Purevision 2 for Astigmatism 6 szt.

Cena: 199.99 zł
6 szt.
Soczewki Kontaktowe Purevision 2 for Astigmatism 6 szt.
Marka: PureVision | Producent: Bausch & Lomb
Soczewki toryczne PureVision – wybierz miesięczne szkła kontaktowe od Bausch & Lomb i kup je tanio już teraz poprzez nasz sklep internetowy.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Astygmatyzm dotyka ok. 30-40% społeczeństwa. To bardzo powszechna wada, którą jednak da się skutecznie skorygować. Obecnie osoby zmagające się z tą dolegliwością nie muszą się ograniczać do okularów, aby poprawić ostrość widzenia – równie dobrze mogą sięgnąć po szkła kontaktowe. Świetnym przykładem wysokojakościowych soczewek torycznych jest model PureVision 2 for Astigmatism od renomowanej firmy Bausch & Lomb, która ma ponad 150 lat doświadczenia w produkcji sprzętu medycznego. Dzięki nim można zapomnieć o skutkach astygmatyzmu, przy okazji zyskując na wygodzie. Oferujemy je w naszym sklepie internetowym.

Cechą charakterystyczną tych miesięcznych soczewek kontaktowych jest to, że są wyjątkowo cienkie, co gwarantuje nieporównywalny z innymi produktami komfort noszenia. W praktyce są one w ogóle niewyczuwalne i nawet po wielu godzinach ich noszenia nie odczuwa się żadnego dyskomfortu. Nie ma mowy o wysuszeniu oczu, do czego często prowadzi długie użytkowanie innych, gorszych jakościowo modeli. Toryczne soczewki z serii PureVision są warte polecenia również z uwagi na świetną przepuszczalność powietrza, która pozwala na dostarczenie rogówce takiej ilości tlenu, jakiej potrzebuje.

Dla użytkowników szkieł kontaktowych ważne jest nie tylko oczekiwane działanie w postaci efektywnej korekcji wady wzroku, ale również komfort noszenia i zakładania. Na tym polu model PureVision spełnia najsurowsze wymagania i kryteria, co stanowi zasługę innowacyjnej, starannie opracowanej konstrukcji. Zastosowanie technologii Auto Align Design sprawia, że miesięczne szkła kontaktowe od Bausch & Lomb niezwykle dokładnie przylegają do oka i nie odklejają się od jego powierzchni nawet podczas wykonywania dynamicznych aktywności, jak skakanie czy bieganie. Co ważne, zakłada się je bardzo prosto, więc nie trzeba się męczyć z dopasowaniem do rogówki.

Toryczne soczewki miesięczne PureVision pozwalają cieszyć się zdrowym i dobrym wzrokiem przez cały dzień noszenia. Nawet wieczorem, po wielu godzinach różnego rodzaju aktywności, można mieć pewność, że nie pojawią się niepożądane skutki uboczne korzystania ze szkieł kontaktowych, jak np. przekrwione, zmęczone czy wysuszone oczy. Warto je stosować niezależnie od sytuacji – doskonale spisują się w pracy, podczas czytania, w trakcie siedzenia przed komputerem czy oglądania telewizji.

Ponieważ jako sklep internetowy inwestujemy w jakość i dostarczamy wyłącznie sprawdzone oraz poszukiwane przez Klientów szkła kontaktowe, włączyliśmy do asortymentu również toryczne soczewki miesięczne PureVision od Bausch & Lomb, które sprzedajemy w konkurencyjnej cenie.

Cechy:

  • 6 soczewek w opakowaniu
  • Soczewki miesięczne
  • BC/DIA: 8.9/14.5
  • Dostępne w mocach od +6.0 do -6.0 co 0.25 oraz od -6.0 do -9.0 co 0.5
  • Jedne z najcieńszych soczewek na rynku
  • System Auto Align Design zapewnia stabilność obrazu
Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny lub całodobowy przez 30 dni
Opakowanie6 szt.
Moc sferycznaod -6.00D do +6.00D (w odstępach co 0.25D)
od -9.00D do -6.50D (w odstępach co 0.50D)
Cylindry–0.75D/–1.25D/–1.75D/-2.25D
Osieod 10° do 180° (w odstępach co 10°)
Krzywizna (BC)8.90
Średnica (DIA)14.5
Dk/t91
Uwodnienie36%
MateriałBalafilcon A
Filtr UVbrak
ProducentBausch+Lomb
ModelPureVision 2 for Astigmatism
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Bausch & Lomb, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Bausch & Lomb Incorporated Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Bausch & Lomb Incorporated

Opinie o Soczewki Kontaktowe Purevision 2 for Astigmatism 6 szt.

Liczba opinii: 1
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Purevision 2 for Astigmatism 6 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Purevision 2 for Astigmatism 6 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.