Iana Calm - 10ml

Cena: 15.99 zł
10ml
Iana Calm - 10ml
Marka: Starpharma | Producent: Starpharma
Unikalna kompozycja naturalnych ekstraktów oraz zastosowanie nowej generacji konserwantu w bardzo niskim stężeniu sprawiają, że krople te mogą być stosowane z soczewkami aż przez 90 dni.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Przedstawiamy nowej generacji krople do oczu marki Iana, produkowane przez brytyjską firmę EM Pharma UK - producenta nr 1 w segmencie produktów do pielęgnacji oczu w Wielkiej Brytanii. Krople Iana Calm to produkt skierowany do wszystkich użytkowników soczewek, w szczególności do osób cierpiących na alergię, mających wrażliwe i skłonne do podrażnień oczy. Dzięki zastosowaniu naturalnych wyciągów roślinnych z nagietka lekarskiego i oczaru wirginijskiego przynoszą one natychmiastową ulgę zmęczonym oczom.

Krople redukujące podrażnienia Iana Calm można stosować bez wyciągania soczewek kontaktowych, ponieważ zawierają one substancje bezpieczne zarówno dla oczu jak i dla szkieł. Nowej generacji konserwant (PHMB - biguanid poliheksametylenowy) obecny jest w bardzo niskim stężeniu (0.0001%) i cechuje go bezpieczeństwo potwierdzone badaniami. Co istotne, krople te mogą być używane przez aż 90 dni od otwarcia butelki, co oznacza, że jest to produkt wyjątkowo wydajny i ekonomiczny.

Cechy:

  • Pojemność 10ml
  • Mogą być stosowane przez 90 dni od otwarcia butelki
  • Mogą być używane z soczewkami kontaktowymi
  • Zawierają bardzo niskie stężenie nowej generacji konserwantu bezpiecznego dla soczewek i wrażliwych oczu
  • Produkowane w Wielkiej Brytanii
  • Zawierają naturalne ekstrakty roślinne: wyciąg z nagietka lekarskiego i oczaru wirginijskiego
  • Łagodzą objawy alergii i łagodzą podrażnienia
  • Redukują uczucie swędzenia oczu
  • Polecane szczególnie osobom odczuwającym podrażnienie oczu w związku z: alergią, klimatyzacją, pyłem, kurzem i spalinami, ostrym światłem, częstymi podróżami
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Starpharma, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: krople nawilżające do oczu Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: SEM Pharma Ltd. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: MYM STC, SL.

Opinie o Iana Calm - 10ml

Liczba opinii: 3
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Iana Calm - 10ml
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Iana Calm - 10ml

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.