Glow Green

Cena: 108.99 zł
2 szt.
Soczewki Kontaktowe Glow Green
Soczewki Kontaktowe Glow Green
Foto: @thelittlevampyr
Foto: @thelittlevampyr
Foto: @thelittlevampyr
Marka: ColourVue | Producent: Maxvue Vision
Świecą na zielono niczym oczy kota w ciemności (tylko w świetle UV, takim jak w nocnych klubach).

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Soczewki ColourVue Glow GreenMówi się, że zielone oczy oznaczają szalone życie… Dzięki nam możesz dodać trochę takiego pozytywnego szaleństwa zarówno do swojego codziennego życia, jak i na imprezy cosplay czy też te związane ze świętowaniem Halloween. Zielone soczewki kontaktowe ColourVue Glow Green to absolutny hit wśród wszystkich tych, którzy nie boją się wyróżnić z tłumu. Te crazy kolorowe szkła sprawią, że nikt nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku zarówno za dnia, jak i w czasie nocnych wizyt w klubach. Twoje oczy będą niezwykłe w każdym świetle – naturalnym, jak i pod wpływem lamp UV!

Z soczewkami ColourVue Glow Green bez problemu zmienisz się w tajemniczego kota przyczajonego w mroku. Dzięki tym kolorowym szkłom kontaktowym Twoje oczy świecić będą na zielono pod wpływem promieni UV obecnych w każdym nocnym klubie. Jeśli więc szykujesz się na szaloną imprezę, wybierz soczewki Glow Green i zaskocz wszystkich swoimi lśniącymi w ciemności zielonymi oczami! Gwarantujemy, że na wszystkich obecnych zrobisz piorunujące wrażenie już od samego wejścia aż do końca imprezy.

W świetle dziennym zielone crazy szkła kontaktowe ColourVue Glow Green mają kolor zielonej trawy. Dzięki temu możesz z powodzeniem używać ich w różnych stylizacjach, niekoniecznie wykorzystując ich świecące właściwości, które tak świetnie sprawdzą się na eventach cosplay, Halloween czy innych imprezach kostiumowych. Co warto zaznaczyć, noszenie soczewek ColourVue Glow Green jest bardzo komfortowe i w żaden sposób nie wpływa na jakość widzenia.

  • 2 soczewki w opakowaniu
  • Tylko w mocach zerowych
  • Soczewki 1-roczne
  • B.C: 8.6mm
  • DIA: 14mm
Typ soczewekroczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie2 szt.
Moc sferyczna0.0
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.0
Dk/t26
Uwodnienie45%
MateriałHydrogel terpolymer
Filtr UVbrak
ProducentColourVue
ModelGlow Green
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Maxvue Vision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: MaxVue Vision SDN. BHD. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Quantum Vision S. L.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Glow Green

Liczba opinii: 5
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Glow Green
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Glow Green

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.