soflens, który jest w atrakcyjnej cenie oferowany w naszym sklepie internetowym, Klienci mogą oczekiwać również znakomitej stabilności noszenia. Prezentowane soczewki od firmy Bausch & Lomb bardzo dobrze utrzymują się na powierzchni oka i nie przesuwają się niezależnie od rodzaju wykonywanej aktywności.

Chcąc uniknąć skutków astygmatyzmu, które utrudniają widzenie i przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu na co dzień, zdecydowanie warto rozważyć kupno prezentowanych szkieł kontaktowych Soflens. Dzięki nim można zapomnieć o nie zawsze wygodnych i dobrze wyglądających okularach, jednocześnie dbając o wzrok i skutecznie korygując wadę astygmatyzmu niezależnie od rodzaju.

Cechy:

  • 6 dwutygodniowych soczewek kontaktowych w opakowaniu
  • Zastosowane technologie: FormCast, warstwa Performa, budowa LoTorque
  • BC/DIA 8.5/14.5
  • Dostępne w szerokim wachlarzu mocy i parametrów
  • Wyraźne i ostre widzenie
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny przez 30 dni lub całodobowy przez 7 dni
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod +6.00 do -6.00D (w odstępach co 0.25D)
od -6.50D do -9.00D (w odstępach co 0.50D)
Cylindry-0.75/1.25/-1.75/-2.25/-2.75 (-2.75 dostępne od 0.00 do -9.00D)
Osieod 0° do 180° (w odstępach co 10°)
Krzywizna (BC)8.50
Średnica (DIA)14.5
Dk/t16
Uwodnienie66%
MateriałAlphafilcon A
Filtr UVbrak
ProducentBausch+Lomb
ModelSoflens 66 Toric
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Bausch & Lomb, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Bausch & Lomb Incorporated Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Bausch & Lomb Incorporated

Opinie o Soczewki Kontaktowe Soflens 66 Toric 6 szt.

Liczba opinii: 2
Ocena: : 4.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Soflens 66 Toric 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Soflens 66 Toric 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.