Proclear Multifocal 3 szt.

Cena: 79.99 zł
3 szt.
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal 3 szt.
Marka: Proclear | Producent: CooperVision
Progresywne soczewki miesięczne Proclear Multifocal – kup już teraz szkła kontaktowe od CooperVision w naszym sklepie internetowym i daj oczom, czego potrzebują.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Addycja for your Lewe Oko
Please select a Typ/Dominacja for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Addycja for your
Please select a Typ/Dominacja for your

Prezbiopia, inaczej zwana starczowzrocznością, w pewnym momencie zaczyna dotyczyć każdego człowieka, ponieważ wynika z naturalnego starzenia się organizmu. Nie da się więc przed nią uciec, jednak można złagodzić jej skutki i żyć z nią tak, jakby jej nie było, na co pozwalają progresywne soczewki Proclear wyprodukowane przez firmę CooperVision. Dzięki nim rozmazany obraz przed oczami zamienia się w wyraźne kształty, co jest szczególnie doceniane podczas patrzenia z bliska. Osoby, które stosują prezentowane szkła kontaktowe, podkreślają, że zmiana na lepsze jest natychmiastowa i niepodważalna.

Najważniejszą cechą, którą się wyróżniają miesięczne soczewki Proclear, jest nawilżenie na bardzo dobrym poziomie przez długi czas. Nie trzeba się obawiać, że powierzchnia szkieł szybko wyschnie, ponieważ do ich produkcji zastosowano nowoczesną technologię absorpcji i gromadzenia wody, która sprawia, że soczewki zachowują wilgotność przez wiele dni.

Progresywne szkła kontaktowe od firmy CooperVision są najlepszym wyborem dla osób, które zmagają się ze skutkami starczowzroczności. Pogorszenie widzenia z bliskiej odległości jest rzeczywiście wyjątkowo niekomfortowe i przeszkadza w codziennym życiu, dlatego warto przywrócić ostrość spojrzenia, sięgając po dostępne na niniejszej stronie soczewki. Również osoby, które mają problem z widzeniem ze średniej i dalekiej odległości, z powodzeniem mogą stosować progresywne szkła kontaktowe Proclear dzięki technologii Balanced Progressive, która dzieli soczewkę na strefy. Strefowe wykonanie obejmuje aż trzy różne strefy odpowiadające za różne właściwości korekcyjne modelu Proclear. Aby je zakupić, można złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym – oferujemy korzystne ceny.

Krótko mówiąc, prezentowane soczewki w kompleksowy sposób poprawiają wzrok, zapewniając dobrą ostrość niezależnie od odległości, z jakiej się patrzy. Bez względu na to, czy dany obiekt znajduje się blisko, czy daleko, dzięki nim widać go wyraźnie. To niezwykle istotne z perspektywy osób w powyżej 40. roku życia, które borykają się ze skutkami prezbiopii. Aby nie przeszkadzały one w życiu i były zupełnie nieodczuwalne, zdecydowanie warto zamówić miesięczne szkła kontaktowe wyprodukowane przeze CooperVision.

Klienci, którzy zakupili ten model, podkreślają, że jest nie tylko skuteczny pod względem korekcji wady wzroku, ale również bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu. Intensywne i długotrwałe nawilżenie sprawia, że oczy się nie męczą, a dzięki znakomicie wyprofilowanemu kształtowi zakładanie i zdejmowanie jest niezwykle proste. Proclear to optymalny wybór, jeśli chodzi o progresywne soczewki dla osób ze starczowzrocznością.

Cechy:

  • 3 wieloogniskowe soczewki miesięczne w opakowaniu
  • BC/DIA 8.7/14.4
  • Dostępne w mocach od -6.0 do +6.0 co 0.25 oraz od -7.00 do -8.00 co 0.50
  • Cztery opcje addycji
  • Materiał hydrożelowy omafilcon A
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Uwodnienie 62%
  • Opatentowana technologia PC oraz technologia Balanced Progressive
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie3 szt.
Moc sferycznaod -8.00D do -7.00D (co 0.50D)
od -6.50D do +6.00D (co 0.25D)
Addycja+1.00/+1.50/+2.00/+2.50
DesignD (oko dominujące) i N (oko niedominujące)
Krzywizna (BC)8.70
Średnica (DIA)14.4
Dk/t21.3 (-3.00)
Uwodnienie62%
MateriałOmafilcon B
Filtr UVbrak
ProducentCooperVision
ModelProclear Multifocal

UWAGA: Jeśli zamówiłeś/-aś powyższe soczewki, a teraz chcesz je zwrócić, zrób to najpóźniej 3 miesiące od złożenia zamówienia. W przypadku późniejszego zwrotu, nie zostanie on zaakceptowany - prosimy mieć to na uwadze podczas zamawiania. Wynika to z polityki zwrotów firmy CooperVision.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta CooperVision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: CooperVision Nazwa upoważnionego przedstawiciela: CooperVision CL Kft.
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal 3 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 0.0 - Bądż pierwszy/-a

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal 3 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.