Biotrue ONEday for Presbyopia 30 szt.

Cena: 129.99 zł
30 szt.
Soczewki Kontaktowe Biotrue ONEday for Presbyopia 30 szt.
Marka: Biotrue | Producent: Bausch & Lomb
Jednodniowe soczewki progresywne stworzone z myślą o osobach ze starczowzrocznością. Zapewniają nawilżenie i nienaganny komfort aż do 16 godzin!

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Addycja for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Addycja for your

Jednodniowe progresywne soczewki kontaktowe produkowane przez znaną i renomowaną firmę Bausch and Lomb. Soczewki Biotrue ONEday for Presbyopia należą do rodziny jednodniowych soczewek Biotrue ONEday, w której oprócz nich znajdują się również zwykłe sferyczne soczewki Biotrue ONEday oraz toryczne Biotrue ONEday for Astigmatism. Gama tych jednorazowych soczewek została stworzona z myślą o naturalnych właściwościach ludzkiego oka - ich poziom nawilżenia oraz materiał są kompatybilne z filmem łzowym naturalnie występującym w oczach. Dzięki temu zapewniają one komfort i uczucie świeżości przez cały dzień, nawet do 16 godzin. Wygodę oferuje również jednodniowy tryb wymiany tych nowoczesnych szkieł - nie ma potrzeby ich pracochłonnego czyszczenia czy przechowywania.

Soczewki te przeznaczone są dla osób, które odczuwają pojawiające się z wiekiem problemy z widzeniem z bliskiej odległości. W pewnym wieku, najczęściej w okolicach 40. roku życia, oczy stopniowo tracą swoją naturalną zdolność do skupiania wzroku na obiektach znajdujących się w niewielkiej odległości. Osoby dotknięte tą przypadłością, zwaną prezbiopią (inaczej starczowzrocznością) zauważają, że muszą coraz częściej odsuwać od siebie książkę czy telefon, aby móc odczytać zawarty w nich tekst. Rozwiązaniem tego problemu często okazują się okulary do czytania, lecz nie jest to na szczęście jedyny ratunek dla osób ze starczowzrocznością. Progresywne, inaczej multifokalne soczewki kontaktowe wyposażone są w dwie lub więcej strefy optyczne, które pozwalają ich użytkownikom widzieć ostro na każdą odległość, nawet jeśli wcześniej zmagali się oni z krótkowzrocznością. Prezentowane jednodniowe soczewki progresywne nie są tutaj wyjątkiem - wyposażono je w technologię 3-Zone Progressive Design umożliwiającą doskonałe widzenie przez cały czas, niezależnie od wykonywanej czynności (prowadzenie auta, oglądanie filmu czy czytanie gazety).

Warto również wspomnieć, że soczewki Biotrue ONEday for presbyopia są jednymi z dwóch produktów przeznaczonych do korekcji prezbiopii dostępnych na rynku, które oferują ochronę przeciwko promieniowaniu UV. Drugim takim produktem są soczewki Acuvue Moist Multifocal.

Cechy:

  • 30 jednodniowych soczewek w opakowaniu
  • BC/DIA 8.6/14.2
  • Dostępne w mocach sferycznych od -9.00 do +6.00
  • Addycje: LOW, HIGH
  • Zachowują nawilżenie przez 16 godzin
  • Wysoko tlenoprzepuszczalny materiał
  • Wyposażone w filtr UV
Typ soczewekjednodniowe
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie30 szt.
Moc sferycznaod -9.00D do +6.00D (w odstępach co 0.25D)
AddycjaLow: od +0.75D do +1.50D
High: od +1.75D do +2.50D
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.2
Dk/t42
Uwodnienie78%
MateriałNesofilcon A
Filtr UVobecy
ProducentBausch+Lomb
ModelBiotrue ONEday for Presbyopia
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Bausch & Lomb, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Bausch & Lomb Incorporated Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Bausch & Lomb Incorporated
Soczewki Kontaktowe Biotrue ONEday for Presbyopia 30 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 0.0 - Bądż pierwszy/-a

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Biotrue ONEday for Presbyopia 30 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.