Purevision MultiFocal 6 szt.

Cena: 226.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Purevision MultiFocal 6 szt.
Marka: PureVision | Producent: Bausch & Lomb
Progresywne soczewki kontaktowe PureVision – zamów poprzez nasz sklep internetowy miesięczne szkła całodobowe i spraw, aby Twój wzrok był lepszy

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Wykonane przez firmę Bausch & Lomb i dostępne poprzez nasz sklep internetowy miesięczne soczewki kontaktowe są wyjątkowe pod wieloma względami. Tym, co zdecydowanie pozytywnie wyróżnia je na tle konkurencji, jest fakt, że jako jedyne oferowane w sprzedaży progresywne szkła wieloogniskowe są przeznaczone na dzień i noc. Możliwość stosowania ich przez całą dobę, również w trakcie snu, to gwarancja rzadko spotykanego komfortu. Dzięki temu nie trzeba się przejmować zdejmowaniem soczewek przed snem – są one bowiem tak dobrze nawilżone, że odpowiedni poziom hydratyzacji utrzymuje się nawet wiele godzin po przebudzeniu.

Jeśli chodzi o działanie korekcyjne, całodobowe szkła kontaktowe PureVision Multifocal zostały skonstruowane z myślą o pacjentach, którzy zmagają się ze skutkami prezbiopii, czyli w praktyce chodzi o większość osób po 40. roku życia. W tym czasie dają bowiem o sobie znać konsekwencje starzenia się organizmu, które odbijają się także na wzroku, osłabiając jakość widzenia w szczególności z bliskiej odległości. Sięgając po prezentowane miesięczne soczewki progresywne, można osiągnąć znakomite rezultaty, jeśli chodzi o poprawę ostrości widzenia.

Zastosowanie szkieł kontaktowych na dzień i noc z serii PureVision jest bardzo wygodne ze względu na fakt, że nie wymaga sięgania po różne urządzenia optyczne do czytania i codziennego funkcjonowania – z tymi soczewkami na oczach można robić wszystko. To znacznie wygodniejsze niż korzystanie z dwóch różnych par okularów, co dla wielu osób po 40. roku życia jest normalne. Tak jednak być nie musi, jeżeli zamówi się progresywne szkła miesięczne od firmy Bausch & Lomb, które poprawiają wzrok niezależnie od odległości, z jakiej patrzy się na dany obiekt.

Aby uzyskać pożądany poziom nawilżenia, który jest niezwykle istotny w przypadku każdych całodobowych soczewek kontaktowych, model PureVision Multifocal wyprodukowano przy użyciu starannie dobranego, silikonowo-hydrożelowego materiału. Ponieważ utrzymuje on nawilżenie nawet przez kilkadziesiąt godzin bez przerwy i cechuje się znakomitą przepuszczalnością powietrza, komfort noszenia szkieł progresywnych staje się nieporównywalny z żadnymi innymi produktami dostępnymi na rynku.

Na wygodę użytkowania tych miesięcznych soczewek na dzień i noc wpływa również ich doskonałe dopasowanie do rogówki. W ten sposób zagwarantowano intuicyjne i błyskawiczne zakładanie oraz noszenie bez obaw o ich obsunięcie się w oku. Ściślej rzecz ujmując, nawet intensywna aktywność fizyczna, jak bieganie czy uprawianie sportu, nie powoduje zmiany położenia całodobowych szkieł kontaktowych PureVision od firmy Bausch & Lomb.

Cechy:

  • 6 miesięcznych wieloogniskowych soczewek w opakowaniu
  • BC/DIA 8.6/14.0
  • Dostępne w mocach od +6.0 do -10.0 oraz w 4 opcjach addycji
  • Technologia AerGel dla długotrwałego komfortu
  • Materiał silikonowo-hydrożelowy
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 30 dni
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod -10.00D do +6.00D (w odstępach co 0.25D)
AddycjaLow do +1.50D
High od +1.75D do +2.50D
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.0
Dk/t112
Uwodnienie36%
MateriałBalafilcon A
Filtr UVbrak
ProducentBausch+Lomb
ModelPureVision Multifocal
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Bausch & Lomb, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Bausch & Lomb Incorporated Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Bausch & Lomb Incorporated

Opinie o Soczewki Kontaktowe Purevision MultiFocal 6 szt.

Liczba opinii: 1
Ocena: : 4.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Purevision MultiFocal 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Purevision MultiFocal 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.