Big Eyes Pretty Hazel

Cena: 64.99 zł
2 szt.
Soczewki Kontaktowe Big Eyes Pretty Hazel
Soczewki Kontaktowe Big Eyes Pretty Hazel
Foto: Lucas Adelon Rembas
Big Eyes Pretty Hazel 3
Marka: ColourVue | Producent: Maxvue Vision
Bursztynowo-brązowy kolor zamknięty w wyrazistym okręgu dający naturalny i zdrowy wygląd oczu oraz ich delikatne powiększenie.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your

ColourVue Big Eyes Pretty HazelJeśli chcesz zaakcentować kolor swoich oczu, ale jednocześnie zależy Ci na zachowaniu naturalnego wyglądu, postaw na barwę brązową. Model soczewek ColorVue Big Eyes Pretty Hazel zapewni pożądany rezultat bez przerysowanego, teatralnego efektu. Produkt jest odpowiedni bez względu na okoliczności – nadaje się zarówno na wyjątkowe okazje, jak i na co dzień. Poza ciepłą, orzechową barwą, która sprawi, że Twoje spojrzenie będzie głębokie i wyraziste, uzyskasz również wrażenie powiększonego oka. Wszystko za sprawą odpowiednio zaprojektowanej obwódki soczewki Big Eyes, pozwalającej na osiągnięcie tego pożądanego przez wiele kobiet efektu. Użytkowanie produktu jest bardzo wygodne, dzięki 45% uwodnieniu oraz specjalnemu hydrożelowemu materiałowi. Zakres mocy sferycznych, w których dostępne są soczewki Pretty Hazel, mieści się w przedziale od 0 do -8, a ich średnica wynosi 14 mm. Zaleca się ich noszenie w trybie dziennym przez maksymalnie 3 miesiące. ColorVue Big Eyes zostały wyprodukowane zgodnie ze standardem ISO 9001 oraz mają certyfikat CE.

Typ soczewekkwartalne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie2 szt.
Moc sferycznaod 0.00 do -5.00 (co 0.25D)
od -5.50 do -8.00 (co 0.50D)
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.0
Dk/t22
Uwodnienie45%
MateriałHydrogel terpolymer
Filtr UVbrak
ProducentColourVue
ModelBig Eyes Pretty Hazel
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Maxvue Vision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: MaxVue Vision SDN. BHD. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Quantum Vision S. L.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Big Eyes Pretty Hazel

Liczba opinii: 17
Ocena: : 4.9 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Big Eyes Pretty Hazel
Skomentuj

Średnia ocena 4.9 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Big Eyes Pretty Hazel

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.