Queens Solitaire Jade Toric 1 szt.

Cena: 124.99 zł
1 szt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Jade Toric 1 szt.
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Jade Toric 1 szt.
Queens Solitaire Jade Toric 1 szt. 2
Foto: @lonelyspaceprince
Foto: @charlruston_x
Marka: Soleko | Producent: Soleko
Dzięki tym torycznym soczewkom kontaktowym będziesz mógł zmienić kolor swoich oczu. Wejdź na naszą stronę i zamów ten produkt w atrakcyjnej cenie.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Cylinder for your Lewe Oko
Please select a Oś for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Cylinder for your
Please select a Oś for your

Soczewka Soleko Queens Solitaire Jade Toric

Podoba Ci się możliwość zmiany koloru oczu dzięki soczewkom kontaktowym, ale niestety z racji swojego astygmatyzmu nigdy nie miałeś możliwości skorzystania z tej funkcjonalności? Od dzisiaj na pewno się to zmieni. Soleko Queens Solitaire Jade to innowacyjny produkt toryczny, za pomocą którego któremu zachowasz doskonałą jakość swojego widzenia i jednocześnie zmienisz kolor tęczówki na zielony. To gwarancja najwyższej jakości, bezpieczeństwa noszenia i jednocześnie olśniewającego wyglądu, który na pewno pozytywnie Cię zaskoczy.

Produkt polecamy przede wszystkim osobom z jasnymi tęczówkami, na których zielone zabarwienie tych torycznych soczewek kontaktowych będzie prezentowało się najatrakcyjniej. Nowoczesne metody nakładania koloru na ich powierzchnię sprawiają, że efekt jest dyskretny i przede wszystkim niesamowicie naturalny. Przy tym wszystkim zielone soczewki kontaktowe na astygmatyzm zachowują swoje doskonałe właściwości korekcji wzroku. Można je w łatwy sposób dopasować do własnej wady i cieszyć się doskonałą jakością widzenia w każdych warunkach. Astygmatyzm nigdy więcej nie będzie przeciwskazaniem do tego, aby zmieniać kolorystykę oczu.

Ponieważ te toryczne soczewki kontaktowe są kwartalne, producent zastosował najwyższej jakości materiały do ich wykonania. Noszenie Soleko Queens Solitaire Jade jest wyjątkowo komfortowe i bezpieczne dzięki wykorzystaniu hydrożelu Polymacon. Cechuje się on wysokim poziomem uwodnienia oraz bardzo dobrą przepuszczalnością tlenu. Oczy pozostają wypoczęte i dobrze nawilżone nawet po wielu godzinach noszenia zielonych soczewek kwartalnych. Nie ma nieprzyjemnego efektu pieczenia czy wrażenia obecności ciała obcego pod powieką. Szkła kontaktowe są również zabezpieczone przed tworzeniem się na nich osadów białkowych. To po prostu produkt najwyższej jakości, który sprosta oczekiwaniom każdej osoby, dbając o zdrowie oczu i zapewniając doskonałe widzenie w każdych warunkach.

Cechy:

  • 1 sztuka w opakowaniu,
  • soczewki kwartalne (3-miesięczne),
  • toryczne, do korekcji astygmatyzmu,
  • BC/DIA 8.6/14.2,
  • dostępne w szerokiej gamie mocy, wartości cylindrycznych i osi,
  • uwodnienie: 43%,
  • idealne dla naturalnie jasnych oczu.
Typ soczewekkwartalne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie1 szt.
Moc sferycznaod +6.00D do -6.00D (co 0.25D)
od -6.50D do -12.00D (co 0.50D)
od +6.50D do +15.00D (co 0.50D)
Cylindry0.00/-0.75/-1.25/-2.00/-2.75/-3.50
Osieod 0° do 180° (co 5°)
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.2
Dk/t13.00 ± 2
Uwodnienie43%
MateriałOcufilcon A
Filtr UVbrak
ProducentSoleko
ModelQueens Solitaire Jade Toric

UWAGA! Sprzedawane w naszym sklepie produkty Soleko Queens Solitaire Jade są dostępne jedynie na indywidualne zamówienie. Po zakupie na naszej stronie zlecamy ich produkcję, której czas realizacjiwynosi do 28 dni roboczych. W związku z tym nie ma możliwości zwrotu tych kwartalnych szkieł. Zamówienie można natomiast anulować, ale jedynie do czasu rozpoczęcia produkcji.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Soleko, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Soleko S.p.A. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: nie dotyczy (wyprodukowano w UE)

Opinie o Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Jade Toric 1 szt.

Liczba opinii: 21
Ocena: : 4.8 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Jade Toric 1 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.8 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Jade Toric 1 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.