Glow Electric Blue

Cena: 108.99 zł
2 szt.
Soczewki Kontaktowe Glow Electric Blue
Soczewki Kontaktowe Glow Electric Blue
Foto: Jake Munro
Marka: ColourVue | Producent: Maxvue Vision
Kompletnie transparentne w świetle dziennym, świecą na niebiesko pod wpływem światła UV, zakrywając kolorem całą tęczówkę oraz źrenicę.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Pozwól sobie na odrobinę kolorowego szaleństwa! Proponujemy niebieskie soczewki kontaktowe, dzięki którym zabłyśniesz oryginalnym wyglądem, a każdy, kto spojrzy w Twoje oczy, nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku. Jest to świetne rozwiązanie na dopełnienie nietuzinkowego crazy stroju na eventy związane z Halloween czy też imprezy cosplay'owej - pod warunkiem obecności lamp UV.

Soczewki kontaktowe ColourVue Glow Electric Blue to fantastyczny, a jednocześnie bardzo oryginalny dodatek do stroju na każdą szaloną imprezę w klubie i nie tylko. Warto zaznaczyć, że pod wpływem światła UV świecą one na niebiesko, nadając Twoim oczom zwariowany, a jednocześnie trochę piekielny wygląd – dzięki nim na pewno szybko przyciągniesz uwagę wielu osób! Co ciekawe, soczewki te są całkowicie bezbarwne i niewidoczne na oku w świetle dziennym! Możesz zatem zaskoczyć znajomych świecącymi oczami, gdy tylko dotrzecie do nocnego klubu.

Ten produkt stanowi wyjątek w serii Glow, jako że jego kolor zakrywa zarówno tęczówkę, jak i źrenicę, dając niesamowity, przerażający efekt. Właśnie dlatego te crazy niebieskie soczewki kontaktowe UV są tak chętnie wybierane przez osoby chcące zabłysnąć na imprezach z okazji Halloween czy na konwencji cosplay.

Noszenie kolorowych szkieł kontaktowych ColourVue Glow Electric Blue jest bezpieczne, a jednocześnie komfortowe, co podkreślają nasi Klienci. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na ich zakup – i nigdy nie żałują!

  • 2 soczewki w opakowaniu
  • Tylko w mocach zerowych
  • Soczewki 1-roczne
  • B.C: 8.6mm
  • DIA: 14mm
Typ soczewekroczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie2 szt.
Moc sferyczna0.0
Krzywizna (BC)8.6
Średnica (DIA)14.0
Dk/t26
Uwodnienie45%
MateriałHydrogel terpolymer
Filtr UVbrak
ProducentColourVue
ModelGlow Electric Blue
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Maxvue Vision, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: MaxVue Vision SDN. BHD. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Quantum Vision S. L.

Opinie o Soczewki Kontaktowe Glow Electric Blue

Liczba opinii: 12
Ocena: : 4.7 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Glow Electric Blue
Skomentuj

Średnia ocena 4.7 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Glow Electric Blue

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.