Purevision 2 Multifocal for Presbyopia 6 szt.

Cena: 281.99 zł
3%OFF
289.99zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Purevision 2 Multifocal for Presbyopia 6 szt.
Marka: Bausch & Lomb
Purevision 2 for Presbyopia – zamów miesięczne, progresywne soczewki kontaktowe, których nie musisz zmieniać do czytania czy prowadzenia samochodu.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Addycja for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Addycja for your

Wady wzroku i jego osłabienie związane z wiekiem utrudniają normalne, codzienne funkcjonowanie. Posiadanie osobnych okularów do czytania, oglądania telewizji czy prowadzenia samochodu jest kosztowne i kłopotliwe. Na szczęście istnieje znacznie lepsze i bardziej uniwersalne rozwiązanie, jakim są soczewki progresywne PureVision 2 for Presbyopia. To wieloogniskowe szkła kontaktowe, więc pozwalają widzieć lepiej zarówno z bliska, jak i z oddali.

Warto zwrócić uwagę na to, że produkt marki Bausch & Lomb odpowiada na najczęstsze potrzeby Klientów. Cienki, miękki brzeg oraz znacznik strony ułatwiają wkładanie soczewki do oka i nie powodują dyskomfortu w trakcie noszenia. Z biegiem czasu nadal pozostają one elastyczne, więc mogą być używane w sposób ciągły. Szkła miesięczne PureVision są pod względem wymiarów i wygody noszenia jedną z najlepszych i najciekawszych propozycji dostępnych na polskim rynku, a konkretnie poprzez nasz sklep internetowy.

Na jakość widzenia z bliska i oddali wpływa zaawansowane unikatowej technologii 3 Zone Progressive Design. W jednym opakowaniu znajduje się aż 6 soczewek, przez co zakup okazuje się bardzo ekonomiczny. Szeroki wachlarz mocy (od –10,00 do +6,00, co 0,25) oraz addycji ułatwia idealnie dopasowanie do wady w konkretnym oku.

Marka Bausch & Lomb jest doskonale znana z produkcji szkieł kontaktowych najwyższej jakości. W przypadku modelu PureVision największą zaletą jest wygoda zakładania i noszenia. Wspomniana elastyczność materiału, z jakiego są wykonane, sprzyja podejmowaniu aktywności fizycznych. Komfort cenią sobie nawet użytkownicy niechętni soczewkom, którzy się obawiają, że mogą one podrażniać oczy i być trudne do założenia. Można powiedzieć, że noszenie tych szkieł jest praktycznie nieodczuwalne.

Doskonałe widzenie z każdej odległości jest zaletą wieloogniskowej technologii. Progresywne soczewki miesięczne mogą być noszone przez cały czas, ponieważ są przewidziane na dzień i na noc. Nie trzeba ich ściągać czy zmieniać zarówno ze względu na wykonywane czynności (czytanie, prowadzenie samochodu, praca przed komputerem), jak i porę dnia (słoneczny poranek, późny wieczór). Zamówienie ich poprzez sklep internetowy gwarantuje nie tylko niższą cenę, ale również możliwość zwrotu.

Szkła kontaktowe PureVision 2 for Presbyopia marki Bausch & Lomb są najlepszym dowodem na to, że korekcja wzroku może być skuteczna, ale i wygodna dla każdego, kto jej potrzebuje. Elastyczny, trwały materiał i sposób wykonania sprzyjają nieustannemu noszeniu. Progresywne szkła zastępują kilka par okularów, ponieważ są uniwersalne, więc cieszą się coraz większym zainteresowaniem Klientów.

Cechy:

  • 6 soczewek w opakowaniu
  • Soczewki miesięczne, które mogą być noszone w sposób ciągły
  • BC/DIA: 8.6/14.0
  • Dostępne w szerokim wachlarzu mocy i addycji
  • Jedne z najcieńszych soczewek na rynku
  • Pozostają elastyczne przez długi czas umożliwiając ciągłe noszenie
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 30 dni
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod -10.00D do +6.00D (w odstępach co 0.25D)
AddycjaLow: od +0.75D do +1.50D
High: od +1.75D do +2.50D
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.0
Dk/t130
Uwodnienie36%
MateriałBalafilcon A
Filtr UVbrak
ProducentBausch+Lomb
ModelPureVision 2 Multifocal for Presbyopia
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Bausch & Lomb, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Purevision 2 Multifocal for Presbyopia 6 szt.

Liczba opinii: 1
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Purevision 2 Multifocal for Presbyopia 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Purevision 2 Multifocal for Presbyopia 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.