Biofinity 6 szt.

Cena: 129.69 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Biofinity 6 szt.
Marka: Biofinity | Producent: CooperVision
Miesięczne soczewki kontaktowe na dzień i noc – zamów poprzez nasz sklep internetowy całodobowe szkła Biofinity od renomowanej firmy CooperVision.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your

Soczewki całodobowe marki CooperVision - model Biofinity

Soczewki Biofinity zostały stworzone z myślą o osobach, które lubią czuć się komfortowo bez względu na sytuację. Dzięki innowacyjnym metodom produkty te można stosować zarówno w dzień, jak i w nocy. Jest to spore udogodnienie dla osób, które mają duże problemy ze wzrokiem. Materiał, z którego wyprodukowane są szkła, jest odporny na uszkodzenia, a zarazem delikatny dla oka, dzięki czemu użytkownik może zapomnieć o swojej wadzie wzroku.

Rosnąca popularność Biofinity

Soczewki Biofinity marki CooperVision, z uwagi na innowacyjność i wysoką jakość, są coraz częściej wybierane przez osoby z wadami wzroku. W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania, które umożliwiają perfekcyjne widzenie przez cały miesiąc. Odpowiedni stopień nawilżenia i przepuszczający powietrze materiał sprawiają, że te szkła kontaktowe spełnią wszelkie oczekiwania klientów. Opakowanie Biofinity zawiera 6 szt. szkieł, dzięki czemu wystarczy na długi czas.

Odpowiednia przepuszczalność tlenu

Produkty wykonane są z wysokiej jakości, innowacyjnego tworzywa, dzięki czemu zapewniają oczom stały dopływ powietrza. Tlenoprzepuszczalność doskonale wpływa na kondycję oczu i ostrość wzroku. Intensywne nawilżenie niweluje ryzyko podrażnień oraz wysychania śluzówki.

Zapobieganie podrażnieniom oka

Odpowiednie nawilżenie oczu wpływa na komfort użytkowania i maksymalny czas noszenia. Nowoczesny produkt marki CooperVision powstał z materiału, który chroni śluzówkę oka przed wysuszeniem. Z tego względu soczewki Biofinity cieszą się ogromną popularnością. Użytkownicy zgodnie stwierdzili, że dzięki nim nie muszą pamiętać o dodatkowym nawilżaniu oczu.

Innowacyjna powierzchnia soczewki

Nowoczesne soczewki Biofinity posiadają wyjątkową, elastyczną powierzchnię. W ich składzie dużą część zajmuje woda, co sprawia, że produkt jest wygodny i miękki. Do gładkiej i nawilżonej powierzchni nie przywierają zabrudzenia, dzięki czemu jakość widzenia jest cały czas wysoka. Aplikacja szkła jest łatwa, a komfort widzenia doskonały nawet po wielu dniach od założenia.

Asferyczna budowa

Specjalna budowa wpływa na ostrość widzenia oraz niweluje aberracje sferyczne, którymi obciążone jest ludzkie oko oraz soczewka. Tego typu produkty zapobiegają powstawaniu kolejnych wad wzroku, umożliwiają widzenie o wysokiej ostrości bez refleksów.

Właściwości soczewek Biofinity

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu szkła Biofinity, dzięki specjalnym cechom, wyróżniają się wśród konkurencyjnych rozwiązań. Stworzone są z wyjątkowego, odpowiednio przygotowanego materiału AQUAFORM™, który doskonale przepuszcza tlen i ma wysoką zawartość wody. Te dwa czynniki mają duży wpływ na zdrowie naszych klientów. Użytkownicy innych modeli często zauważają dyskomfort związany z przesuszoną śluzówką. Firma CooperVision stworzyła przełomowy produkt, który polepszył jakość życia wielu osób. Ponadto ma on oryginalny kształt, który ułatwia zakładanie i ściąganie soczewek. Tylna powierzchnia umożliwia odpowiednie przyleganie do oka, a zaokrąglone krawędzie zapobiegają podrażnieniom.

Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienne lub całodobowe
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod -6.0 do +6.0 (co 0.25 D)
od +6.50 do +8.00 (co 0.50 D)
od -6.50 do -12.00 (co 0.50 D)
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.0
Dk/t160 (-3.00D)
Uwodnienie48%
MateriałComfilcon A
Filtr UVbrak
ProducentCooperVision
ModelBiofinity

UWAGA: W związku z polityką zwrotów firmy CooperVision, zamówienie na te soczewki nie może zostać anulowane po rozpoczęciu produkcji, a gotowy produkt nie może zostać zwrócony. Prosimy mieć to na uwadze podczas zamawiania.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta CooperVision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: CooperVision Nazwa upoważnionego przedstawiciela: CooperVision CL Kft.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Biofinity 6 szt.

Liczba opinii: 7
Ocena: : 4.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Biofinity 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Biofinity 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.