Queens Solitaire Spice Toric 1 szt.

Cena: 124.99 zł
1 szt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Spice Toric 1 szt.
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Spice Toric 1 szt.
Na jasnoniebieskich oczach
Foto: @miss.sg_
Na jasnoniebieskich oczach
Marka: Soleko | Producent: Soleko
Soleko Queen's Solitaire Spice to szkła kontaktowe dla osób z astygmatyzmem zmieniające kolor oczu na brązowy. Wejdź na stronę i zamów je już teraz.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Cylinder for your Lewe Oko
Please select a Oś for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Cylinder for your
Please select a Oś for your

Soleko Queens Solitaire Spice Toric

Czy do tej pory myślałaś, że mając astygmatyzm, możesz zapomnieć o zakupie kolorowych, kwartalnych soczewek kontaktowych? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną informację. Kupując produkt Soleko Queen's Solitaire Spice otrzymasz w swoje ręce szkła o ogromnych możliwościach. Przede wszystkim ich toryczna forma gwarantuje skuteczne niwelowanie wad wzroku związanych z astygmatyzmem. Po drugie, mają one brązowe, wręcz cynamonowe zabarwienie i właśnie na taki kolor zmienią się Twoje oczy po ich założeniu.

To produkt najwyższej jakości, wykonany z nowoczesnych materiałów i dostępny w wielu opcjach korekcji wzorku. Jeśli masz astygmatyzm, możesz go bez przeszkód dopasować mocą czy wartością cylindryczną do własnych potrzeb. Jakość widzenia na najwyższym poziomie jest gwarantowana, tak samo, jak zdrowie Twoich oczu. Do produkcji tych brązowych, torycznych soczewek kontaktowych zastosowano bowiem specjalny hydrożel. Materiał jest wyjątkowo miękki i przyjemny w dotyku, przez co idealnie dopasowuje się do każdej gałki ocznej. Jego uwodnienie na poziomie 44% i świetna przepuszczalność tlenu to natomiast pewność doskonałego nawilżenia, braku podrażnień czy nieprzyjemnego uczucia występowania ciała obcego pod powieką. Powierzchnia została wykonana w taki sposób, aby nie osadzało się na niej białko. Jest ona dodatkowo chroniona przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami.

W tym przypadku brązowa barwa powierzchni kwartalnych szkieł Soleko Queen's Solitaire Spice jest delikatna, bardzo jasna. Z tego powodu produkt przeznaczony jest dla osób z astygmatyzmem, u których naturalny kolor tęczówek również jest w podobnej tonacji. W takim przypadku efekt zmiany koloru jest doskonale widoczny. Brązowe zabarwienie powstało z połączenia różnych odcieni, dzięki czemu prezentuje się ono wyjątkowo naturalnie.

Produkt ma kwartalne zastosowanie a więc jest przeznaczony do noszenia w dzień przez 3 miesiące od otwarcia, przy zachowaniu maksymalnej higieny. Zamów już teraz i ciesz się pięknym kolorem oczu, ich doskonałym zdrowiem oraz świetną jakością widzenia.

Cechy:

  • jedna sztuka w opakowaniu,
  • soczewki kontaktowe kwartalne (3-miesięczne),
  • BC/DIA 8.6/14.2,
  • dostępne w szerokiej gamie mocy, mocy cylindrycznych i osi,
  • uwodnienie: 43%,
  • toryczne, o wysokiej tlenoprzepuszczalności,
  • idealne dla naturalnie jasnych oczu,
Typ soczewekkwartalne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie1 szt.
Moc sferycznaod +6.00D do -6.00D (co 0.25D)
od -6.50D do -12.00D (co 0.50D)
od +6.50D do +15.00D (co 0.50D)
Cylindry0.00/-0.75/-1.25/-2.00/-2.75/-3.50
Osieod 0° do 180° (co 5°)
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.2
Dk/t13.00 ± 2
Uwodnienie43%
MateriałOcufilcon A
Filtr UVbrak
ProducentSoleko
ModelQueens Solitaire Spice Toric

UWAGA! Powyższe toryczne soczewki kontaktowe są produkowane na indywidualne zamówienie i dlatego nie ma możliwości ich zwrotu. Jesteśmy w stanie anulować zlecenie tylko wtedy, gdy produkcja nie została jeszcze rozpoczęta. Całkowity czas realizacji takiego zamówienia wynosi około 28 dni roboczych.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Soleko, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Soleko S.p.A. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: nie dotyczy (wyprodukowano w UE)

Opinie o Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Spice Toric 1 szt.

Liczba opinii: 8
Ocena: : 4.1 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Spice Toric 1 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.1 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Spice Toric 1 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.