Proclear Multifocal Toric 3 szt.

Cena: 278.69 zł
3 szt.
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal Toric 3 szt.
Marka: Proclear | Producent: CooperVision
Miesięczne toryczne soczewki kontaktowe Proclear – zamów progresywne szkła kontaktowe produkcji CooperVision, które zachwycają jakością wykonania i są wygodne.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Astygmatyzm i starczowzroczność zaliczają się z najczęstszych wad wzroku, które utrudniają widzenie i przeszkadzają w codziennym życiu. Są to dwie różne dolegliwości, dlatego producenci soczewek proponują odmienne szkła kontaktowe dla osób z jednej strony z astygmatyzmem, a z drugiej ze starczowzrocznością. Wraz z pojawieniem się na rynku modelu Proclear Multifocal Toric okazało się jednak, że można połączyć właściwości optyczne soczewek torycznych i progresywnych w taki sposób, aby jednocześnie korygowały obie te wady. W atrakcyjnej cenie oferujemy je w naszym sklepie internetowym.

Podczas gdy osoby zmagające się ze skutkami prezbiopii mają problem z wyraźnym widzeniem przede wszystkim z małych odległości, pacjenci cierpiący na astygmatyzm często narzekają na rozmazany obraz w oddali. Dzięki miesięcznym soczewkom progresywnym wyprodukowanym przez firmę CooperVision da się skutecznie skorygować oba typy wad. Zakładając te szkła, można mieć pewność ostrego spojrzenia z każdej odległości, co najlepiej świadczy o ich uniwersalnym zastosowaniu.

Do produkcji progresywnych torycznych szkieł kontaktowych Proclear wykorzystano wysoko innowacyjne technologie i materiały, które zapewniają znakomitą jakość wykonania i rzadko spotykany komfort użytkowania. Za sprawą zastosowania mechanizmu Balanced Progressive miesięczne soczewki firmy CooperVision gwarantują odpowiednią korekcję widzenia w obojgu oczu, nawet jeśli każde z nich zmaga się z inną wadą. Klienci, którzy kupili te toryczne szkła kontaktowe, podkreślają również łatwość dobrania odpowiedniej mocy.

Z kolei wykorzystanie zaawansowanej technologii PC gwarantuje intensywne nawilżenie powierzchni soczewek przez długi czas. Oznacza to, że nie należy się obawiać nieprzyjemnego efektu wysuszenia oka, które jest często spotykane w wielu konkurencyjnych szkłach kontaktowych. Pod tym względem model Proclear należy do najlepszych i najbardziej docenianych na rynku, co świadczy o jego znakomitej jakości. Również precyzyjne wykonanie, które pozwala na łatwe założenie soczewek, wpływa na ich atrakcyjność z punktu widzenia Klienta.

Dokładne przyleganie progresywnych szkieł torycznych produkcji CooperVision do powierzchni oka pozwala na korzystanie z nich w każdych warunkach. Bez względu na to, czy uprawia się sport, spaceruje, czy wykonuje jakąkolwiek inną aktywność, można je założyć bez obaw o to, że się obsuną. Do zakupu miesięcznych soczewek kontaktowych zachęca też konkurencyjna cena oferowana przez nasz sklep internetowy. Jeżeli poszukuje się uniwersalnych szkieł progresywnych i torycznych zarazem, model Proclear Multifocal Toric jest optymalnym wyborem.

Cechy:

 • 3 toryczne soczewki wieloogniskowe do miesięcznego noszenia
 • Materiał: omafilcon A
 • BC/DIA 8.4/14.4 oraz 8.8/14.4
 • Dostępne w mocach od -6.50 do +6.50 co 0.25 oraz od -7.00 do -20.00 i od +7.0 do +20.0 co 0.50
 • Sześć dostępnych addycji
 • Osie od 5 do 180 stopni w odstępach co 5 stopni
 • Cylindry dostępne od -0.75 do -5.75 co 0.5
 • Technologie PC oraz Balanced Progressive
 • Wysoka tlenoprzepuszczalność
 • Uwodnienie 59%
 • Doskonałe dla pacjentów ze starczowzrocznością oraz astygmatyzmem
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie3 szt.
Moc sferycznaod -20.00D do -6.50D (co 0.50D)
od -6.00D do +6.00D (co 0.25D)
od +6.50D do +20.00D (co 0.50D)
Cylindry-0.75/-1.25/-1.75/-2.25/-2.75/-3.25/-3.75/-4.25/-4.75/-5.25/-5.75
Osie5° to 180° (w odstępach co 5°)
Addycja+1.00/+1.50/+2.00/+2.50/+3.0/+3.5/+4.0
DesignD (oko dominujące) i N (oko niedominujące)
Krzywizna (BC)8.40 i 8.80
Średnica (DIA)14.4
Dk/t38.6 (-3.00)
Uwodnienie62%
MateriałOmafilcon B
Filtr UVbrak
ProducentCooperVision
ModelProclear Multifocal Toric

UWAGA: Produkt wykonywany na indywidualne zamówienie. Czas oczekiwania może wynosić do 20 dni roboczych. Nie ma możliwości zwrotu towaru ani anulowania zamówienia po rozpoczęciu produkcji. Prosimy mieć to na uwadze podczas zamawiania.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta CooperVision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: CooperVision Nazwa upoważnionego przedstawiciela: CooperVision CL Kft.
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal Toric 3 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 0.0 - Bądż pierwszy/-a

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Proclear Multifocal Toric 3 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.