Freshlook ColorBlends Sterling Gray 2 szt.

Cena: 105.69 zł
2 szt.
Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Sterling Gray 2 szt.
Marka: Freshlook | Producent: Alcon
Sprzedajemy najlepsze na rynku miesięczne soczewki kontaktowe zmieniające kolor oczu, także korekcyjne. Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę już teraz.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your

Chcesz zabłysnąć wyjątkowym urokiem osobistym na każdej imprezie lub podczas romantycznego wieczoru? A może po prostu marzy Ci się naturalna i dyskretna odmiana Twojego codziennego wyglądu? W takim razie zamów już teraz kolorowe soczewki miesięcznie Freshlook ColorBlends Sterling Gray. Twoje źrenice, dzięki zmianie ich barwy na szarą, staną się bardziej tajemnicze i uwodzicielskie jednocześnie.

Pomimo wspaniałego efektu wizualnego, odmiana ta jest naprawdę dyskretna. Wszystko to otrzymano za pomocą unikalnej technologii „3 w 1”, którą producent wykorzystał do zabarwienia powierzchni. Powłokę tych kolorowych soczewek miesięcznych pokrywają szare punkty w trzech różnych odcieniach tworzące spójną siatkę. Dodatkowo na środku znajduje się ledwo widoczny pierścień o ciemniejszym odcieniu szarości, który stanowi idealne dopełnienie całości. Dzięki temu barwa nie jest sztuczna, oczy wyglądają naturalnie, a Ty na pewno nie będziesz mógł/mogła odpędzić się od spojrzeń innych osób.

Oczywiście zastosowane do produkcji tych kolorowych soczewek miesięcznych technologie odpowiedzialne są nie tylko za ten zjawiskowy wygląd. To również skuteczna ochrona Twojego aparatu wzroku, jak również gwarancja doskonałej jakości widzenia. Szkła kontaktowe Freshlook ColorBlends Sterling Gray wykonane są z oddychającego materiału o uwodnieniu na poziomie 55%. Przeznaczone do noszenia w trybie dziennym nawet po wielu długich godzinach pozostają doskonale nawilżone. Nie doświadczysz nieprzyjemnego efektu pieczenia czy uczucia ciała obcego pod powieką. Troskę o zdrowie zapewnia również powłoka uniemożliwiająca pojawianie się osadów białkowych. Cechuje się ona przy tym odpornością na zanieczyszczenia, także na różnorodne pozostałości makijażu. Szare soczewki miesięczne dostępne są zarówno w wersji zerowej dla osób bez wad wzroku, jak i korekcyjnej dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. W przypadku modeli korekcyjnych doskonała jakość widzenia jest gwarantowana w każdych warunkach.

Cechy:

  • miesięczne szare soczewki,
  • bardzo naturalny wygląd,
  • dostępne w mocach od -8.0 do +6.0,
  • dostępne również w mocy zerowej,
  • odporne na zanieczyszczenia, w tym na resztki makijażu,
  • uwodnienie – 55%,
  • doskonała przepuszczalność tlenu,
  • BC 8.60, DIA 14.5,
  • specjalna technologia mieszania kolorów 3 w 1.

Kupując kolorowe Freshlook ColorBlends Sterling Gray, możesz szybko, skutecznie i naprawdę bezpiecznie odmienić swoje spojrzenie na bardziej zalotne i tajemnicze jednocześnie. Złóż zamówienie w naszym sklepie już teraz. Mamy wyłącznie sprawdzone, oryginalne produkty, zawsze w konkurencyjnych cenach.

Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie2 szt.
Moc sferycznaod +2.00 do -6.00 (w odstępach co 0.25D)
od +2.50 do +6.00 (w odstępach co 0.50D)
od -6.50 do -8.00 (w odstępach co 0.50D)
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.5
Dk/t20
Uwodnienie55%
MateriałPhemfilcon A
Filtr UVbrak
ProducentAlcon
ModelFreshlook ColorBlends Sterling Gray
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Alcon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Alcon Laboratories, Inc. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Alcon Laboratories Belgium

Opinie o Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Sterling Gray 2 szt.

Liczba opinii: 4
Ocena: : 3.8 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Sterling Gray 2 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 3.8 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Sterling Gray 2 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.