Queens Solitaire Pearl Toric 1 szt.

Cena: 124.99 zł
22%OFF
159.99zł
1 szt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Pearl Toric 1 szt.
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Pearl Toric 1 szt.
Queens Solitaire Pearl Toric 1 szt. 2
Foto: @merrysynth
Foto: @miss.sg_
Marka: Soleko
Dzięki perłowym szkłom kontaktowym dla osób z astygmatyzmem możesz zmienić swój wizerunek. Zajrzyj do nas i sprawdź właściwości tego produktu.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Cylinder for your Lewe Oko
Please select a Oś for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Cylinder for your
Please select a Oś for your

Soleko Queens Solitaire Pearl Toric

Z zazdrością patrzyłaś do tej pory, jak inni mieli dostęp do kolorowych soczewek kontaktowych, a Ty przez swój astygmatyzm nie mogłaś z nich skorzystać? W takim razie dzięki produktowi Soleko Queen's Solitaire Pearl szybko się to zmieni. Perłowe, biało-szare zabarwienie prezentuję się wyjątkowo pięknie i przede wszystkim ma bardzo naturalny charakter. Barwa jest jasna, dlatego toryczne szkła dedykowane są przede wszystkim osobom z astygmatyzmem mającym jaśniejsze odcienie tęczówek, ale piorunujący efekt zapewnią również na oczach ciemnych. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, kwartalne, sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób, dbając o zdrowie oczu, jak i zapewniają doskonałą jakość widzenia.

Zmiana koloru oczu na szare jest w tym przypadku naprawdę dyskretna. Tak piękne barwy na powierzchni torycznych soczewek kontaktowych powstały dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii do ich nanoszenia. Odcienie białego i szarego płynnie się ze sobą mieszają, tworząc koloryt dodający oczom wyjątkowej głębi.

Ponieważ są to produkty przeznaczone dla osób z astygmatyzmem, to gwarantują one doskonałą jakość widzenia. Można je precyzyjnie dopasować do indywidualnych potrzeb, wybierając spośród szerokiej gamy mocy korekcyjnych, osi czy wartości cylindrycznych. Zastosowany do produkcji materiał w tych kwartalnych szkłach torycznych ma uwodnienie na poziomie 44%, dzięki czemu skutecznie zatrzymuje wilgoć. Dodatkowo powierzchnia bardzo dobrze przepuszcza tlen, a więc w efekcie oczy nawet po wielu godzinach nie są zaczerwienione i nie pieką. Szaro-białe soczewki kontaktowe toryczne zapewniają przy tym ochronę przed osadami białkowymi, jak i przed różnorodnymi zanieczyszczeniami. Jeśli masz astygmatyzm, możesz je więc bezpiecznie i komfortowo nosić nawet na co dzień, ciesząc się doskonałym komfortem i świetną jakością widzenia.

Nie czekaj dłużej i już dzisiaj zamów szkła kontaktowe Soleko Queen's Solitaire Pearl. To produkt najwyższej jakości, oryginalny, który w naszym sklepie dostępny jest w konkurencyjnej cenie. Perłowe zabarwienie prezentuje się wyjątkowo pięknie i pozwala na całkowitą odmianę wizerunku.

Cechy:

  • pojedyncza soczewka w opakowaniu,
  • soczewki kwartalne (3-miesięczne),
  • szaro-białe zabarwienie,
  • BC/DIA 8.6/14.2,
  • dostępne w szerokiej gamie mocy, mocy cylindrycznych i osi,
  • uwodnienie: 43%,
  • wysoka tlenoprzepuszczalność,
  • idealne dla naturalnie jasnych oczu.
Typ soczewekkwartalne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie1 szt.
Moc sferycznaod +6.00D do -6.00D (co 0.25D)
od -6.50D do -12.00D (co 0.50D)
od +6.50D do +15.00D (co 0.50D)
Cylindry0.00/-0.75/-1.25/-2.00/-2.75/-3.50
Osieod 0° do 180° (co 5°)
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.2
Dk/t13.00 ± 2
Uwodnienie43%
MateriałOcufilcon A
Filtr UVbrak
ProducentSoleko
ModelQueens Solitaire Pearl Toric

UWAGA! Produkty Soleko Queen's Solitaire Pearl nie są dostępne od ręki, a jedynie produkowane na indywidualne zamówienie. Realizacja zlecenia zajmuje więc do 28 dni roboczych i nie ma możliwości dokonania zwrotu. W przypadku chęci anulowania zakupu można to zrobić jedynie do czasu rozpoczęcia produkcji.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Soleko, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Pearl Toric 1 szt.

Liczba opinii: 15
Ocena: : 4.3 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Pearl Toric 1 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.3 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Pearl Toric 1 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.