Glow Electric Blue

Cena: 108.99 zł
2 szt.
Soczewki Kontaktowe Glow Electric Blue
Soczewki Kontaktowe Glow Electric Blue
Foto: Jake Munro
Kompletnie transparentne w świetle dziennym, świecą na niebiesko pod wpływem światła UV, zakrywając kolorem całą tęczówkę oraz źrenicę.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Pozwól sobie na odrobinę kolorowego szaleństwa! Proponujemy niebieskie soczewki kontaktowe, dzięki którym zabłyśniesz oryginalnym wyglądem, a każdy, kto spojrzy w Twoje oczy, nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku. Jest to świetne rozwiązanie na dopełnienie nietuzinkowego crazy stroju na eventy związane z Halloween czy też imprezy cosplay'owej - pod warunkiem obecności lamp UV.

Soczewki kontaktowe ColourVue Glow Electric Blue to fantastyczny, a jednocześnie bardzo oryginalny dodatek do stroju na każdą szaloną imprezę w klubie i nie tylko. Warto zaznaczyć, że pod wpływem światła UV świecą one na niebiesko, nadając Twoim oczom zwariowany, a jednocześnie trochę piekielny wygląd – dzięki nim na pewno szybko przyciągniesz uwagę wielu osób! Co ciekawe, soczewki te są całkowicie bezbarwne i niewidoczne na oku w świetle dziennym! Możesz zatem zaskoczyć znajomych świecącymi oczami, gdy tylko dotrzecie do nocnego klubu.

Ten produkt stanowi wyjątek w serii Glow, jako że jego kolor zakrywa zarówno tęczówkę, jak i źrenicę, dając niesamowity, przerażający efekt. Właśnie dlatego te crazy niebieskie soczewki kontaktowe UV są tak chętnie wybierane przez osoby chcące zabłysnąć na imprezach z okazji Halloween czy na konwencji cosplay.

Noszenie kolorowych szkieł kontaktowych ColourVue Glow Electric Blue jest bezpieczne, a jednocześnie komfortowe, co podkreślają nasi Klienci. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na ich zakup – i nigdy nie żałują!

  • 2 soczewki w opakowaniu
  • Tylko w mocach zerowych
  • Soczewki 1-roczne
  • B.C: 8.6mm
  • DIA: 14mm
Typ soczewekroczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie2 szt.
Moc sferyczna0.0
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.0
Dk/t26
Uwodnienie45%
MateriałHydrogel terpolymer
Filtr UVbrak
ProducentColourVue
ModelGlow Electric Blue
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta ColorVUE, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Glow Electric Blue

Liczba opinii: 10
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Glow Electric Blue
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Glow Electric Blue

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.