Freshlook ColorBlends Green 2 szt.

Cena: 105.69 zł
2 szt.
Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Green 2 szt.
Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Green 2 szt.
Foto: Lucas Adelon Rembas
Foto: Lucas Adelon Rembas
Marka: Freshlook | Producent: Alcon
Dzięki miesięcznym soczewkom Freshlook Colorblends Green zmienisz barwę swoich oczu na zieloną. Wejdź na naszą stronę i poznaj dokładnie ten produkt.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your

Masz ochotę sprawdzić, jak będzie prezentowała się Twoja twarz z zupełnie nową barwą tęczówek? Teraz taka odmiana jest możliwa i to w sposób bezpieczny, a do tego naprawdę niedrogi. Freshlook Colorblends Green to najwyższej jakości kolorowe soczewki miesięczne dedykowane każdemu. Niezależnie, czy masz wadę wzroku, czy nie, możesz używać ich kiedy tylko najdzie Cię na to ochota. Zielone szkła kontaktowe dostępne są bowiem w wersji zerowej, jak i korekcyjnej – o dużej rozpiętości mocy dla osób z krótkowzrocznością lub z dalekowzrocznością.

Występująca na powierzchni tych szkieł kontaktowych barwa, to efekt łączenia się ze sobą aż 3 różnych odcieni zieleni. Producent zastosował tutaj unikalną technologię „3 w 1”. Na powierzchni kolorowych soczewek miesięcznych stworzona jest siatka barwnych punktów w trzech różnych odcieniach, którą uzupełnia nieco ciemniejszy pierścień okołorąbkowy. Takie połączenie sprawia, że efekt zmiany koloru oczu po ich założeniu jest niezwykle subtelny i dzięki temu po prostu naturalny. Ponieważ szkła kontaktowe są w wersji 30-dniowej, możesz je zakładać, kiedy tylko masz na to ochotę. Stała zmiana odcienia tęczówki, a może jedynie chęć zabłyśnięcia na ważnym dla Ciebie wydarzeniu? To nie ma znaczenia. Można dowolnie eksperymentować ze swoim nowym wyglądem, dobierając różne makijaże i kreacje według własnego gustu.

Osoby z wadą wzroku docenią te kolorowe soczewki miesięcznie również z racji skutecznej poprawy jakości widzenia. Minusowe i plusowe moce o szerokiej rozpiętości, a do tego nowoczesne technologie troszczące się o zdrowie oczu to zalety, które natychmiast dostrzeże każdy. Soczewka miesięczna Freshlook Colorblends Green do noszenia w trybie dziennym jest odporna na osady białkowe i do jej powierzchni nie przyczepiają się zanieczyszczenia. Sam materiał cechuje się natomiast uwodnieniem na poziomie 55% i efektywnym przepuszczaniem tlenu. Choć nosisz je tuż pod powiekami, to absolutnie ich nie poczujesz nawet po całym dniu użytkowania. Będziesz widział doskonale w każdych warunkach, a kolorowe zabarwienie sprawi, że dodatkowo diametralnie i w naturalny sposób odmienisz swój wygląd.

Cechy:

  • miesięczne zielone soczewki,
  • bardzo naturalny wygląd,
  • dostępne w mocach od -8.0 do +6.0,
  • dostępne również w mocy zerowej,
  • do noszenia w trybie dziennym,
  • ochrona oczu przed nadmiernym wysychaniem i przed osadami białkowymi,
  • BC 8.60, DIA 14.5,
  • specjalna technologia mieszania kolorów 3 w 1,
  • dobra alternatywa dla soczewek Acuvue 2 Colours Hazel Green.

Zapraszamy do składania zamówień. Zielone Freshlook Colorblends Green na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie2 szt.
Moc sferycznaod +2.00 do -6.00 (w odstępach co 0.25D)
od +2.50 do +6.00 (w odstępach co 0.50D)
od -6.50 do -8.00 (w odstępach co 0.50D)
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.5
Dk/t20
Uwodnienie55%
MateriałPhemfilcon A
Filtr UVbrak
ProducentAlcon
ModelFreshlook ColorBlends Green
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Alcon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Alcon Laboratories, Inc. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Alcon Laboratories Belgium

Opinie o Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Green 2 szt.

Liczba opinii: 3
Ocena: : 2.3 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Green 2 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 2.3 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Green 2 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.