Iana Optimal - 10ml

Cena: 14.99 zł
10ml
Iana Optimal - 10ml
Marka: Starpharma | Producent: Starpharma
Dzięki optymalnej zawartości kwasu hialuronowego, krople do oczu Iana Optimal przynoszą ulgę już od pierwszego użycia osobom o umiarkowanie suchych oczach. Doskonałe do codziennego stosowania przez użytkowników soczewek.

Obecnie brak na stanie

Przepraszamy, ten produkt nie jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Krople do codziennego stosowania przez osoby noszące soczewki kontaktowe, narażone na podrażnienia oczu oraz uczucie suchości oka. Krople Iana Optimal to optymalne stężenie kwasu hialuronowego, idealne do codziennej pielęgnacji oczu. Dzięki zawartości najnowszej generacji składnika konserwującego można je stosować aż przez 90 dni od otwarcia buteleczki. Konserwant ten występuje w bardzo niskim stężeniu (0.0001%) i jest całkowicie bezpieczny dla każdego typu soczewek kontaktowych oraz dla bardzo wrażliwych oczu. 

Krople Iana Optimal polecane są szczególnie osobom, którym od czasu do czasu zdarza się odczuwać suchość i podrażnienie oczu związane z używaniem soczewek lub przebywaniem w klimatyzowanych bądź zadymionych pomieszczeniach.

Cechy:

  • Pojemność 10ml
  • Mogą być stosowane przez 90 dni od otwarcia butelki
  • Mogą być używane z soczewkami kontaktowymi
  • Zawierają bardzo niskie stężenie nowej generacji konserwantu bezpiecznego dla soczewek i wrażliwych oczu
  • Produkowane w Wielkiej Brytanii
  • Zawierają optymalne stężenie kwasu hialuronowego (0.1%)
  • Krople izotoniczne
  • Redukują uczucie swędzenia oczu
  • Polecane szczególnie osobom odczuwającym umiarkowane podrażnienie oczu w związku z: alergią, klimatyzacją, pyłem, kurzem i spalinami, ostrym światłem, częstymi podróżami
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Starpharma, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: krople nawilżające do oczu Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: SEM Pharma Ltd. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: MYM STC, SL.

Opinie o Iana Optimal - 10ml

Liczba opinii: 1
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Iana Optimal - 10ml
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Iana Optimal - 10ml

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.