Purevision Toric 6 szt.

Cena: 204.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Purevision Toric 6 szt.
Marka: PureVision | Producent: Bausch & Lomb
Toryczne szkła kontaktowe PureVision – popraw swój wzrok dzięki możliwościom, jakie dają miesięczne soczewki całodobowe na dzień i noc Bausch & Lomb.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Astygmatyzm jest jedną z najpowszechniejszych wad wzroku, która dotyczy prawie co trzeciego Polaka. Z jej powodu widzenie staje się nieostre, co przeszkadza w wykonywaniu wielu codziennych czynności. Skutecznym sposobem na korektę tej dolegliwości są okulary, jednak nie każdy chce je nosić. Aby nie zakładać ich na twarz i mimo to skutecznie poradzić sobie ze skutkami astygmatyzmu, warto sięgnąć po miesięczne soczewki kontaktowe PureVision Toric, które są oferowane w naszym sklepie internetowym. Pod tym względem należą one do najlepszych modeli dostępnych na rynku.

Tym, co wyróżnia prezentowane szkła, jest fakt, że są przeznaczone na dzień i noc. Dzięki temu nie trzeba ich ściągać przed snem, a także można stosować niezależnie od godziny, np. podczas nocnej zmiany w pracy czy oglądania telewizji do wczesnych godzin porannych. Toryczne soczewki kontaktowe wyprodukowane przez firmę Bausch & Lomb mogą być całodobowe ze względu na bardzo efektywne nawilżenie, które z powodzeniem utrzymuje się przez kilkadziesiąt godzin. Co najważniejsze, widzenie cały czas pozostaje wyraźne bez względu na to, jak długo się nosi szkła z serii PureVision. Nie trzeba więc martwić się rozmazanym czy niewyraźnym obrazem.

Toryczne soczewki kontaktowe dostępne w naszym sklepie internetowym zostały wyprodukowane przy użyciu materiału Aergel, który sprawia, że nie brudzą się. Zdejmowanie i zakładanie nie wiąże się zatem z ryzykiem zanieczyszczenia tych całodobowych szkieł, tak, jak to dzieje się w wielu innych modelach o gorszej jakości. Ponadto zastosowanie innowacyjnego tworzywa Aergel pozwala na zagwarantowanie wymaganej przepuszczalności powietrza, w związku z czym dostęp rogówki do niezbędnego tlenu nie jest zablokowany. To z kolei zapewnia oku odpowiednie warunki i nie przyczynia się do dyskomfortu, nawet jeśli miesięczne soczewki na dzień i noc są noszone przez długi czas.

Całodobowe szkła kontaktowe z serii PureVision, które można nabyć poprzez nasz sklep internetowy, wyróżniają się znakomitym komfortem noszenia. Wykonanie przez renomowanego producenta – firmę Bausch & Lomb – pozwala nie martwić się o jakość, która znajduje się na najwyższym poziomie również pod względem wygody użytkowania. Oznacza to, że ich zakładanie i zdejmowanie jest proste, szybkie i bezproblemowe, podobnie jak noszenie, podczas którego miesięczne soczewki kontaktowe PureVision cały czas znajdują się na swoim miejscu. Krótko mówiąc, jest to świetny zakup dla każdego, kto chce bez użycia okularów skorygować wadę wzroku, jaką jest astygmatyzm.

Cechy:

  • 6 soczewek miesięcznych w opakowaniu
  • BC/DIA 8.7/14.0
  • Dostępne w wielu mocach i parametrach
  • Wysoka przepuszczalność tlenu dzięki materiałowi AerGel
  • Doskonała stabilizacja obrazu za sprawą budowy LoTorque
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 30 dni
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod -6.00D do +6.00D (w odstępach co 0.25D)
od -6.50D do -9.00D (w odstępach co 0.50D)
Cylindry–0.75D/–1.25D/–1.75D/-2.25D
Osieod 10° do 180° (w odstępach co 10°)
Krzywizna (BC)8.70
Średnica (DIA)14.0
Dk/t91
Uwodnienie36%
MateriałBalafilcon A
Filtr UVbrak
ProducentBausch+Lomb
ModelPureVision Toric
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Bausch & Lomb, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Bausch & Lomb Incorporated Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Bausch & Lomb Incorporated

Opinie o Soczewki Kontaktowe Purevision Toric 6 szt.

Liczba opinii: 5
Ocena: : 4.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Purevision Toric 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Purevision Toric 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.