Queens Solitaire Yellow Toric 1 szt.

Cena: 124.99 zł
1 szt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Yellow Toric 1 szt.
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Yellow Toric 1 szt.
Queens Solitaire Yellow Toric 1 szt. 2
Foto: @miss.sg_
Foto: @miss.sg_
Marka: Soleko | Producent: Soleko
Zajrzyj do naszego sklepu i zamów szkła kontaktowe Queens Solitaire Toric Yellow. Dzięki nim skorygujesz astygmatyzm i uzyskasz żółtą barwę oczu.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Cylinder for your Lewe Oko
Please select a Oś for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Cylinder for your
Please select a Oś for your

Soczewka Soleko Queens Solitaire Yellow Toric

Jeśli jesteś osobą z astygmatyzmem, wcale nie musisz z zazdrością patrzeć na tych, którzy mogą zmieniać kolor swoich oczu poprzez soczewki kontaktowe. Teraz taką samą możliwość oferują bowiem ich toryczne wersje, a konkretnie żółte Queens Solitaire Toric Yellow, które zamówisz u nas w przystępnej cenie.

Zmiana barwy tęczówek na żółtą ma w tym przypadku bardzo naturalny charakter. Kolor jest delikatny i dyskretny, a więc produkt dedykowany jest osobom z astygmatyzmem i z jasnym odcieniem oczu, chociaż pięknie zaprezentuje się również na ciemnych oczach. Efekt po założeniu jest wręcz zniewalający. Oko wspaniale wygląda zarówno w świetle dziennym, jak i po zmroku, a więc możesz zrobić ogromne wrażenie na innych na spotkaniu towarzyskim czy podczas romantycznej kolacji.

W przypadku tych kwartalnych soczewek kontaktowych jakość korekcji wzroku u osób mających astygmatyzm jest bardzo wyraźna. Szeroka dostępność mocy do wyboru, a do tego różne wartości osi i cylindrów sprawiają, że każdy może dopasować produkt do potrzeb i skutecznie korygować widzenie. Queens Solitaire Toric Yellow zostały wykonane z miękkiego materiału doskonale przepuszczającego tlen, który cechuje się uwodnieniem na poziomie 44%. Nawet po wielu godzinach ich noszenia oczy będą doskonale nawilżone i wypoczęte, a Ty zapomnisz o przekrwieniach oraz o nieprzyjemnym pieczeniu. Kwartalne szkła należy nosić w trybie dziennym. Ich powierzchnia została wykonana w taki sposób, aby uniemożliwiała powstawanie na niej osadów białkowych. W torycznych soczewkach kontaktowych zastosowano także technologię ograniczającą osadzanie się przeróżnych zanieczyszczeń.

Przepiękne, żółte zabarwienie, doskonale korygowany astygmatyzm, a do tego zdrowie i bezpieczeństwo dla Twoich oczu. W tych kwartalnych szkłach torycznych na pewno będziesz pięknie wyglądać, dlatego nie czekaj dłużej – już dzisiaj złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym.

Cechy:

  • pojedyncza soczewka w opakowaniu,
  • soczewki kwartalne o żółtym zabarwieniu (3-miesięczne),
  • toryczne,
  • BC/DIA 8.6/14.2,
  • dostępne w szerokiej gamie mocy, mocy cylindrycznych i osi,
  • uwodnienie: 43%,
  • wysoka tlenoprzepuszczalność,
  • ochrona przed osadami białkowymi i zanieczyszczeniami,
  • idealne dla naturalnie jasnych oczu.
Typ soczewekkwartalne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie1 szt.
Moc sferycznaod +6.00D do -6.00D (co 0.25D)
od -6.50D do -12.00D (co 0.50D)
od +6.50D do +15.00D (co 0.50D)
Cylindry0.00/-0.75/-1.25/-2.00/-2.75/-3.50
Osieod 0° do 180° (co 5°)
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.2
Dk/t13.00 ± 2
Uwodnienie43%
MateriałOcufilcon A
Filtr UVbrak
ProducentSoleko
ModelQueens Solitaire Yellow Toric

UWAGA: Składając zamówienie, zgadzasz się na brak możliwości zwrotu produktu po zakupie. Queens Solitaire Toric Yellow są bowiem produkowane wyłącznie na specjalne, indywidualne zlecenie. Czas oczekiwania jest w tym przypadku wydłużony do 28 dni roboczych. Jeśli chcesz anulować swój zakup, możesz to zrobić tylko do czasu rozpoczęcia produkcji.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Soleko, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Soleko S.p.A. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: nie dotyczy (wyprodukowano w UE)

Opinie o Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Yellow Toric 1 szt.

Liczba opinii: 4
Ocena: : 4.3 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Yellow Toric 1 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.3 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Yellow Toric 1 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.