Lightning

Cena: 77.99 zł
2 szt.
Soczewki Kontaktowe Lightning
Marka: ColourVue | Producent: Maxvue Vision
Pasujące do wielu kostiumów i charakteryzacji: niebieska zewnętrzna krawędź, od której do środka odchodzą niebieskie błyskawice na białym tle.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Chcesz, żeby Twój strój zrobił iście piorunujące wrażenie? Postaw na soczewki ColourVue Crazy Lightning, które posiadają niebieską krawędź zewnętrzna oraz pioruny odchodzące z niej do środka soczewki. Model ten bez problemu dopasuje się do wielu kostiumów, czy charakteryzacji i bez wątpienia nada kreacji wiarygodności, która zrobi wrażenie na każdym, kto Cię zobaczy. Poszukując białych i niebieskich soczewek kontaktowych, wybór tego modelu wydaje się oczywisty, ponieważ łączy te dwie barwy w jedną unikatową kompozycję.

Dzięki wysokiemu komfortowi noszenia potwierdzonemu przez certyfikat CE i standard ISO 9001 bez problemu skorzystasz z tych soczewek podczas długiej zabawy na imprezie Halloweenowej. Ich tajemniczy wygląd sprawdzi się w wielu przebraniach i jednocześnie może uwiarygodnić Twoją wersję Storm z serii X-Men, wampira z serii Underworld, jak i Białego Wędrowca (White Walker) z Gry o Tron. Produkt ten dostępny jest jedynie w mocach zerowych.

Główne cechy:

  • 1 para soczewek w opakowaniu
  • Krzywizna 8.6/14mm
  • Dostępne w mocach zerowych
  • Dostępne jako roczne soczewki kontaktowe
  • Opatentowany materiał hydrożelowy
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Wyjątkowy komfort potwierdzony certyfikatem CE i standardem ISO 9001
Typ soczewekroczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie2 szt.
Moc sferyczna0.0
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.0
Dk/t22
Uwodnienie45%
MateriałHydrogel terpolymer
Filtr UVbrak
ProducentColourVue
ModelLightning Crazy Lens
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Maxvue Vision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: MaxVue Vision SDN. BHD. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Quantum Vision S. L.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Lightning

Liczba opinii: 5
Ocena: : 3.8 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Lightning
Skomentuj

Średnia ocena 3.8 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Lightning

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.