Biofinity Toric 3 szt.

Cena: 88.99 zł
3 szt.
Soczewki Kontaktowe Biofinity Toric 3 szt.
Marka: Biofinity | Producent: CooperVision
Całodobowe szkła kontaktowe Biofinity produkcji CoperVision – kup soczewki toryczne na dzień i noc w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Cylinder for your Lewe Oko
Please select a Oś for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Cylinder for your
Please select a Oś for your

Astygmatyzm to częsta dolegliwość, która dotyczy wielu osób. Wymaga ona korekty, do czego niezbędne są okulary lub szkła kontaktowe. Każdy, kto wybiera soczewki, powinien rozważyć zakup modelu Biofinity renomowanej firmy CoperVision. To doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na astygmatyzm, którym zależy na wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. Pod względem komfortu szkła kontaktowe przewyższają bowiem okulary, szczególnie jeśli korzysta się z tak znakomitych soczewek jak te prezentowane poniżej.

Producent przygotował te toryczne szkła kontaktowe w taki sposób, aby jak najefektywniej korygowały wadę. Trzeba przyznać, że są pod tym względem wyjątkowo skuteczne, a różnicę na korzyść w widzeniu można zauważyć po krótkim czasie. Aspekty zdrowotne są oczywiście niezwykle istotne, ale nie tylko z uwagi na nie warto zakupić w naszym sklepie internetowym miesięczne soczewki kontaktowe Biofinity. Argumentem przemawiającym za złożeniem zamówienia jest także komfort noszenia gwarantowany przez ten model.

Jako że są to całodobowe szkła kontaktowe przeznaczone na dzień i noc, nie trzeba ich zdejmować przed snem. Można je nosić nawet przez kilka dni, nie obawiając się wysuszenia, obsuwania się na oku, przekrwionych gałek czy innego rodzaju dyskomfortu, który często jest spotykany w przypadku konkurencyjnych soczewek torycznych. Produkt CooperVision przedstawia najwyższą jakość, co wynika też z zastosowania wysokogatunkowego materiału silikonowo-hydrożelowego, który został wykorzystany do wykonania tych całodobowych szkieł kontaktowych.

Miesięczne soczewki Biofinity są wysoce odporne na zabrudzenia, a to jest bardzo ważne przede wszystkim przy zakładaniu. Z kolei w trakcie noszenia niezwykle istotną rolę odgrywa nawilżenie, którego poziom jest w tym przypadku w pełni zadowalający. Dostępne na niniejszej stronie szkła toryczne nie wysychają nawet przez kilkaset godzin noszenia, dlatego doskonale nadają się na dzień i noc. Jeśli się ich nie zdejmie przed snem, nie grozi to żadnym, nawet najmniejszym dyskomfortem.

Dzięki soczewkom kontaktowym firmy CoperVision wzrok przestaje być zamazany, a obiekty, na które patrzy użytkownik, stają się wyraźne i ostre niezależnie od odległości, w jakiej się znajdują. To zasługa m.in. znakomitej przepuszczalności powietrza, która umożliwia dostarczenie oku odpowiedniej dawki niezbędnego tlenu. Nasz sklep internetowy oferuje całodobowe szkła toryczne Biofinity w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, która obok wysokiej jakości produktu gwarantuje pełną satysfakcję z zakupu.

Cechy:

  • 3 toryczne soczewki miesięczne w opakowaniu, również do ciągłego noszenia
  • BC/DIA 8.7/14.5
  • Dostępne w wielu mocach i parametrach
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy comfilcon A
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Uwodnienie 48%
  • Opatentowana technologia Aquaform
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 6 nocy
Opakowanie3 szt.
Moc sferycznaod +6.00 do -6.00 (w odstępach co 0.25D)
od -6.50 do -10.00 (w odstępach co 0.50D)
od +6.50 do +8.00 (w odstępach co 0.50D)
Cylindry-0.75/-1.25/-1.75/-2.25
Osie10° to 180° (w odstępach co 10°)
Krzywizna (BC)8.70
Średnica (DIA)14.5
Dk/t116 (-3.00D)
Uwodnienie48%
MateriałComfilcon A
Filtr UVbrak
ProducentCooperVision
ModelBiofinity Toric

UWAGA: Jeśli zamówiłeś/-aś powyższe soczewki, a teraz chcesz je zwrócić, zrób to najpóźniej 1 miesiąc od złożenia zamówienia. W przypadku późniejszego zwrotu, nie zostanie on zaakceptowany - prosimy mieć to na uwadze podczas zamawiania. Wynika to z polityki zwrotów firmy CooperVision.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta CooperVision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: CooperVision Nazwa upoważnionego przedstawiciela: CooperVision CL Kft.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Biofinity Toric 3 szt.

Liczba opinii: 4
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Biofinity Toric 3 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Biofinity Toric 3 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.