Max OptiFresh krople do oczu - 10 ml

Cena: 15.20 zł
10ml
Max OptiFresh krople do oczu - 10 ml
Marka: ColourVue
Krople do oczu Max OptiFresh znacznie poprawiają komfort noszenia soczewek kontaktowych, a także odczuwalnie nawilżają oczy w warunkach sprzyjających ich wysychaniu.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Krople Max OptiFresh to natychmiastowa ulga i długotrwały komfort dla suchych i zmęczonych oczu. Przeznaczone są dla użytkowników miękkich soczewek kontaktowych.

Dzięki specjalnej formule opartej o hialuronian sodu krople do oczu Max OptiFresh zmniejszają suchość oczu oraz ich podrażnienie przez kurz, zanieczyszczenia czy też przemęczenie. Znacznie poprawia to komfort noszenia soczewek kontaktowych przez cały dzień.

Ponadto krople te doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach klimatyzowanych i ogrzewanych, redukując uczucie wysuszenia oczu.

* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta ColorVUE, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o Max OptiFresh krople do oczu - 10 ml

Liczba opinii: 1
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Max OptiFresh krople do oczu - 10 ml
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Max OptiFresh krople do oczu - 10 ml

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.