Queens Solitaire Aqua Toric 1 szt.

Cena: 124.99 zł
1 szt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Aqua Toric 1 szt.
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Aqua Toric 1 szt.
Queens Solitaire Aqua Toric 1 szt. 2
Foto: @miss.sg_
Foto: @miss.sg_
Marka: Soleko | Producent: Soleko
Masz astygmatyzm i chcesz zmienić kolor swoich oczu? Zajrzyj już teraz na tę stronę. Sprzedajemy najlepsze na rynku, toryczne soczewki kolorowe.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Cylinder for your Lewe Oko
Please select a Oś for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Cylinder for your
Please select a Oś for your

Soleko Queens Solitaire Aqua Toric

Jesteś poważnie zasmucony tym, że przez swój astygmatyzm nie możesz korzystać z kolorowych soczewek kontaktowych? W takim razie mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość – produkt Soleko Queen's Solitaire Aqua to nie tylko soczewki toryczne, ale do tego jeszcze niebieskie, zmieniające w dyskretny i naturalny sposób kolor Twoich oczu. Myślisz, że pomimo dobrego wyglądu będziesz dużo gorzej w nich widział? Nic bardziej mylnego! To produkt najwyższej jakości wykonany z profesjonalnych materiałów, który jest bezpieczny dla zdrowia, a przy tym zapewnia doskonałą jakość widzenia przy astygmatyzmie.

To zjawiskowe, niebieskie zabarwienie idealnie nadaje się przede wszystkim dla tych osób, u których naturalna barwa tęczówki jest w jasnym odcieniu, ale doskonale sprawdzi się również u osób o ciemnych oczach. Morski, głęboki kolor oczu to marzenie każdego i teraz także Ty będziesz mógł je spełnić.

W przypadku niebieskich Soleko Queen's Solitaire Aqua korekcja wzroku przy astygmatyzmie jest na naprawdę bardzo efektywna. Można wybierać spośród wielu mocy oraz wartości cylindrycznych i osi, dopasowując produkt idealnie do własnych potrzeb. Toryczne szkła kontaktowe zostały wykonane z nowoczesnego materiału Polymacon, czyli z hydrożelu o wysokim poziomie uwodnienia. Doskonałe nawilżenie jest dzięki temu gwarantowane nawet po wielu godzinach ich noszenia. Jednocześnie materiał ten oddycha, przepuszcza dużo tlenu, a więc nie musisz obawiać się o zdrowie swoich oczu. W kwartalnych soczewkach kontaktowych, jeśli zachowana jest odpowiednia higiena, nie trzeba obawiać się również tworzenia się osadów białkowych, a dodatkowo ich powierzchnia w dużej mierze jest chroniona przed różnymi zanieczyszczeniami.

Nie czekaj więc dłużej i już teraz skorzystaj z naszej oferty, zamawiając zestaw torycznych, kwartalnych soczewek kontaktowych. To produkt najwyższej jakości, który na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Dzięki najlepszym materiałom będziesz cieszyć się pięknym kolorem oczu, ale także wygodą noszenia tego akcesorium korekcyjnego, jak i doskonałym zdrowiem oczu.

Cechy:

  • jedna sztuka w opakowaniu,
  • kwartalne (3-miesięczne),
  • budowa toryczna na astygmatyzm,
  • BC/DIA 8.6/14.2,
  • dostępne w szerokiej gamie mocy korygujących oraz wartości cylindrycznych i osi,
  • uwodnienie: 43%,
  • wysoka przepuszczalność tlenu,
  • idealne dla naturalnie jasnych oczu.
Typ soczewekkwartalne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie1 szt.
Moc sferycznaod +6.00D do -6.00D (co 0.25D)
od -6.50D do -12.00D (co 0.50D)
od +6.50D do +15.00D (co 0.50D)
Cylindry0.00/-0.75/-1.25/-2.00/-2.75/-3.50
Osieod 0° do 180° (co 5°)
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.2
Dk/t13.00 ± 2
Uwodnienie43%
MateriałOcufilcon A
Filtr UVbrak
ProducentSoleko
ModelQueens Solitaire Aqua Toric

UWAGA! Kwartalne soczewki kontaktowe z niebieskim zabarwieniem są wykonywane wyłącznie na indywidualne zamówienie. Z tego powodu nie ma możliwości ich zwrotu, a zakup można anulować tylko do momentu rozpoczęcia produkcji. Czas oczekiwania na zamówienie wynosi około 28 dni roboczych.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Soleko, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Soleko S.p.A. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: nie dotyczy (wyprodukowano w UE)

Opinie o Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Aqua Toric 1 szt.

Liczba opinii: 20
Ocena: : 4.3 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Aqua Toric 1 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.3 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Queens Solitaire Aqua Toric 1 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.