Minotaur 17mm Mini Sclera

Cena: 104.69 zł
2 szt.
Soczewki Kontaktowe Minotaur 17mm Mini Sclera
Marka: ColourVue | Producent: Maxvue Vision
Świetne połączenie bieli, czerni i czerwieni na dużej, 17-milimetrowej powierzchni stanowiące doskonały dodatek do każdego kostiumu.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Wybierasz się na imprezę przebieraną w klimacie mitologii greckiej? W naszym sklepie znajdziesz nie tylko model soczewek białych Medusa, ale i soczewki ColorVue Sclera Minotaur. Ich wygląd inspirowany jest mitologiczną bestią, która stanowiła połączenie człowieka z głową byka. Pomimo tego ich niezwykle ciekawe połączenie czerni, bieli i czerwieni sprawia, że model Minotaur sprawdzi się doskonale w innych kreacjach, takich jak zombie, wampira, czy innego potwora rodem z horrorów, czy mrocznego fantasy.

Dzięki wysokiej jakości wykonania można komfortowo nosić je przez długi okres, ponadto od momentu założenia mogą być używane przez rok, więc sprawdzą się idealnie na więcej niż jednej imprezie przebieranej.

Wybierając soczewki kolorowe, możesz liczyć na szeroką ofertę naszego sklepu, ponieważ posiadamy m.in. czarne soczewki kontaktowe, aczkolwiek możesz mieć pewność, że decydując się na model Minotaur, zrobisz furorę pośród swoich znajomych.

Oferowany produkt dostępny jest jedynie w modelach o zerowej mocy w związku z tym, nie jest przeznaczony dla osób wymagających soczewek z korekcją wady wzroku.

Cechy:

  • duże soczewki o średnicy 17mm
  • B.C: 8.6
  • dostępne wyłącznie w mocach zerowych
  • soczewki roczne
  • 2 soczewki w szklanych fiolkach
Typ soczewekroczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie2 szt.
Moc sferyczna0.0
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)17.0
Dk/t22
Uwodnienie45%
MateriałHydrogel terpolymer
Filtr UVbrak
ProducentColourVue
ModelMinotaur 17mm Mini Sclera
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Maxvue Vision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: MaxVue Vision SDN. BHD. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Quantum Vision S. L.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Minotaur 17mm Mini Sclera

Liczba opinii: 3
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Minotaur 17mm Mini Sclera
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Minotaur 17mm Mini Sclera

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.