Queens Solitaire Light Blue Toric 1 szt.

Cena: 124.99 zł
1 szt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Light Blue Toric 1 szt.
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Light Blue Toric 1 szt.
Na piwnych oczach
Na piwnych oczach
Na piwnych oczach
Marka: Soleko
Masz astygmatyzm i chcesz zmienić kolor swoich oczu na niebieski? W takim razie zajrzyj do nas i zamów toryczne, barwione szkła kontaktowe.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Cylinder for your Lewe Oko
Please select a Oś for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Cylinder for your
Please select a Oś for your

Soleko Queens Solitaire Light Blue Toric

Należysz do grona osób z astygmatyzmem, które są bardzo niezadowolone z faktu, że nie mogą stosować kolorowych soczewek kontaktowych? Te czasy na szczęście już minęły, gdyż w naszej ofercie zamówisz niezwykle atrakcyjny produkt – Soleko Queen's Solitaire Light Blue, czyli toryczne i jednocześnie niebieskie soczewki kwartalne, które na pewno sprostają wszystkim Twoim oczekiwaniom.

To najwyższej klasy rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb osób cierpiących na astygmatyzm. Przede wszystkim zakładając je na swoje oczy, od razu zauważysz zniewalający efekt po pierwszym spojrzeniu w lustro. Twoja tęczówka zyska niebieską, bardzo delikatną barwę, do złudzenia przypominającą tę naturalną. Z racji koloru produkt jest polecany przede wszystkim osobom z jasnymi tęczówkami, ale doda piękny błękit również osobom o ciemnych oczach.

Decydując się na Soleko Queen's Solitaire Light Blue zdecydowanie nie będziesz musiał szukać kompromisu pomiędzy atrakcyjnym wyglądem a dobrą jakością widzenia. Te toryczne, kwartalne soczewki kontaktowe spełniają pod tym kątem najwyższe standardy jakości. Mając astygmatyzm, możesz u nas bez problemu dopasować je do swojej wady wzroku, między innymi pod kątem mocy czy wartości cylindrycznych. Szkła zostały wykonane z materiału o wysokim poziomie uwodnienia, który dodatkowo doskonale przepuszcza tlen. Oznacza to wypoczęte i nieprzekrwione oczy, a do tego brak pieczenia czy nieprzyjemnego uczucia ciała obcego tuż pod powiekami. Noszenie tego produktu jest wyjątkowo bezpieczne i komfortowe. Materiał jest przy tym odporny na osady białkowe, jak i ogranicza przyczepianie się różnych zanieczyszczeń.

Jeśli jesteś zainteresowany, nie czekaj dłużej. Przekonaj się już teraz, że z astygmatyzmem także możesz cieszyć się przepiękną, niebieską barwą swoich oczu, nie tracąc nic na jakości widzenia. W naszym sklepie skorzystasz z najlepszej cenowo oferty zakupu kwartalnych szkieł torycznych, mając gwarancję oryginalności tego produktu i wysokiej jakości jego wykonania.

Cechy:

  • pojedyncza soczewka toryczna w opakowaniu,
  • szkła kontaktowe kwartalne (3-miesięczne),
  • BC/DIA 8.6/14.2,
  • dostępne w szerokiej gamie mocy, mocy cylindrycznych i osi,
  • uwodnienie: 43%,
  • ochrona przed osadem białkowym i zanieczyszczeniami,
  • niebieskie zabarwienie,
  • idealne dla naturalnie jasnych oczu.
Typ soczewekkwartalne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie1 szt.
Moc sferycznaod +6.00D do -6.00D (co 0.25D)
od -6.50D do -12.00D (co 0.50D)
od +6.50D do +15.00D (co 0.50D)
Cylindry0.00/-0.75/-1.25/-2.00/-2.75/-3.50
Osieod 0° do 180° (co 5°)
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.2
Dk/t13.00 ± 2
Uwodnienie43%
MateriałOcufilcon A
Filtr UVbrak
ProducentSoleko
ModelQueens Solitaire Light Blue Toric

UWAGA! W przypadku tych kwartalnych soczewek kontaktowych czas realizacji zamówienia wynosi do 28 dni roboczych. Są one robione na indywidualne zamówienie i dlatego nie ma możliwości ich zwrotu. Zlecenie wykonania możemy anulować tylko do czasu, gdy nie zacznie się produkcja.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Soleko, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Light Blue Toric 1 szt.

Liczba opinii: 10
Ocena: : 4.6 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Light Blue Toric 1 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.6 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Light Blue Toric 1 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.