Purevision 2 Multifocal for Presbyopia 6 szt.

Cena: 281.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Purevision 2 Multifocal for Presbyopia 6 szt.
Marka: PureVision | Producent: Bausch & Lomb
Purevision 2 for Presbyopia – zamów miesięczne, progresywne soczewki kontaktowe, których nie musisz zmieniać do czytania czy prowadzenia samochodu.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko
Please select a Addycja for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your
Please select a Addycja for your

Wady wzroku i jego osłabienie związane z wiekiem utrudniają normalne, codzienne funkcjonowanie. Posiadanie osobnych okularów do czytania, oglądania telewizji czy prowadzenia samochodu jest kosztowne i kłopotliwe. Na szczęście istnieje znacznie lepsze i bardziej uniwersalne rozwiązanie, jakim są soczewki progresywne PureVision 2 for Presbyopia. To wieloogniskowe szkła kontaktowe, więc pozwalają widzieć lepiej zarówno z bliska, jak i z oddali.

Warto zwrócić uwagę na to, że produkt marki Bausch & Lomb odpowiada na najczęstsze potrzeby Klientów. Cienki, miękki brzeg oraz znacznik strony ułatwiają wkładanie soczewki do oka i nie powodują dyskomfortu w trakcie noszenia. Z biegiem czasu nadal pozostają one elastyczne, więc mogą być używane w sposób ciągły. Szkła miesięczne PureVision są pod względem wymiarów i wygody noszenia jedną z najlepszych i najciekawszych propozycji dostępnych na polskim rynku, a konkretnie poprzez nasz sklep internetowy.

Na jakość widzenia z bliska i oddali wpływa zaawansowane unikatowej technologii 3 Zone Progressive Design. W jednym opakowaniu znajduje się aż 6 soczewek, przez co zakup okazuje się bardzo ekonomiczny. Szeroki wachlarz mocy (od –10,00 do +6,00, co 0,25) oraz addycji ułatwia idealnie dopasowanie do wady w konkretnym oku.

Marka Bausch & Lomb jest doskonale znana z produkcji szkieł kontaktowych najwyższej jakości. W przypadku modelu PureVision największą zaletą jest wygoda zakładania i noszenia. Wspomniana elastyczność materiału, z jakiego są wykonane, sprzyja podejmowaniu aktywności fizycznych. Komfort cenią sobie nawet użytkownicy niechętni soczewkom, którzy się obawiają, że mogą one podrażniać oczy i być trudne do założenia. Można powiedzieć, że noszenie tych szkieł jest praktycznie nieodczuwalne.

Doskonałe widzenie z każdej odległości jest zaletą wieloogniskowej technologii. Progresywne soczewki miesięczne mogą być noszone przez cały czas, ponieważ są przewidziane na dzień i na noc. Nie trzeba ich ściągać czy zmieniać zarówno ze względu na wykonywane czynności (czytanie, prowadzenie samochodu, praca przed komputerem), jak i porę dnia (słoneczny poranek, późny wieczór). Zamówienie ich poprzez sklep internetowy gwarantuje nie tylko niższą cenę, ale również możliwość zwrotu.

Szkła kontaktowe PureVision 2 for Presbyopia marki Bausch & Lomb są najlepszym dowodem na to, że korekcja wzroku może być skuteczna, ale i wygodna dla każdego, kto jej potrzebuje. Elastyczny, trwały materiał i sposób wykonania sprzyjają nieustannemu noszeniu. Progresywne szkła zastępują kilka par okularów, ponieważ są uniwersalne, więc cieszą się coraz większym zainteresowaniem Klientów.

Cechy:

  • 6 soczewek w opakowaniu
  • Soczewki miesięczne, które mogą być noszone w sposób ciągły
  • BC/DIA: 8.6/14.0
  • Dostępne w szerokim wachlarzu mocy i addycji
  • Jedne z najcieńszych soczewek na rynku
  • Pozostają elastyczne przez długi czas umożliwiając ciągłe noszenie
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 30 dni
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod -10.00D do +6.00D (w odstępach co 0.25D)
AddycjaLow: od +0.75D do +1.50D
High: od +1.75D do +2.50D
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.0
Dk/t130
Uwodnienie36%
MateriałBalafilcon A
Filtr UVbrak
ProducentBausch+Lomb
ModelPureVision 2 Multifocal for Presbyopia
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Bausch & Lomb, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Bausch & Lomb Incorporated Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Bausch & Lomb Incorporated

Opinie o Soczewki Kontaktowe Purevision 2 Multifocal for Presbyopia 6 szt.

Liczba opinii: 1
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Purevision 2 Multifocal for Presbyopia 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Purevision 2 Multifocal for Presbyopia 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.