Proclear Multifocal XR 3 szt.

Cena: 190.99 zł
3 szt.
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal XR 3 szt.
Marka: CooperVision
Soczewki progresywne Proclear od CooperVision – kup poprzez nasz sklep internetowy miesięczne szkła kontaktowe renomowanej firmy w korzystnej cenie.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Addycja for your Lewe Oko
Please select a Typ/Dominacja for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Addycja for your
Please select a Typ/Dominacja for your

Coraz częściej wykorzystywane przez Polaków soczewki kontaktowe mają wiele zalet z perspektywy osoby, która chce wygodnie i bez zmian w wyglądzie poprawić jakość widzenia. Z różnych względów nie każdy czuje się bowiem dobrze w okularach. Niestety w przypadku dużej wady dobranie odpowiednich szkieł często okazuje się bardzo trudne. Aby rozwiązać ten problem i umożliwić korzystanie z soczewek również tym osobom, które zmagają się z mocnym pogorszeniem wzroku, firma CooperVision udostępniła progresywne szkła kontaktowe Proclear. Już teraz można je zamówić poprzez nasz sklep internetowy.

Dzięki prezentowanym soczewkom praktycznie każdy może zrezygnować z okularów, nie tracąc na ostrości widzenia i skutecznie korygując problem. Bogaty wybór zakresów mocy pozwala na dobranie szkieł kontaktowych bez względu na nasilenie wady. Właśnie dlatego model wyprodukowany przez CooperVision jest polecany w szczególności osobom po 40. roku życia, w przypadku których pogorszenie wzroku się nasiliło. W ramach tych miesięcznych soczewek progresywnych można dobrać moc korekcyjną od -20.00 do +20.00.

Nie tylko uniwersalność zastosowania, ale również znakomite właściwości użytkowe decydują o wysokiej jakości szkieł kontaktowych Proclear. Warto zwrócić uwagę w szczególności na bardzo dobre nawilżenie, które pozwala na korzystanie z tych soczewek nawet osobom cierpiącym na zespół suchego oka. Drażniące uczucie po kilkugodzinnym noszeniu nie pojawia się przy tym modelu, tak jak dzieje się w przypadku wielu innych produktów dostępnych na rynku.

Miesięczne szkła od firmy CooperVision, które oferujemy w konkurencyjnej cenie w naszym sklepie internetowym, wykazują świetną odporność na wysychanie, a jednocześnie zapewniają oczom dostęp do tlenu. To kolejna różnica w porównaniu z wieloma innymi soczewkami kontaktowymi, które z powodu ograniczania przepływu powietrza powodują dyskomfort podczas noszenia. Sięgając po prezentowany model, można mieć pewność, że widzenie przez cały dzień będzie nie tylko wyraźne, ale również wygodne i pozbawione nieprzyjemnych odczuć.

Wielu użytkowników szkieł progresywnych zwraca uwagę na ich dopasowanie do oka. Niekiedy można się bowiem rozczarować trudnością, z jaką zakłada się poszczególne modele. Jeśli chodzi o miesięczne soczewki kontaktowe Proclear, sytuacja wygląda zupełnie inaczej, ponieważ ich nałożenie trwa dosłownie kilka sekund i nie sprawia najmniejszego problemu. Również w trakcie noszenia bardzo dobrze przylegają do oka, nawet gdy uprawia się sport.

Upewnij się, że znasz swoją receptę na soczewki wieloogniskowe, ponieważ niektóre moce sferyczne w soczewkach Proclear Multifocal XR dostępne są jedynie w określonych mocach addycji (szczegóły poniżej)

Cechy:

  • 3 wieloogniskowe soczewki miesięczne w opakowaniu
  • BC/DIA 8.7/14.4
  • Rozszerzony zakres mocy.
  • Dostępne w mocach addycji od +1.0 do +4.0 co 0.5
  • Moce dostępne przy addycjach +1.0, +1.5, +2.0 oraz +2.5 to: od +6.50 do +20.00 oraz od -8.50 do -20.00 co 0.5
  • Moce dostępne przy addycjach +3.0, +3.5 oraz +4.0 to: od +20.00 do -20.00 (co 0.5 powyżej -/+6.5)
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy omafilcon A
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Uwodnienie 59%
  • Opatentowana technologia PC oraz technologia Balanced Progressive
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie3 szt.
Moc sferycznaod -20.00D do -6.50D (co 0.50D)
od -6.00D do +6.00D (co 0.25D)
od +6.50D do +20.00D (co 0.50D)
Addycja+1.00/+1.50/+2.00/+2.50/+3.0/+3.5/+4.0
DesignD (oko dominujące) i N (oko niedominujące)
Krzywizna (BC)8.70
Średnica (DIA)14.4
Dk/t21.3 (-3.00)
Uwodnienie59%
MateriałOmafilcon A
Filtr UVbrak
ProducentCooperVision
ModelProclear Multifocal XR

UWAGA: Jeśli zamówiłeś/-aś powyższe soczewki, a teraz chcesz je zwrócić, zrób to najpóźniej 3 miesiące od złożenia zamówienia. W przypadku późniejszego zwrotu, nie zostanie on zaakceptowany - prosimy mieć to na uwadze podczas zamawiania. Wynika to z polityki zwrotów firmy CooperVision.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta CooperVision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal XR 3 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 0.0 - Bądż pierwszy/-a

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal XR 3 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.