Glow Orange

Cena: 108.99 zł
2 szt.
Soczewki Kontaktowe Glow Orange
Soczewki Kontaktowe Glow Orange
Foto: Jake Munro
Foto: Jake Munro
Foto: @josuberry
Marka: ColourVue | Producent: Maxvue Vision
Idealne, aby zaskoczyć przyjaciół: ogniście pomarańczowe w świetle dziennym oraz świecące na pomarańczowo w świetle UV.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Szukasz sposobu na to, by wyglądać pod każdym względem oryginalnie? Nie chcesz być taki, jak wszyscy, a zbliża się ważna impreza kostiumowa? W takim wypadku jesteś w najlepszym możliwym miejscu. Kolorowe soczewki kontaktowe ColourVue Glow Orange to propozycja dla każdego, kto ceni sobie crazy look i nie boi się zabłysnąć wśród innych. W proponowanej wersji dostępne są w soczystym, przyciągającym wzrok kolorze pomarańczowym, idealnie nadającym się zarówno do klubu – w świetle UV zyskują nowy wygląd - jak i do codziennego noszenia. Tego typu kolorowe szkła kontaktowe rozświetlą twarz osoby noszącej i nadadzą jej nietuzinkowego, a jednocześnie wyrazistego charakteru.

Soczyście pomarańczowe soczewki ColourVue Glow Orange to pozycja absolutnie wyjątkowa w naszej ofercie - żadne inne soczewki nie dają tak wyrazistego efektu pomarańczowych oczu jak właśnie te. Co warto podkreślać, w świetle UV, a więc w klubach i dyskotekach, szkła te nadadzą Twoim oczom niesamowitego, pomarańczowego blasku, który z pewnością uczyni Cię gwiazdą wieczoru.

Dzięki tym szkłom kontaktowym w świetle UV Twoje oczy zaczną świecić i szybko wyróżnią Cię z tłumu. Właśnie dlatego coraz więcej osób wybiera je jako wykończenie swojego crazy looku na eventy Halloweenowe, cosplay'owe lub do sesji zdjęciowych.

Warto zaznaczyć, że noszenie kolorowych szkieł kontaktowych jest jak najbardziej komfortowe i nie zaburza widzenia – można bez przeszkód mieć je na oczach nawet przez wiele godzin.

  • 2 soczewki w opakowaniu
  • Tylko w mocach zerowych
  • Soczewki 1-roczne
  • B.C: 8.6mm
  • DIA: 14mm
Typ soczewekroczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie2 szt.
Moc sferyczna0.0
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.0
Dk/t26
Uwodnienie45%
MateriałHydrogel terpolymer
Filtr UVbrak
ProducentColourVue
ModelGlow Orange
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Maxvue Vision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: MaxVue Vision SDN. BHD. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Quantum Vision S. L.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Glow Orange

Liczba opinii: 4
Ocena: : 4.3 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Glow Orange
Skomentuj

Średnia ocena 4.3 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Glow Orange

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.