Biofinity Multifocal 3 szt.

Cena: 133.69 zł
3 szt.
Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal 3 szt.
Marka: Biofinity | Producent: CooperVision
Progresywne soczewki kontaktowe Biofinity od CooperVision – postaw na jakość i kup teraz całodobowe szkła miesięczne w naszym sklepie internetowym.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Addycja for your Lewe Oko
Please select a Typ/Dominacja for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Addycja for your
Please select a Typ/Dominacja for your

Wraz z wiekiem pogarsza się wzrok – to naturalny proces fizjologiczny wynikający ze starzenia się organizmu. Nie jest on niczym przyjemnym i niekorzystnie wpływa na codzienne funkcjonowanie, dlatego warto sobie pomóc. W jaki sposób? Znakomitym pomysłem jest zamówienie poprzez nasz sklep internetowy miesięcznych soczewek kontaktowych Biofinity. Nosząc je regularnie, stopniowo przestajemy odczuwać ten nieprzyjemny aspekt starzenia. Ale to nie jedyny powód, dla którego są one warte swojej ceny.

Progresywne szkła kontaktowe produkcji firmy CooperVision zostały skonstruowane przy zastosowaniu innowacyjnej technologii Balanced Progressive, dzięki której widzenie staje się wyraźne niezależnie od odległości. Obserwowane przedmioty i obiekty są odpowiednio ostre bez względu na to, czy znajdują się blisko, czy daleko od użytkownika. Pożądane działanie soczewek, które korzystnie wpływa na wzrok, to również zasługa doskonałego, warstwowego wykonania z elastycznego materiału silikonowo-hydrożelowego. Dzięki niemu miesięczne szkła Biofinity zapewniają też bardzo dobrą przepuszczalność powietrza, co zapobiega wysuszeniu oka i utrzymuje je w dobrej kondycji przez długi czas.

Ważną kwestią, o której warto wspomnieć, jest świetne nawilżenie gwarantowane przez poniższe szkła kontaktowe produkcji CooperVision. To ono sprawia, że nawet po kilku nocach i dniach noszenia tych soczewek nie odczuwa się dyskomfortu. Nie ma mowy o ich przesuszeniu ani przesuwaniu się na powierzchni oka, również w trakcie uprawiania aktywności fizycznej, jak np. bieganie czy gra w piłkę. Co ważne, miesięczne szkła progresywne Biofinity łatwo się zakłada i zdejmuje, a wysoka odporność na zabrudzenia uniemożliwia podrażnienia oka z powodu ewentualnych zanieczyszczeń.

Prezentowane szkła kontaktowe są całodobowe, a zatem przeznaczone na dzień i noc, dlatego nie trzeba ich zdejmować przed snem. Nawet ich kilkudniowe noszenie nie wiąże się z dyskomfortem, podczas gdy wiele innych soczewek już po paru godzinach powoduje nieprzyjemne odczucia, co kończy się zaczerwienieniem i przesuszeniem oka. W przypadku progresywnych szkieł miesięcznych CoperVision można się cieszyć wygodą użytkowania w każdych warunkach, również gdy uprawia się sport czy innego rodzaju aktywność fizyczną.

Jakość wykonania, znakomita wygoda użytkowania, zaawansowanie technologiczne i korzystny wpływ na wzrok decydują o tym, że całodobowe soczewki kontaktowe Biofinity są doskonałym zakupem dla każdego, kto chce skutecznie, zdrowo, komfortowo i bezpiecznie walczyć z prezbiopią. Szkła są do kupienia w atrakcyjnej cenie poprzez nasz sklep internetowy.

Cechy:

  • 3 multifokalne (progresywne) soczewki miesięczne w opakowaniu, również do ciągłego noszenia
  • BC/DIA 8.6/14.0
  • Dostępne w wielu mocach od -8.00 do +6.00
  • Cztery moce addycji: +1.00, +1.50, +2.00 oraz +2.50
  • Dwa typy soczewek - dla oka dominującego i niedominującego (parametry N i D)
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy comfilcon A
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Uwodnienie 48%
  • Opatentowana technologia Aquaform
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 6 nocy
Opakowanie3 szt.
Moc sferycznaod +6.00 do -6.00 (w odstępach co 0.25D)
od -6.50 do -10.00 (w odstępach co 0.50D)
Addycja+1.00/+1.50/+2.00/+2.50
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.0
Dk/t142 (-3.00D)
Uwodnienie48%
MateriałComfilcon A
Filtr UVbrak
ProducentCooperVision
ModelBiofinity Multifocal

UWAGA: Jeśli zamówiłeś/-aś powyższe soczewki, a teraz chcesz je zwrócić, zrób to najpóźniej 1 miesiąc od złożenia zamówienia. W przypadku późniejszego zwrotu, nie zostanie on zaakceptowany - prosimy mieć to na uwadze podczas zamawiania. Wynika to z polityki zwrotów firmy CooperVision.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta CooperVision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: CooperVision Nazwa upoważnionego przedstawiciela: CooperVision CL Kft.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal 3 szt.

Liczba opinii: 1
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal 3 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Biofinity Multifocal 3 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.