Morning Q Comfort

Cena: 38.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Morning Q Comfort
Marka: Interojo | Producent: Interojo
Miesięczne soczewki kontaktowe – zamów wysokiej jakości szkła w atrakcyjnej cenie poprzez nasz sklep internetowy i skutecznie zadbaj o swoje oczy.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Prezentowane soczewki kontaktowe można z powodzeniem i korzyścią dla jakości widzenia użytkować przez ok. miesiąc. Zaprojektowano je dla osób, które chcą skorygować wadę wzroku polegającą na krótko- lub dalekowzroczności. Ich cechą charakterystyczną jest to, że są wyjątkowo cienkie, co skutecznie poprawia komfort noszenia. Znakomicie przylegają do powierzchni oka, więc nie ma ryzyka, że się od niego odkleją. Szkła Morning Q Comfort trzymają się dobrze nawet, gdy uprawia się sport, np. bieganie czy grę w piłkę nożna. Co równie istotne, zakłada się je łatwo i szybko, a to niestety nie jest standardem w przypadku innych produktów dostępnych na rynku.

Miesięczne szkła kontaktowe, które są do kupienia w naszym sklepie internetowym, zapewniają świetną ostrość widzenia z każdej odległości. Dzięki nim można zapomnieć o niewyraźnym, rozmazanym obrazie czy zaczerwienionych, podrażnionych oczach.

Ponieważ soczewki Morning Q Comfort są wysoce odporne na zabrudzenia, nie istnieje bowiem ryzyko, że do oka przedostaną się zanieczyszczenia. To bardzo ważne, ale równie istotne jest odpowiednie nawilżenie gwarantowane przez ten model.

Uwodnienie osiągające poziom 55% najlepiej świadczy o jakości tych miesięcznych szkieł kontaktowych. Parametr ten oznacza, że soczewki dostępne na niniejszej stronie eliminują ryzyko wysuszenia oka, co jest charakterystyczne dla wielu innych modeli znajdujących się w sprzedaży. W przypadku Morning Q Comfort można się spodziewać, że nawet po wielu godzinach noszenia nie pojawi się drażniące uczucie dyskomfortu wywołanego przez wysuszoną powierzchnię szkła kontaktowego.

Soczewki oferowane przez nasz sklep internetowy są tak skonstruowane, aby nie blokowały oku dostępu do niezbędnego tlenu, a to wpływa korzystnie również na nawilżenie. Użytkownicy chwalą je także za wygodę noszenia, ponieważ w praktyce nawet się ich nie wyczuwa niezależnie od tego, co się w danym momencie robi. Choć są przeznaczone dla osób z krótko- oraz dalekowzrocznością, można po nie sięgnąć również w przypadku pogorszenia się widzenia wynikającego ze starzenia.

Miesięczne szkła kontaktowe Morning Q Comfort, które można na atrakcyjnych warunkach cenowych zamówić poprzez nasz sklep internetowy, oferują ponadto specjalne filtry UV, dzięki czemu zabezpieczają oczy przed groźnym promieniowaniem. Podsumowując, są to soczewki pierwszego wyboru dla osób, które cierpią na wadę wzroku i chcą ją skutecznie skorygować bez zakładania okularów, ale za to z gwarancją komfortu noszenia i zdrowia oczu.

Cechy:

  • 6 soczewek w opakowaniu
  • BC 8.6/8.8 DIA 14.2mm
  • Dostępne w mocach +6.00 do -6.00 co 0.25 oraz -6.00 do -10.00 co 0.50
  • Miesięczne soczewki kontaktowe
  • Uwodnienie 58%
  • Zaawansowana ochrona przed promieniowaniem UV
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Interojo, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
Soczewki Kontaktowe Morning Q Comfort
Skomentuj

Średnia ocena 0.0 - Bądż pierwszy/-a

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Morning Q Comfort

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.