Biofinity XR 3 szt.

Cena: 84.99 zł
3 szt.
Soczewki Kontaktowe Biofinity XR 3 szt.
Marka: Biofinity | Producent: CooperVision
Miesięczne, całodobowe soczewki kontaktowe Biofinity od CooperVision w rozszerzonym zakresie mocy – zamów szkła kontaktowe do korekcji krótko- i dalekowzroczności.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your

Jednym z powszechnie polecanych modeli szkieł kontaktowych, które zostały wykonane przez rozpoznawalnego na całym świecie producenta, czyli firmę CooperVision, jest Biofinity. W liczbie 3 soczewek można je zamówić poprzez nasz sklep internetowy. Skonstruowano je z myślą osobach cierpiących na krótko- i dalekowzroczność – dzięki nim obie te wady można szybko i skutecznie skorygować. Te miesięczne, całodniowe szkła kontaktowe wyróżniają się nie tylko efektywnością w walce z wysokimi wadami wzroku, ale również znakomitą jakością wykonania oraz komfortem noszenia.

Jedną z najważniejszych kwestii wpływających na wygodę użytkowania soczewek i możliwość zapewnienia oku odpowiednich warunków jest dobre nawilżenie przez jak najdłuższy czas. Na tym polu prezentowane szkła kontaktowe na dzień i noc spisują się świetnie za sprawą wykonania z innowacyjnego materiału Comfilcon A, który pozwala na zachowanie wysokiego poziomu hydratyzacji nawet pomimo wielogodzinnego noszenia soczewek. Dzięki temu nie ma ryzyka, że w pewnym momencie pojawi się drażniące uczucie suchości w oku, które jest tak charakterystyczne dla wielu innych modeli szkieł kontaktowych.

Soczewki całodobowe Biofinity są wykonane z przepuszczalnego materiału, który daje oku możliwość swobodnego „oddychania”, zaopatrując je w ten sposób w odpowiednią dawkę tlenu. To bardzo ważne z perspektywy ostrości widzenia, która dzięki tym szkłom kontaktowym ulega szybkiej i wyraźnej poprawie. Można zapomnieć o przekrwionych, przesuszonych, podrażnionych i zamglonych oczach, co jest często spotykane w przypadku wielu innych modeli dostępnych w szerokiej sprzedaży.

Zdarza się, że użytkownicy soczewek narzekają na ich skomplikowane zakładanie, dlatego producent – firma CooperVision – zadbał o uniknięcie tego rodzaju trudności. Elastyczność materiału, z którego wykonano miesięczne szkła kontaktowe na dzień i noc, jest na tyle dobra, że ich właściwe umieszczenie w oku nie sprawia najmniejszego problemu. Nie należy się też obawiać żadnych komplikacji w trakcie noszenia, nawet jeśli uprawia się dynamiczną aktywność fizyczną, jak np. bieganie czy gra w piłkę. Również w trakcie intensywnego wysiłku całodobowe soczewki Biofinity są w ogóle nieodczuwalne i cały czas znajdują się na swoim miejscu.

Oferowane w naszym sklepie internetowym szkła kontaktowe produkcji CooperVision to świetna propozycja dla osób zmagających się z daleko- i krótkowzrocznością w niestandardowych i wysokich mocach. Poza wysoką skutecznością w zakresie korekcji wad wyróżniają się one bowiem doskonałym wykonaniem, komfortem noszenia i zakładania oraz długotrwałym nawilżeniem.

Te soczewki dostępne są jedynie w bardzo wysokich mocach. Jeśli szukasz mniejszych mocy korekcyjnych, wypróbuj soczewki Biofinity.

Cechy:

  • 3 soczewki miesięczne w opakowaniu, również do ciągłego noszenia
  • BC/DIA 8.6/14.0
  • Dostępne w mocach od -12.50 do -20.00 i od +8.50 do +15.00 co 0.50
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy comfilcon A
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Uwodnienie 48%
  • Opatentowana technologia Aquaform
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 6 nocy
Opakowanie3 szt.
Moc sferycznaod +8.50 do +15.00 (w odstępach co 0.50D)
od -12.50D do -20.00D (w odstępach co 0.50D)
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.0
Dk/t128 (-3.00D)
Uwodnienie48%
MateriałComfilcon A
Filtr UVbrak
ProducentCooperVision
ModelBiofinity XR

UWAGA: Te soczewki produkowane są na indywidualne zamówienie i z tego względu czas oczekiwania na realizację zamówienia może wynosić ponad 3 tygodnie. Zakup może zostać anulowany tylko do momentu rozpoczęcia produkcji. Prosimy mieć to na uwadze podczas składania zamówienia.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta CooperVision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: CooperVision Nazwa upoważnionego przedstawiciela: CooperVision CL Kft.
Soczewki Kontaktowe Biofinity XR 3 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 0.0 - Bądż pierwszy/-a

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Biofinity XR 3 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.