Biofinity XR Toric 3 szt.

Cena: 209.99 zł
3 szt.
Soczewki Kontaktowe Biofinity XR Toric 3 szt.
Marka: Biofinity | Producent: CooperVision
Soczewki toryczne całodobowe na dzień i noc – zamów poprzez nasz sklep internetowy miesięczne szkła kontaktowe Biofinity XR Toric produkcji CoperVision.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Cylinder for your Lewe Oko
Please select a Oś for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Cylinder for your
Please select a Oś for your

UWAGA: Te soczewki produkowane są na indywidualne zamówienie i z tego względu czas oczekiwania na realizację zamówienia może wynosić około 5 tygodni. Prosimy o przemyślane zakupy, ponieważ zwroty niniejszych soczewek nie są akceptowane.

Osoby cierpiące na dużą wadę wzroku często mają problem z dobraniem szkieł kontaktowych o odpowiedniej mocy i w rezultacie są zmuszone do noszenia okularów. Firma CooperVision skutecznie rozwiązała jednak tę kwestię, oferując wyjątkowe soczewki toryczne całodobowe na dzień i noc z serii Biofinity XR. Dzięki temu, że są one dostępne w bardzo szerokich zakresach mocy, z łatwością można znaleźć model odpowiedni dla siebie. To rzadkość w przypadku szkieł kontaktowych.

Prezentowane soczewki miesięczne warto zamówić poprzez nasz sklep internetowy, w którym proponujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę. Włączając do asortymentu model z serii Biofinity XR, wychodzimy naprzeciw wymaganiom Klientów z mocnym astygmatyzmem, którzy chcą z powodzeniem skorygować swoją wadę, ale bez użycia okularów. Dzięki niniejszym szkłom kontaktowym mogą to zrobić, dodatkowo korzystając z gwarantowanej przez nie wygody.

Soczewki toryczne na dzień i noc produkcji CooperVision gwarantują oczekiwaną ostrość widzenia w każdych warunkach. Nie ma mowy o jakichkolwiek zamgleniach przed oczami – wszystko jest wyraźne, gdy się patrzy z dowolnej odległości. Niezwykle precyzyjne wykonanie sprawia zaś, że miesięczne szkła kontaktowe Biofinity XR Toric doskonale przylegają do powierzchni oka i trzymają się dobrze nawet przez wiele dni i bez względu na rodzaj wykonywanej aktywności.

Fakt, że są to soczewki całodobowe, decyduje o ich uniwersalnym zastosowaniu. Można je bowiem założyć, idąc do pracy na nocną zmianę, oglądając film do późnych godzin czy planując długie posiedzenie przy komputerze. Nic nie stoi też na przeszkodzie, żeby położyć się z nimi spać, a rano obudzić się bez najmniejszego uczucia dyskomfortu. Dzieje się tak, ponieważ toryczne szkła kontaktowe Biofinity XR są przeznaczone na dzień i noc, na co pozwala ich struktura, która została opracowana przez wybitnych specjalistów z dziedziny optyki.

Podstawę miesięcznych soczewek wyprodukowanych przez CooperVision stanowi wysoce zaawansowany technologicznie, innowacyjny materiał silikonowo-hydrożelowy, który zapewnia znakomite nawilżenie i przepuszczalność powietrza na odpowiednim poziomie. Te właściwości są także wynikiem zastosowania technologii Aquaform, która wspomaga hydratyzację oka i pozwala na dostarczenie mu wymaganej ilości tlenu. Krótko mówiąc, całodobowe, toryczne szkła kontaktowe Biofinity XR Toric to najlepszy wybór dla osób, które poszukują soczewek o szerokim zakresie mocy i wyróżniających się świetnymi właściwościami korekcyjnymi oraz użytkowymi.

Cechy:

  • 3 soczewki miesięczne w opakowaniu, również do ciągłego noszenia
  • BC/DIA 8.7/14.5
  • Dostępne w szerokiej gamie mocy
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy comfilcon A
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Uwodnienie 48%
  • Opatentowana technologia Aquaform
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 6 nocy
Opakowanie3 szt.
Moc sferycznaod +6.00 do -6.00 (w odstępach co 0.25D)
od -6.50 do -10.00 (w odstępach co 0.50D)
od +6.50 do +10.00 (w odstępach co 0.50D)
Cylindry-2.75/-3.25/-3.75/-4.25/-4.75/-5.25/-5.75
Osie5° to 180° (w odstępach co 5°)
Krzywizna (BC)8.70
Średnica (DIA)14.5
Dk/t116 (-3.00D)
Uwodnienie48%
MateriałComfilcon A
Filtr UVbrak
ProducentCooperVision
ModelBiofinity XR Toric
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta CooperVision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: CooperVision Nazwa upoważnionego przedstawiciela: CooperVision CL Kft.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Biofinity XR Toric 3 szt.

Liczba opinii: 6
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Biofinity XR Toric 3 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Biofinity XR Toric 3 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.