Queens Solitaire Violet Toric 1 szt.

Cena: 124.99 zł
1 szt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Violet Toric 1 szt.
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Violet Toric 1 szt.
Queens Solitaire Violet Toric 1 szt. 2
Queens Solitaire Violet Toric 1 szt. 3
Foto: @miss.sg_
Marka: Soleko | Producent: Soleko
Doskonała korekcja astygmatyzmu i zmiana barwy oczu na fioletową. To możliwości szkieł kontaktowych, które najlepiej już teraz zamów w naszym sklepie.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Cylinder for your Lewe Oko
Please select a Oś for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Cylinder for your
Please select a Oś for your

Soczewka Soleko Queens Solitaire Violet Toric

Połączenie skutecznej korekcji wady wzroku, jaką jest astygmatyzm, z efektowną odmianą koloru oczu. Tak, to wszystko jest możliwe i wystarczy po prostu zamówić w naszym sklepie fioletowe, toryczne szkła Queens Solitaire Toric Violet. Jest to produkt toryczny o kwartalnym zastosowaniu, który w naturalny sposób zmienia odcień tęczówek i jednocześnie zapewnia doskonałe zdrowie oczu oraz o świetną jakość widzenia.

Korygowanie wad wzroku związanych z astygmatyzmem nie jest proste, ale w przypadku tego produktu szeroki wybór mocy, wartości cylindrycznych oraz osi umożliwia jego idealne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Zabarwienie fioletowe jest bardzo delikatne, a więc efekt wygląda najlepiej u osób, których naturalna barwa tęczówek jest jasna, aczkolwiek nawet osoby o bardzo ciemnych tęczówkach są zachwycone ich kolorem.

Te kwartalne soczewki kontaktowe zostały wykonane ze specjalnego hydrożelu o uwodnieniu 44%. Jest on miękki i elastyczny, co pozwala na jego idealne dopasowanie do kształtu oczu. Komfort noszenia tych torycznych szkieł kontaktowych stoi na najwyższym poziomie nie tylko dzięki doskonałemu utrzymywaniu wilgoci. Materiał ten przepuszcza bowiem duże ilości tlenu. Nie ma w takim przypadku mowy o nieprzyjemnym pieczeniu i pojawianiu się zaczerwienienia. W kwartalnych soczewkach kontaktowych Queens Solitaire Toric Violet można także czuć się bardzo bezpiecznie, gdyż na ich powierzchni nie odkładają się niebezpieczne osady białkowe, jak i różne zanieczyszczenia.

To naprawdę doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób z astygmatyzmem, które szukają sposobu na ciekawą odmianę swojego wizerunku. Produkt można z powodzeniem nosić na co dzień, jak również zakładać go na specjalne okazje, chcąc zabłysnąć przed innymi. W naszym sklepie internetowym zamówisz te toryczne szkła o fioletowym zabarwieniu w konkurencyjnej cenie i z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania, zawsze oryginalnei bezpośrednio od producenta.

Cechy:

  • pojedyncza soczewka fioletowa w opakowaniu,
  • soczewki kwartalne (3-miesięczne),
  • ochrona przed zanieczyszczeniami i osadami białkowymi,
  • BC/DIA 8.6/14.2,
  • dostępne w szerokiej gamie mocy, mocy cylindrycznych i osi,
  • uwodnienie: 43%,
  • doskonała tlenoprzepuszczalność,
  • idealne dla naturalnie jasnych oczu.
Typ soczewekkwartalne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie1 szt.
Moc sferycznaod +6.00D do -6.00D (co 0.25D)
od -6.50D do -12.00D (co 0.50D)
od +6.50D do +15.00D (co 0.50D)
Cylindry0.00/-0.75/-1.25/-2.00/-2.75/-3.50
Osieod 0° do 180° (co 5°)
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.2
Dk/t13.00 ± 2
Uwodnienie43%
MateriałOcufilcon A
Filtr UVbrak
ProducentSoleko
ModelQueens Solitaire Violet Toric

UWAGA! W przypadku tego produktu nie ma możliwości dokonania zwrotu po jego zakupie. Barwione soczewki kontaktowe na astygmatyzm Queens Solitaire Toric Violet są wykonywane wyłącznie na specjalne zamówienie i w związku z tym czas oczekiwania wynosi 28 dni roboczych. Ewentualne anulowanie zakupu jest możliwe tylko przed faktycznym rozpoczęciem procesu produkcyjnego.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Soleko, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Soleko S.p.A. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: nie dotyczy (wyprodukowano w UE)

Opinie o Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Violet Toric 1 szt.

Liczba opinii: 8
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Violet Toric 1 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Violet Toric 1 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.