Purevision 2 HD 6 szt.

Cena: 91.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Purevision 2 HD 6 szt.
Marka: PureVision | Producent: Bausch & Lomb
Całodobowe szkła kontaktowe na dzień i noc PureVision 2 HD – kup w naszym sklepie internetowym miesięczne soczewki na dzień i noc produkcji Bausch & Lomb.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your

Osoby, które rezygnują z noszenia okularów na rzecz soczewek, w swojej decyzji uwzględniają przede wszystkim dwa aspekty: skuteczność działania i komfort noszenia. Rzeczywiście, pod tymi względami szkła kontaktowe spełniają najsurowsze kryteria, gwarantując efektywną korektę wad wzroku przy jednoczesnej wygodzie użytkowania. Najlepszym przykładem potwierdzającym tę tezę jest prezentowany model PureVision 2 HD, który oferujemy w atrakcyjnej cenie w naszym sklepie internetowym.

Jeżeli poszukujesz dobrej jakości całodobowych soczewek miesięcznych na dzień i noc, są one znakomitym wyborem, tym bardziej że ich cena nie należy do przesadnie wysokich. Komfort noszenia i pożądane działanie korekcyjne w dużej mierze wynikają z bardzo cienkiej konstrukcji, dzięki czemu szkła świetnie przylegają do powierzchni rogówki i nie odklejają się od niej nawet pod wpływem dynamicznych aktywności, jak np. uprawianie sportu. Zakłada się je w dosłownie kilka sekund, nie męcząc się przy tym, co jest niestety spotykane w wielu konkurencyjnych produktach.

Miesięczne szkła kontaktowe wykonane przez firmę Bausch & Lomb zostały pokryte specjalną substancją o właściwościach dezynfekujących i nawilżających. W związku z tym gwarantują hydratyzację na wysokim poziomie, także wiele godzin po założeniu soczewek. Krótko mówiąc, soczewki PureVision na dzień i noc nie wysuszają się, więc nie podrażniają oczu i nie powodują pogorszenia widzenia – wzrok nie zachodzi mgłą, a spojówki nie są zaczerwienione nawet po dłuższym czasie od ich nałożenia na rogówki. To niezwykle ważne dla każdego użytkownika szkieł kontaktowych.

Do wykonania całodobowych soczewek producent – firma Bausch & Lomb – wykorzystał niezwykle cienkie tworzywo, które gwarantuje znakomite przyleganie do oka. Dzięki temu po prezentowane poniższej miesięczne szkła kontaktowe mogą sięgać również osoby prowadzące aktywny tryb życia, np. uprawiające sport. Najważniejsze jest jednak to, że jakość widzenia gwarantowana przez soczewki PureVision stoi na najwyższym poziomie. Wyostrzony, wyraźny obraz przez cały czas noszenia sprawia, że wielu pacjentów zupełnie słusznie decyduje się na ten model.

Ponieważ szkła zostały wyprodukowane z wyjątkowo cienkiego materiału, prezentują pożądaną właściwość, jaką jest bardzo dobra przepuszczalność tlenu. W rezultacie oczy mogą „oddychać” i nie męczą się, co da się niestety zauważyć przy gorszej jakości soczewkach kontaktowych na dzień i noc. Model PureVision jest do zamówienia w atrakcyjnej cenie poprzez nasz sklep internetowy.

Cechy:

  • 6 soczewek w opakowaniu
  • Soczewki miesięczne
  • BC/DIA: 8.6/14.0
  • Dostępne w mocach od +6.0 do -6.0 co 0.25 oraz od -6.0 do -12.0 co 0.5
  • Jedne z najcieńszych soczewek na rynku
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 30 dni
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod -6.00D do +6.00D (w odstępach co 0.25D)
od -6.50D do -12.00D (w odstępach co 0.50D)
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.0
Dk/t130
Uwodnienie36%
MateriałBalafilcon A
Filtr UVbrak
ProducentBausch+Lomb
ModelPureVision 2 HD
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Bausch & Lomb, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Bausch & Lomb Incorporated Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Bausch & Lomb Incorporated

Opinie o Soczewki Kontaktowe Purevision 2 HD 6 szt.

Liczba opinii: 4
Ocena: : 4.5 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Purevision 2 HD 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.5 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Purevision 2 HD 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.