ReNu Multiplus - 360ml

Cena: 36.99 zł
14%OFF
43.00zł
360ml
ReNu Multiplus - 360ml
Marka: Bausch & Lomb
ReNu MultiPlus Multi-Purpose Solution: Sprawdzony wybór dla zdrowego i komfortowego noszenia soczewek kontaktowych. Pojemność 360ml.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Wielofunkcyjny, rzetelny płyn dezynfekujący do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Użycie Renu Multiplus gwarantuje długotrwały komfort, ochronę i nawilżenie. Może być używany w stosunku do każdego typu soczewek.  Zapewnia on delikatne aczkolwiek efektywne działanie i dzięki temu stanowi jeden z najchętniej kupowanych płynów do pielęgnacji na rynku. Płyn Renu Multiplus to sterylny roztwór o naturalnym PH, doskonały do codziennego użytku, w którego skład wchodzą:

  • poloxamina: usuwa osady i białko, które może nadbudowywać się na soczewce w ciągu całego dnia. Ponadto poprawia ona nawilżenie soczewki.
  • aleksydyna: doskonale współdziała z systemem MoistureLoc, zapewniając wyjątkową ochronę przed niebezpiecznymi dla oczu mikroorganizmami.
  • multiPlus: specjalna kombinacja składników współpracująca z naturalnym płynem łzowym w celu zapewnienia optymalnego poziomu nawilżenia.
  • hydranate: usuwa osady i białka, przez co użycie dodatkowych środków enzymatycznych staje się niepotrzebne.
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Bausch & Lomb, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o ReNu Multiplus - 360ml

Liczba opinii: 2
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

ReNu Multiplus - 360ml
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
ReNu Multiplus - 360ml

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.