Queens Solitaire Pearl Toric 1 szt.

Cena: 124.99 zł
1 szt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Pearl Toric 1 szt.
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Pearl Toric 1 szt.
Queens Solitaire Pearl Toric 1 szt. 2
Foto: @merrysynth
Foto: @miss.sg_
Marka: Soleko | Producent: Soleko
Dzięki perłowym szkłom kontaktowym dla osób z astygmatyzmem możesz zmienić swój wizerunek. Zajrzyj do nas i sprawdź właściwości tego produktu.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Cylinder for your Lewe Oko
Please select a Oś for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Cylinder for your
Please select a Oś for your

Soleko Queens Solitaire Pearl Toric

Z zazdrością patrzyłaś do tej pory, jak inni mieli dostęp do kolorowych soczewek kontaktowych, a Ty przez swój astygmatyzm nie mogłaś z nich skorzystać? W takim razie dzięki produktowi Soleko Queen's Solitaire Pearl szybko się to zmieni. Perłowe, biało-szare zabarwienie prezentuję się wyjątkowo pięknie i przede wszystkim ma bardzo naturalny charakter. Barwa jest jasna, dlatego toryczne szkła dedykowane są przede wszystkim osobom z astygmatyzmem mającym jaśniejsze odcienie tęczówek, ale piorunujący efekt zapewnią również na oczach ciemnych. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, kwartalne, sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób, dbając o zdrowie oczu, jak i zapewniają doskonałą jakość widzenia.

Zmiana koloru oczu na szare jest w tym przypadku naprawdę dyskretna. Tak piękne barwy na powierzchni torycznych soczewek kontaktowych powstały dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii do ich nanoszenia. Odcienie białego i szarego płynnie się ze sobą mieszają, tworząc koloryt dodający oczom wyjątkowej głębi.

Ponieważ są to produkty przeznaczone dla osób z astygmatyzmem, to gwarantują one doskonałą jakość widzenia. Można je precyzyjnie dopasować do indywidualnych potrzeb, wybierając spośród szerokiej gamy mocy korekcyjnych, osi czy wartości cylindrycznych. Zastosowany do produkcji materiał w tych kwartalnych szkłach torycznych ma uwodnienie na poziomie 44%, dzięki czemu skutecznie zatrzymuje wilgoć. Dodatkowo powierzchnia bardzo dobrze przepuszcza tlen, a więc w efekcie oczy nawet po wielu godzinach nie są zaczerwienione i nie pieką. Szaro-białe soczewki kontaktowe toryczne zapewniają przy tym ochronę przed osadami białkowymi, jak i przed różnorodnymi zanieczyszczeniami. Jeśli masz astygmatyzm, możesz je więc bezpiecznie i komfortowo nosić nawet na co dzień, ciesząc się doskonałym komfortem i świetną jakością widzenia.

Nie czekaj dłużej i już dzisiaj zamów szkła kontaktowe Soleko Queen's Solitaire Pearl. To produkt najwyższej jakości, oryginalny, który w naszym sklepie dostępny jest w konkurencyjnej cenie. Perłowe zabarwienie prezentuje się wyjątkowo pięknie i pozwala na całkowitą odmianę wizerunku.

Cechy:

  • pojedyncza soczewka w opakowaniu,
  • soczewki kwartalne (3-miesięczne),
  • szaro-białe zabarwienie,
  • BC/DIA 8.6/14.2,
  • dostępne w szerokiej gamie mocy, mocy cylindrycznych i osi,
  • uwodnienie: 43%,
  • wysoka tlenoprzepuszczalność,
  • idealne dla naturalnie jasnych oczu.
Typ soczewekkwartalne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie1 szt.
Moc sferycznaod +6.00D do -6.00D (co 0.25D)
od -6.50D do -12.00D (co 0.50D)
od +6.50D do +15.00D (co 0.50D)
Cylindry0.00/-0.75/-1.25/-2.00/-2.75/-3.50
Osieod 0° do 180° (co 5°)
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.2
Dk/t13.00 ± 2
Uwodnienie43%
MateriałOcufilcon A
Filtr UVbrak
ProducentSoleko
ModelQueens Solitaire Pearl Toric

UWAGA! Produkty Soleko Queen's Solitaire Pearl nie są dostępne od ręki, a jedynie produkowane na indywidualne zamówienie. Realizacja zlecenia zajmuje więc do 28 dni roboczych i nie ma możliwości dokonania zwrotu. W przypadku chęci anulowania zakupu można to zrobić jedynie do czasu rozpoczęcia produkcji.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Soleko, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Soleko S.p.A. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: nie dotyczy (wyprodukowano w UE)

Opinie o Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Pearl Toric 1 szt.

Liczba opinii: 17
Ocena: : 4.4 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Pearl Toric 1 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.4 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Pearl Toric 1 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.