Queens Solitaire Light Green Toric 1 szt.

Cena: 124.99 zł
1 szt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Light Green Toric 1 szt.
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Light Green Toric 1 szt.
Queens Solitaire Light Green Toric 1 szt. 2
Marka: Soleko | Producent: Soleko
Oferujemy najwyższej jakości, barwione na zielono szkła kontaktowe dla osób z astygmatyzmem. Sprawdź naszą ofertę już teraz i złóż zamówienie.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Cylinder for your Lewe Oko
Please select a Oś for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Cylinder for your
Please select a Oś for your

Soleko Queens Solitaire Light Green Toric

Jesteś osobą, która przez swój astygmatyzm nie mogła korzystać z kolorowych soczewek kontaktowych? Jeśli odpowiedź brzmi „tak", to mamy coś idealnego dla Ciebie – Soleko Queen's Solitaire Light Green. To nowoczesny produkt, dzięki któremu nie tylko zmienisz kolor tęczówek na zielony, ale także zadbasz o zdrowie swojego wzroku i o doskonałą jakość widzenia. Poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii to, co jeszcze do niedawna było niemożliwe, teraz stało się już rzeczywistością.

Producent postawił tutaj na rozwiązanie, które przede wszystkim ma zapewnić maksymalną naturalność kolorystyce. Zielona barwa jest więc bardzo delikatna i dlatego te soczewki toryczne przeznaczone są przede wszystkim dla osób z astygmatyzmem o jasnych tęczówkach, jednak pięknie zaprezentują się na każdych oczach. Możesz je zakładać, kiedy tylko masz na to ochotę i cieszyć się kompletną odmianą swojego wizerunku.

Są to jednak produkty kwartalne, a więc muszą gwarantować maksymalne bezpieczeństwo dla Twojego aparatu wzroku. Toryczne soczewki kontaktowe spełniają pod tym kątem najwyższe standardy jakości. Zastosowanym w nich materiał to hydrożel o uwodnieniu na poziomie 44%. Zielone szkła kontaktowe są dzięki temu mięciutkie i przyjemne w dotyku, nie uwierają i nie powodują żadnego dyskomfortu. Utrzymują doskonałe nawilżenie oka przez bardzo długi czas i cechują się przy tym ogromną przepuszczalnością tlenu. Zakładając je, na pewno bardzo szybko zapomnisz o tym, że w ogóle cokolwiek znajduje się pod Twoimi powiekami. W kwartalnych szkłach kontaktowych nie musisz obawiać się także zanieczyszczeń oraz osadów białkowych. Materiał ten skutecznie uniemożliwia ich tworzenie się.

Oferujemy szeroki wybór torycznych produktów Soleko Queen's Solitaire Light Green dla osób z astygmatyzmem. Skala Twojej wady nie ma tutaj znaczenia. Dzięki szerokiej gamie mocy, osi oraz wartości cylindrycznych można je łatwo dopasować do potrzeb praktycznie każdego. Astygmatyzm nigdy więcej nie będzie przeszkodą do tego, aby cieszyć się odmienioną barwą tęczówek.

Cechy:

  • pojedyncza soczewka w opakowaniu,
  • soczewki kwartalne (3-miesięczne),
  • zmiana koloru oczu na zielone,
  • BC/DIA 8.6/14.2,
  • dostępne w szerokiej gamie dioptrii, mocy cylindrycznych i osi,
  • uwodnienie: 43%,
  • efektywna przepuszczalność tlenu,
  • idealne dla naturalnie jasnych oczu.
Typ soczewekkwartalne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie1 szt.
Moc sferycznaod +6.00D do -6.00D (co 0.25D)
od -6.50D do -12.00D (co 0.50D)
od +6.50D do +15.00D (co 0.50D)
Cylindry0.00/-0.75/-1.25/-2.00/-2.75/-3.50
Osieod 0° do 180° (co 5°)
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.2
Dk/t13.00 ± 2
Uwodnienie43%
MateriałOcufilcon A
Filtr UVbrak
ProducentSoleko
ModelQueens Solitaire Light Green Toric

UWAGA: W przypadku torycznych, kwartalnych soczewek kontaktowych Soleko Queen's Solitaire Light Green, ich produkcja następuje jedynie na specjalne zamówienie. W związku z tym nie ma możliwości dokonania zwrotu po odbiorze. W przypadku chęci rezygnacji z zamówienia można to zrobić tylko do czasu, gdy szkła nie trafią jeszcze do produkcji. Czas realizacji wynosi około 28 dni roboczych.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Soleko, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Soleko S.p.A. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: nie dotyczy (wyprodukowano w UE)

Opinie o Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Light Green Toric 1 szt.

Liczba opinii: 6
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Light Green Toric 1 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Light Green Toric 1 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.