Ultra 6 szt.

Cena: 124.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Ultra 6 szt.
Marka: Bausch & Lomb | Producent: Bausch & Lomb
Oddychające miesięczne soczewki o doskonałym uwodnieniu i nienagannej miękkości, zapewniające ostrość widzenia i komfort przez cały dzień. Opakowanie 6 sztuk.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your

Nowe, wyjątkowo tlenoprzepuszczalne soczewki miesięczne od renomowanego producenta, firmy Bausch+Lomb. Soczewki Ultra charakteryzują się dużą zawartością wody (46%) oraz bardzo wysokim współczynnikiem przepuszczalności tlenu (163 dk/t). Dzięki temu są one niezwykle wygodne i mogą być bezpiecznie noszone przez cały dzień a nawet w sposób ciągły przez 7 dni i 6 nocy, w zależności od indywidualnej rekomendacji optometrysty. Opatentowana technologia MoistureSeal zapewnia jeszcze jedną korzyść - miękkość soczewki, dzięki której jest ona niewyczuwalna na oku już od pierwszych sekund po założeniu.

Te oddychające soczewki szczególnie polecamy osobom, które spędzają dużo czasu przed ekranem komputera czy urządzeń mobilnych. Naturalny odruch mrugania zmniejsza wtedy swą częstotliwość narażając oczy na szybsze wysychanie. Dzięki silnemu uwodnieniu soczewek oraz ich wysokiej tlenoprzepuszczalności oczy pozostają zdrowe i nie męczą się tak szybko, jak to bywa w przypadku innych szkieł kontaktowych.

Soczewki Bausch+Lomb Ultra dostępne są w szerokim wachlarzu mocy korekcyjnych (od +6.00 do -12.00) oraz w popularnym "rozmiarze" (BC/DIA: 8.5/14.2), dzięki czemu znajdują one zastosowanie u wielu pacjentów cierpiących na krótko- lub nadwzroczność.

Cechy:

  • 6 soczewek w opakowaniu
  • Soczewki miesięczne
  • Mogą być noszone w sposób ciągły przez 7 dni
  • BC/DIA: 8.5/14.2
  • Dostępne w mocach od +6.0 do -6.0 co 0.25 oraz od -6.0 do -12.0 co 0.5
  • Mocno oddychające
  • Miękkie i wygodne od pierwszych chwil
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 7 dni
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod -6.00D do +6.00D (w odstępach co 0.25D)
od -6.50D do -12.00D (w odstępach co 0.50D)
Krzywizna (BC)8.50
Średnica (DIA)14.2
Dk/t163
Uwodnienie46%
MateriałSamfilcon A
Filtr UVbrak
ProducentBausch+Lomb
ModelUltra
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Bausch & Lomb, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Bausch & Lomb Incorporated Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Bausch & Lomb Incorporated
Soczewki Kontaktowe Ultra 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 0.0 - Bądż pierwszy/-a

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Ultra 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.