Biofinity 3 szt.

Cena: 64.99 zł
3 szt.
Soczewki Kontaktowe Biofinity 3 szt.
Marka: Biofinity | Producent: CooperVision
Miesięczne soczewki kontaktowe Biofinity od CooperVision – zakup całodobowe szkła na dzień i noc, które wyróżniają się jakością i atrakcyjną ceną.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Soczewki całodobowe Biofinity marki CooperVision

Szukasz niezawodnego produktu? Soczewki miesięczne Biofinity powstały z myślą o użytkownikach, którym zależy na ciągłym komforcie, niezależnie od pory dnia. Stworzone do noszenia przez cały dzień i noc, zapewniają stałą ostrość widzenia oraz wyjątkową wygodę. Nie musisz tracić czasu na codzienne poranne zakładanie i wieczorne ściąganie szkieł. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii i wysokiej jakości naturalnych materiałów, możesz niemal zapomnieć, że nosisz kontakty.

Dlaczego soczewki kontaktowe Biofinity?

Popularne i często wybierane soczewki Biofinity marki CooperVision to produkt najwyższej klasy. Gwarantuje perfekcyjne widzenie przez cały miesiąc. Niepowtarzalna technologia, innowacyjna forma oraz wysoki stopień nawilżenia sprawiają, że te szkła kontaktowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Opakowanie Biofinity 3 szt. pozwoli przez długi czas cieszyć się ponadprzeciętnym komfortem oraz ostrością wzroku.

Wysoka przepuszczalność tlenu

Wykonane z innowacyjnego materiału, charakteryzującego się wysoką tlenoprzepuszczalnością, soczewki Biofinity zapewniają oczom stały dopływ powietrza. Wpływa to pozytywnie nie tylko na komfort noszenia szkieł, ale również na ogólną kondycję oczu i jakość widzenia. Dodatkowo zmniejsza ryzyko podrażnień oraz wysychania śluzówki.

Długotrwałe nawilżenie soczewek

Komfort użytkowania szkieł kontaktowych zależy w dużej mierze od ich zdolności utrzymania odpowiedniego nawilżenia oczu. Produkt marki CooperVision powstał z wyjątkowego materiału, który skutecznie i długotrwale chroni śluzówkę przed wysuszeniem. Dlatego Biofinity zbierają tak pozytywne opinie. Użytkownicy doceniają ich niezwykłą wygodę użytkowania.

Gładka, uwodniona powierzchnia

Nowoczesne soczewkiBiofinity posiadają wyjątkową formułę, która odgrywa ważną rolę. Wyróżnia ją duża zawartość wody, co znacznie podnosi komfort użytkowania i sprawia, że w odczuciu są bardziej miękkie oraz wygodne. Dodatkowo gładka i nawilżona powierzchnia jest odporna na gromadzenie się osadów i zabrudzeń, które zawsze negatywnie wpływają na jakość widzenia.

Zredukowane aberracje

Szkła kontaktowe Biofinity wyróżnia także ich asferyczna budowa. Polepsza ona ostrość widzenia oraz minimalizuje aberracje sferyczne, którymi obciążone jest ludzkie oko oraz soczewka. Wszystko to przekłada się na komfort i jakość produktu.

Cechy i parametry soczewek Biofinity

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu szkła Biofinity posiadają wiele cech wyróżniających je na rynku. Przede wszystkim powstają z wyjątkowego i niepowtarzalnego materiału AQUAFORM™, który charakteryzuje się wysoką zawartością wody oraz przepuszczalnością tlenu. Te dwa elementy mają ogromny wpływ na komfort użytkowania szkieł, a także utrzymanie oczu w dobrej kondycji.

Użytkownicy często skarżą się na dyskomfort w trakcie korzystania z soczewek. Firma CooperVision stworzyła przełomowy produkt o wysokiej elastyczności, która znacznie poprawiła komfort noszenia, co docenia wiele osób. Ponadto posiada on oryginalny kształt. Tylna powierzchnia pozwala na idealne dopasowanie u większości użytkowników, natomiast zaokrąglone krawędzie zmniejszają ryzyko drażnienia spojówki.

Oprócz tego podczas ich noszenia następuje zdecydowanie mniejsza częstotliwość górnych łukowatych erozji nabłonka (SEAL) w porównaniu z chociażby produktami silikonowo-hydrożelowymi, poddawanymi procesom obróbki powierzchniowej.

Istotne echy:

  • 3 soczewki miesięczne w opakowaniu, również do ciągłego noszenia
  • BC/DIA 8.6/14.0
  • Dostępne w mocach od -6.0 do +6.0 co 0.25 oraz od +6.50 do +8.00 i -6.50 do -12.00 co 0.50
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy comfilcon A
  • Wysoka przepuszczalność tlenu
  • Uwodnienie 48%
  • Opatentowana technologia Aquaform
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy
Opakowanie3 szt.
Moc sferycznaod -6.0 do +6.0 (co 0.25 D)
od +6.50 do +8.00 (co 0.50 D)
od -6.50 do -12.00 (co 0.50 D)
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.0
Dk/t160 (-3.00D)
Uwodnienie48%
MateriałComfilcon A
Filtr UVbrak
ProducentCooperVision
ModelBiofinity

UWAGA: W związku z polityką zwrotów firmy CooperVision, zamówienie na te soczewki nie może zostać anulowane po rozpoczęciu produkcji, a gotowy produkt nie może zostać zwrócony. Prosimy mieć to na uwadze podczas zamawiania.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta CooperVision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: CooperVision Nazwa upoważnionego przedstawiciela: CooperVision CL Kft.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Biofinity 3 szt.

Liczba opinii: 8
Ocena: : 4.1 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Biofinity 3 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.1 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Biofinity 3 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.