Biofinity XR 3 szt.

Cena: 76.99 zł
3%OFF
78.99zł
3 szt.
Soczewki Kontaktowe Biofinity XR 3 szt.
Marka: Biofinity
Miesięczne, całodobowe soczewki kontaktowe Biofinity od CooperVision w rozszerzonym zakresie mocy – zamów szkła kontaktowe do korekcji krótko- i dalekowzroczności.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your

Jednym z powszechnie polecanych modeli szkieł kontaktowych, które zostały wykonane przez rozpoznawalnego na całym świecie producenta, czyli firmę CooperVision, jest Biofinity. W liczbie 3 soczewek można je zamówić poprzez nasz sklep internetowy. Skonstruowano je z myślą osobach cierpiących na krótko- i dalekowzroczność – dzięki nim obie te wady można szybko i skutecznie skorygować. Te miesięczne, całodniowe szkła kontaktowe wyróżniają się nie tylko efektywnością w walce z wysokimi wadami wzroku, ale również znakomitą jakością wykonania oraz komfortem noszenia.

Jedną z najważniejszych kwestii wpływających na wygodę użytkowania soczewek i możliwość zapewnienia oku odpowiednich warunków jest dobre nawilżenie przez jak najdłuższy czas. Na tym polu prezentowane szkła kontaktowe na dzień i noc spisują się świetnie za sprawą wykonania z innowacyjnego materiału Comfilcon A, który pozwala na zachowanie wysokiego poziomu hydratyzacji nawet pomimo wielogodzinnego noszenia soczewek. Dzięki temu nie ma ryzyka, że w pewnym momencie pojawi się drażniące uczucie suchości w oku, które jest tak charakterystyczne dla wielu innych modeli szkieł kontaktowych.

Soczewki całodobowe Biofinity są wykonane z przepuszczalnego materiału, który daje oku możliwość swobodnego „oddychania”, zaopatrując je w ten sposób w odpowiednią dawkę tlenu. To bardzo ważne z perspektywy ostrości widzenia, która dzięki tym szkłom kontaktowym ulega szybkiej i wyraźnej poprawie. Można zapomnieć o przekrwionych, przesuszonych, podrażnionych i zamglonych oczach, co jest często spotykane w przypadku wielu innych modeli dostępnych w szerokiej sprzedaży.

Zdarza się, że użytkownicy soczewek narzekają na ich skomplikowane zakładanie, dlatego producent – firma CooperVision – zadbał o uniknięcie tego rodzaju trudności. Elastyczność materiału, z którego wykonano miesięczne szkła kontaktowe na dzień i noc, jest na tyle dobra, że ich właściwe umieszczenie w oku nie sprawia najmniejszego problemu. Nie należy się też obawiać żadnych komplikacji w trakcie noszenia, nawet jeśli uprawia się dynamiczną aktywność fizyczną, jak np. bieganie czy gra w piłkę. Również w trakcie intensywnego wysiłku całodobowe soczewki Biofinity są w ogóle nieodczuwalne i cały czas znajdują się na swoim miejscu.

Oferowane w naszym sklepie internetowym szkła kontaktowe produkcji CooperVision to świetna propozycja dla osób zmagających się z daleko- i krótkowzrocznością w niestandardowych i wysokich mocach. Poza wysoką skutecznością w zakresie korekcji wad wyróżniają się one bowiem doskonałym wykonaniem, komfortem noszenia i zakładania oraz długotrwałym nawilżeniem.

Te soczewki dostępne są jedynie w bardzo wysokich mocach. Jeśli szukasz mniejszych mocy korekcyjnych, wypróbuj soczewki Biofinity.

Cechy:

  • 3 soczewki miesięczne w opakowaniu, również do ciągłego noszenia
  • BC/DIA 8.6/14.0
  • Dostępne w mocach od -12.50 do -20.00 i od +8.50 do +15.00 co 0.50
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy comfilcon A
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Uwodnienie 48%
  • Opatentowana technologia Aquaform
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 6 nocy
Opakowanie3 szt.
Moc sferycznaod +8.50 do +15.00 (w odstępach co 0.50D)
od -12.50D do -20.00D (w odstępach co 0.50D)
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.0
Dk/t128 (-3.00D)
Uwodnienie48%
MateriałComfilcon A
Filtr UVbrak
ProducentCooperVision
ModelBiofinity XR

UWAGA: Te soczewki produkowane są na indywidualne zamówienie i z tego względu czas oczekiwania na realizację zamówienia może wynosić ponad 3 tygodnie. Zakup może zostać anulowany tylko do momentu rozpoczęcia produkcji. Prosimy mieć to na uwadze podczas składania zamówienia.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta CooperVision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
Soczewki Kontaktowe Biofinity XR 3 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 0.0 - Bądż pierwszy/-a

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Biofinity XR 3 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.