Hyal-Drop Multi - 10ml

Cena: 34.99 zł
10ml
Hyal-Drop Multi - 10ml
Marka: Bausch & Lomb | Producent: Bausch & Lomb
Intensywnie nawilżające krople do oczu firmy Bausch and Lomb zawierające 0.24% kwasu hialuronowego.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Krople do oczu Hyal-Drop Multi to preparat nawilżający do oczu, zalecany dla osób spędzających dużo czasu w klimatyzowanych pomieszczeniach, przed monitorem komputera lub w zanieczyszczonym środowisku, a także w innych warunkach mogących powodować wysuszenie filmu łzowego (tzw. zespół suchego oka). Nadaje się do stosowania na gołe oko oraz do nawilżania twardych i miękkich soczewek kontaktowych.

Hyal Drop Multi składa się w głównej mierze z naturalnie występującego kwasu hialuronowego i jest niezwykle łatwy w użyciu. Jego składniki to kwas hialuronowy 0,24% oraz inne substancje, w tym sterylna woda, chlorek sodu, chlorek potasu, dwuwodorofosforan sodu. Nie zawiera środków konserwujących.

Natychmiastowe działanie nawilżające tego produktu przynosi ulgę podrażnionym i zmęczonym oczom. Nie zakłóca widzenia i odświeża oczy podczas długotrwałego korzystania z komputera. Pomaga również zachować komfort oczom podczas wietrznej i słonecznej pogody lub podczas przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach. Gdy Twoje soczewki kontaktowe wydają się suche i stają się niewygodne w noszeniu, wystarczy, że wpuścisz po jednej kropli do każdego oka, a natychmiast poczujesz ulgę. Krople do oczu Hyal-Drop Multi nawilżają Twoje oczy, łagodząc kluczowe objawy suchego oka, takie jak suchość, podrażnienie lub zmęczenie oczu, uczucie ciała obcego w oku czy nadmierne łzawienie.

Cechy:

  • Pojemność 10ml
  • Do używania z miękkimi oraz twardymi soczewkami
  • Zawartość kwasu hialuronowego 0.24%
  • Łagodzi objawy zespołu suchego oka
  • Wyposażone w specjalny zakraplacz do dozowania pojedynczych kropli
  • Długi termin przydatności po otwarciu: 6 miesięcy
  • Bardzo dobra tolerancja nawet przy ciągłym stosowaniu
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Bausch & Lomb, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: krople nawilżające do oczu Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Bausch & Lomb Incorporated Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Bausch & Lomb Incorporated
Hyal-Drop Multi - 10ml
Skomentuj

Średnia ocena 0.0 - Bądż pierwszy/-a

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Hyal-Drop Multi - 10ml

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.