Glow Red

Cena: 108.99 zł
2 szt.
Soczewki Kontaktowe Glow Red
Marka: ColourVue | Producent: Maxvue Vision
Doskonałe do kostiumu terminatora lub wampira - świecą na krwisto-czerwony kolor pod wpływem światła UV.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Świecące czerwone soczewki kontaktowe Terminatora Przekonaj się, że za stosunkowo niewielkie pieniądze możesz dopełnić swojej stylizacji w sposób ciekawy i nietuzinkowy. Proponujemy nie tylko fioletowe soczewki kontaktowe, ale także oryginalne czerwone, dzięki którym Twoje spojrzenie będzie mrozić krew w żyłach każdej osoby, w której kierunku odwrócisz wzrok. Dlatego właśnie tego typu kolorowe szkła są coraz częściej wybierane jako dopełnienie crazy kreacji na cosplay czy też na imprezę związaną z Halloween. Wiele osób używa ich jednak w trakcie wyjść na imprezy klubowe, a to wszystko dlatego, że dzięki światłu UV soczewki ColourVue Glow Red zaczynają dosłownie świecić! Tego typu crazy kolorowe szkła kontaktowe są gwarancją, że każdy zwróci na Ciebie uwagę i na pewno wyróżnisz się z tłumu!

Soczewki ColourVue Glow Red to przykład doskonałych szalonych szkieł kontaktowych, które pozwolą Ci zmienić się w wiele strasznych i niesamowitych postaci. W świetle dziennym są one całkowicie kryjące i nadają oczom wyrazisty, czerwony kolor. Właśnie on kojarzony jest z wampirami oraz wieloma innymi strasznymi postaciami. Z kolei w świetle UV, np. w nocnych klubach, świecą one fantastycznym, czerwonym blaskiem. Dzięki nim upodobnić się możesz chociażby do tak kultowej postaci, jak Terminator! Co warto podkreślić, nasze czerwone soczewki kontaktowe ColourVue Glow Red są niezwykle komfortowe w noszeniu, dzięki czemu bez problemu można je nosić nawet całą noc.

  • 2 soczewki w opakowaniu
  • Tylko w mocach zerowych
  • Soczewki 1-roczne
  • B.C: 8.6mm
  • DIA: 14mm
Typ soczewekroczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie2 szt.
Moc sferyczna0.0
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.0
Dk/t26
Uwodnienie45%
MateriałHydrogel terpolymer
Filtr UVbrak
ProducentColourVue
ModelGlow Red
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Maxvue Vision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: MaxVue Vision SDN. BHD. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Quantum Vision S. L.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Glow Red

Liczba opinii: 5
Ocena: : 4.4 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Glow Red
Skomentuj

Średnia ocena 4.4 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Glow Red

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.