O2O2

Cena: 68.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe O2O2
Marka: Interojo | Producent: Interojo
Miesięczne soczewki kontaktowe w atrakcyjnej cenie – kup dobre szkła poprzez nasz sklep internetowy i daj swoim oczom oddychać, troszcząc się o nie.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Jedną z najważniejszych właściwości każdego rodzaju soczewek kontaktowych jest przepuszczalność powietrza. Wiele produktów wykonuje się z materiałów, które blokują rogówce oka dostęp do tlenu, co pod różnymi względami jest wysoce niekorzystne i prowadzi m.in. do uczucia podrażnienia i dyskomfortu, tak charakterystycznego dla niskiej jakości szkieł kontaktowych. W przypadku prezentowanego modelu sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej, ponieważ gwarantuje on świetną przepuszczalność powietrza.

Jak wiadomo, długie noszenie soczewek może prowadzić do przesuszenia oka, dlatego dobre szkła kontaktowe poznaje się po tym, że nie powodują tego rodzaju podrażnień. Warunek ten spełnia dostępny na niniejszej stronie model O2O2, który poza bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza gwarantuje również odpowiednie nawilżenie. Nawet po wielu godzinach noszenia miesięczne soczewki oferowane w atrakcyjnej cenie przez nasz sklep internetowy spisują się bardzo dobrze i są znakomicie tolerowane przez oczy użytkownika.

Osoby, które na co dzień korzystają ze szkieł kontaktowych, często zwracają uwagę na ich problematyczne zakładanie oraz przesuwanie się w trakcie noszenia. Rzeczywiście, takie sytuacje się zdarzają, jednak nie świadczą dobrze o danych soczewkach – w przypadku prezentowanego modelu nie mają one miejsca. Miesięczne szkła O2O2 są bowiem wykonane w tak precyzyjny sposób, że bardzo łatwo i szybko się je zakłada, a gdy już prawidłowo przylegają do powierzchni oka, znajdują się na swoim miejscu przez cały czas aż do momentu zdjęcia.

Aby ochronić oczy użytkownika przed niebezpiecznym działaniem promieniowania ultrafioletowego emitowanego przez promienie słoneczne, producent szkieł kontaktowych wyposażył je w skuteczne filtry UV. Z kolei wykonanie z silikonowo-hydrożelowego materiału wspomaga utrzymanie prawidłowych warunków do skutecznego widzenia, dzięki czemu jest ono wyraźne, a obserwowane przedmioty i obiekty nie rozmazują się i są na tyle ostre, że można je bez problemu rozpoznać zarówno z bliższej, jak i dalszej odległości.

Miesięczne soczewki kontaktowe O2O2 są polecane bez względu na to, jak mocną i jakiego rodzaju wadę wzroku chce się skorygować. Pod tym względem są bardzo skuteczne, co w połączeniu z wygodą użytkowania czyni z nich produkt ze wszech miar wart polecenia. Do zakupu zachęca również atrakcyjna cena, na którą mogą liczyć Klienci naszego sklepu internetowego. Prezentowane szkła warto polecić w szczególności osobom cierpiącym na alergię, nadwrażliwość lub zespół suchego oka.

Cechy:

  • 6 soczewek w opakowaniu
  • BC/DIA 8.6/14.2mm
  • Dostępne w mocach +6.00 do -6.00 co 0.25 oraz -6.00 do -12.00 co 0.50
  • Miesięczne soczewki kontaktowe
  • Uwodnienie 45%
  • Wyjątkowo wysoka przepuszczalność tlenu
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Interojo, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o Soczewki Kontaktowe O2O2

Liczba opinii: 1
Ocena: : 4.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe O2O2
Skomentuj

Średnia ocena 4.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe O2O2

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.