Ultra for Presbyopia 6 szt.

Cena: 249.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Ultra for Presbyopia 6 szt.
Marka: Bausch & Lomb | Producent: Bausch & Lomb
Już nie potrzebujesz okularów do czytania! Z tymi progresywnymi soczewkami kontaktowymi firmy Bausch+Lomb widzenie na każdą odległość stanie się wyraźne i bezproblemowe. Opakowanie 6szt.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Nowe, ultra-oddychające miesięczne soczewki przeznaczone do korekcji starczowzroczności wyprodukowane przez firmę Bausch+Lomb. Soczewki Ultra for Presbyopia zostały stworzone z myślą o osobach po 40. roku życia, które ze względu na starzejący się aparat wzroku mogą doświadczać problemów związanych z widzeniem na różne odległości, zwłaszcza z bliska. Soczewki te wyposażono w specjalny układ stref optycznych zwany 3-Zone Progressive Design, który pozwala widzieć wyraźnie zarówno z bliska (podczas czytania, korzystania z urządzeń mobilnych, etc.) jak i na większe dystanse, łącznie z dalą. Dzięki temu osoby, które do tej pory potrzebowały okularów do czytania mogą z nich z powodzeniem zrezygnować i cieszyć się doskonałym wzrokiem przez cały dzień, niezależnie od wykonywanej czynności.

Dzięki opatentowanej technologii MoistureSeal soczewki Ultra for Presbyopia charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem przepuszczalności tlenu, wynoszącym aż 163 dk/t. Oznacza to, że są one intensywnie oddychające, gwarantując zdrowy wygląd oczu oraz ich komfort przez cały dzień. Ze względu na tę cechę mogą one być noszone w sposób ciągły aż przez 7 dni i 6 nocy - oczywiście wyłącznie po konsultacji z optometrystą. Ponadto ich wysokie uwodnienie (zawartość wody na poziomie 46%) zapewnia oczom uczucie świeżości i pozytywnie wpływa na miękkość soczewek, sprawiając, że są one niewyczuwalne na oczach już od pierwszych sekund po założeniu.

Cechy:

  • 6 soczewek w opakowaniu
  • Soczewki miesięczne
  • Mogą być noszone w sposób ciągły przez 7 dni
  • BC/DIA: 8.5/14.2
  • Dostępne w mocach od +6.0 do -10.0 co 0.25
  • Dostępne z dwiema mocami addycji
  • Mocno oddychające
  • Miękkie i wygodne od pierwszych chwil
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 30 dni
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod -10.00D do +6.00D (w odstępach co 0.25D)
AddycjaLow: od +0.75D do +1.50D
High: od +1.75D do +2.50D
Krzywizna (BC)8.50
Średnica (DIA)14.2
Dk/t163
Uwodnienie46%
MateriałSamfilcon A
Filtr UVbrak
ProducentBausch+Lomb
ModelUltra for Presbyopia
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Bausch & Lomb, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Bausch & Lomb Incorporated Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Bausch & Lomb Incorporated
Soczewki Kontaktowe Ultra for Presbyopia 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 0.0 - Bądż pierwszy/-a

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Ultra for Presbyopia 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.