ReNu Multiplus - 100ml

Cena: 18.99 zł
100ml
ReNu Multiplus - 100ml
Marka: Bausch & Lomb | Producent: Bausch & Lomb
ReNu MultiPlus Multi-Purpose Solution: Sprawdzony wybór dla zdrowego i komfortowego noszenia soczewek kontaktowych. Pojemność 100ml.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Wielofunkcyjny, rzetelny płyn dezynfekujący do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Użycie Renu Multiplus gwarantuje długotrwały komfort, ochronę i nawilżenie. Może być używany w stosunku do każdego typu soczewek.  Zapewnia on delikatne aczkolwiek efektywne działanie i dzięki temu stanowi jeden z najchętniej kupowanych płynów do pielęgnacji na rynku. Płyn Renu Multiplus to sterylny roztwór o naturalnym PH, doskonały do codziennego użytku, w którego skład wchodzą:

  • poloxamina: usuwa osady i białko, które może nadbudowywać się na soczewce w ciągu całego dnia. Ponadto poprawia ona nawilżenie soczewki.
  • aleksydyna: doskonale współdziała z systemem MoistureLoc, zapewniając wyjątkową ochronę przed niebezpiecznymi dla oczu mikroorganizmami.
  • multiPlus: specjalna kombinacja składników współpracująca z naturalnym płynem łzowym w celu zapewnienia optymalnego poziomu nawilżenia.
  • hydranate: usuwa osady i białka, przez co użycie dodatkowych środków enzymatycznych staje się niepotrzebne.
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Bausch & Lomb, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do czyszczenia, dezynfekcji i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Bausch & Lomb Incorporated Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Bausch & Lomb Incorporated

Opinie o ReNu Multiplus - 100ml

Liczba opinii: 2
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

ReNu Multiplus - 100ml
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
ReNu Multiplus - 100ml

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.