Hyabak Nawilżające Krople do Oczu - 10ml

Cena: 48.99 zł
10ml
Hyabak Nawilżające Krople do Oczu - 10ml
Marka: Laboratoires Thea | Producent: Laboratoires Thea
Hyabak to nawilżające krople do oczu i soczewek kontaktowych z naturalnym hialuronianem sodu, które nawilżają i chronią oczy, przynosząc ulgę w uczuciu podrażnienia, pieczenia czy przemęczenia oczu.

Opcje

Obserwuj @OPTYK.ROZMUS I #OPTYKROZMUS na Instagramie

Wypróbuj teraz te fantastyczne nawilżające krople do oczu, jeśli cierpisz na zespół suchego oka, noszenie soczewek kontaktowych wiąże się dla Ciebie z dyskomfortem lub Twoje oczy często są podrażnione i swędzące. Krople Hyabak przyniosą Ci natychmiastową ulgę we wszystkich wyżej wspomnianych sytuacjach dzięki zawartości hialuronianu sodu, który działa jak gąbka stopniowo wypuszczająca wilgoć na Twoje oko. Krople te są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które używają soczewek kontaktowych - po umieszczeniu kropli na wewnętrznej stronie soczewki, tworzy ona coś na kształt płynnej poduszki zdecydowanie ułatwiającej nakładanie szkieł kontaktowych.

Cechy:

  • Butelka 10ml
  • Doskonałe w przypadku zespołu suchego oka, swędzenia oczu, podrażnienia
  • Mogą być stosowane bezpośrednio na soczewki przed ich założeniem
  • Należy je zużyć w ciągu 8 tygodni od otwarcia butelki
  • Zawierają hialuronian sodu
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Laboratoires Thea, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: krople nawilżające do oczu Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Laboratoires Thea Nazwa upoważnionego przedstawiciela: not applicable (manufactured in EU)

Opinie o Hyabak Nawilżające Krople do Oczu - 10ml

Liczba opinii: 6
Ocena: : 5.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Hyabak Nawilżające Krople do Oczu - 10ml
Skomentuj

Średnia ocena 5.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Hyabak Nawilżające Krople do Oczu - 10ml

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.