Proclear Multifocal XR 3 szt.

Cena: 208.69 zł
3 szt.
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal XR 3 szt.
Marka: Proclear | Producent: CooperVision
Soczewki progresywne Proclear od CooperVision – kup poprzez nasz sklep internetowy miesięczne szkła kontaktowe renomowanej firmy w korzystnej cenie.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Coraz częściej wykorzystywane przez Polaków soczewki kontaktowe mają wiele zalet z perspektywy osoby, która chce wygodnie i bez zmian w wyglądzie poprawić jakość widzenia. Z różnych względów nie każdy czuje się bowiem dobrze w okularach. Niestety w przypadku dużej wady dobranie odpowiednich szkieł często okazuje się bardzo trudne. Aby rozwiązać ten problem i umożliwić korzystanie z soczewek również tym osobom, które zmagają się z mocnym pogorszeniem wzroku, firma CooperVision udostępniła progresywne szkła kontaktowe Proclear. Już teraz można je zamówić poprzez nasz sklep internetowy.

Dzięki prezentowanym soczewkom praktycznie każdy może zrezygnować z okularów, nie tracąc na ostrości widzenia i skutecznie korygując problem. Bogaty wybór zakresów mocy pozwala na dobranie szkieł kontaktowych bez względu na nasilenie wady. Właśnie dlatego model wyprodukowany przez CooperVision jest polecany w szczególności osobom po 40. roku życia, w przypadku których pogorszenie wzroku się nasiliło. W ramach tych miesięcznych soczewek progresywnych można dobrać moc korekcyjną od -20.00 do +20.00.

Nie tylko uniwersalność zastosowania, ale również znakomite właściwości użytkowe decydują o wysokiej jakości szkieł kontaktowych Proclear. Warto zwrócić uwagę w szczególności na bardzo dobre nawilżenie, które pozwala na korzystanie z tych soczewek nawet osobom cierpiącym na zespół suchego oka. Drażniące uczucie po kilkugodzinnym noszeniu nie pojawia się przy tym modelu, tak jak dzieje się w przypadku wielu innych produktów dostępnych na rynku.

Miesięczne szkła od firmy CooperVision, które oferujemy w konkurencyjnej cenie w naszym sklepie internetowym, wykazują świetną odporność na wysychanie, a jednocześnie zapewniają oczom dostęp do tlenu. To kolejna różnica w porównaniu z wieloma innymi soczewkami kontaktowymi, które z powodu ograniczania przepływu powietrza powodują dyskomfort podczas noszenia. Sięgając po prezentowany model, można mieć pewność, że widzenie przez cały dzień będzie nie tylko wyraźne, ale również wygodne i pozbawione nieprzyjemnych odczuć.

Wielu użytkowników szkieł progresywnych zwraca uwagę na ich dopasowanie do oka. Niekiedy można się bowiem rozczarować trudnością, z jaką zakłada się poszczególne modele. Jeśli chodzi o miesięczne soczewki kontaktowe Proclear, sytuacja wygląda zupełnie inaczej, ponieważ ich nałożenie trwa dosłownie kilka sekund i nie sprawia najmniejszego problemu. Również w trakcie noszenia bardzo dobrze przylegają do oka, nawet gdy uprawia się sport.

Upewnij się, że znasz swoją receptę na soczewki wieloogniskowe, ponieważ niektóre moce sferyczne w soczewkach Proclear Multifocal XR dostępne są jedynie w określonych mocach addycji (szczegóły poniżej)

Cechy:

  • 3 wieloogniskowe soczewki miesięczne w opakowaniu
  • BC/DIA 8.7/14.4
  • Rozszerzony zakres mocy.
  • Dostępne w mocach addycji od +1.0 do +4.0 co 0.5
  • Moce dostępne przy addycjach +1.0, +1.5, +2.0 oraz +2.5 to: od +6.50 do +20.00 oraz od -8.50 do -20.00 co 0.5
  • Moce dostępne przy addycjach +3.0, +3.5 oraz +4.0 to: od +20.00 do -20.00 (co 0.5 powyżej -/+6.5)
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy omafilcon A
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Uwodnienie 59%
  • Opatentowana technologia PC oraz technologia Balanced Progressive
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie3 szt.
Moc sferycznaod -20.00D do -6.50D (co 0.50D)
od -6.00D do +6.00D (co 0.25D)
od +6.50D do +20.00D (co 0.50D)
Addycja+1.00/+1.50/+2.00/+2.50/+3.0/+3.5/+4.0
DesignD (oko dominujące) i N (oko niedominujące)
Krzywizna (BC)8.70
Średnica (DIA)14.4
Dk/t21.3 (-3.00)
Uwodnienie59%
MateriałOmafilcon A
Filtr UVbrak
ProducentCooperVision
ModelProclear Multifocal XR

UWAGA: Jeśli zamówiłeś/-aś powyższe soczewki, a teraz chcesz je zwrócić, zrób to najpóźniej 3 miesiące od złożenia zamówienia. W przypadku późniejszego zwrotu, nie zostanie on zaakceptowany - prosimy mieć to na uwadze podczas zamawiania. Wynika to z polityki zwrotów firmy CooperVision.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta CooperVision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: CooperVision Nazwa upoważnionego przedstawiciela: CooperVision CL Kft.
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal XR 3 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 0.0 - Bądż pierwszy/-a

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal XR 3 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.