Freshlook ColorBlends Gray 2 szt.

Cena: 105.69 zł
2 szt.
Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Gray 2 szt.
Marka: Freshlook | Producent: Alcon
Szukasz wygodnych i bezpiecznych soczewek miesięcznych do zmiany koloru oczu? Wejdź na naszą stronę i zamów Freshlook Colorblends Gray.

Lewe Oko

Please select a BC / DIA for your Lewe Oko
Please select a SPH Moc for your Lewe Oko

Prawe Oko

Please select a BC / DIA for your
Please select a SPH Moc for your

Czy wiesz, że zmiana barwy tęczówek oczu może diametralnie odmienić wygląd całej Twojej twarzy? Jeśli chcesz się o tym przekonać, już teraz zamów najwyższej jakości kolorowe soczewki miesięczne Freshlook Colorblends Gray i ciesz się swoim nowym obliczem. To jednak nie tylko szare zabarwienie, ale także gwarancja bezpieczeństwa, jak również doskonałej jakości widzenia. Duży przekrój mocy do wyboru sprawia, że produkt dedykowany jest osobom z krótkowzrocznością lub z dalekowzrocznością. Istnieje dodatkowo opcja zakupu soczewek miesięcznych w formie zerówek, a więc mogą ich używać również osoby niepotrzebujące akcesoriów do korekcji wzroku.

Efekt zmiany barwy jest w tym przypadku subtelny i niezwykle naturalny. Dzieje się tak dzięki temu, że w kolorowych soczewkach miesięcznych zastosowano unikalną technologię „3 w 1”. Nie jest to jedna barwa, ale aż 3 różne odcienie szarego, które nakładają się na siebie i tworzą tym samym wrażenie naturalnego wyglądu tęczówki. Na powierzchni znajduje się również pierścień okołorąbkowy, ale trochę ciemniejszy, który dodatkowo pogłębia efekt naturalności.

Materiał Phemfilcon A, z którego zostały wykonane te szkła kontaktowe, został stworzony z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu oczu. Kolorowe soczewki miesięcznie nosi się w trybie dziennym, ale za sprawą ich odpowiedniego wykonania nawet sporadyczne spanie w nich nie będzie niebezpieczne. Materiał ten charakteryzuje się bowiem uwodnieniem na poziomie 55% i doskonałą przepuszczalnością tlenu. Dzięki temu szkła kontaktowe nie wysychają w krótkim czasie i nie powodują nieprzyjemnych podrażnień. Na ich miękkiej powierzchni nie powstają groźne osady białkowe i nie przyczepiają się do niej zanieczyszczenia, w tym pozostałości kosmetyków, na przykład resztki makijażu.

Dzięki Freshlook Colorblends Gray odkryjesz niezwykły komfort korzystania z kolorowych soczewek miesięcznych, a jednocześnie zyskasz piękny wygląd swoich oczu. Szare szkła kontaktowe możesz nosić na co dzień lub po prostu zakładać je na wyjątkowe okazje, kiedy tylko chcesz, aby Twoja twarz wyglądała niezwykle zjawiskowo.

Cechy:

  • miesięczne szare soczewki,
  • bardzo naturalny wygląd,
  • dostępne w mocach od -8.0 do +6.0,
  • dostępne również w mocy zerowej,
  • BC 8.60, DIA 14.5,
  • specjalna technologia mieszania kolorów 3 w 1,
  • ochrona przed osadami białkowymi i zanieczyszczeniami.

Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty już teraz i zamów produkt Freshlook Colorblends Gray w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Twoje oczy będą bezpieczne, odkryjesz zupełnie nowy standard doskonałej jakości widzenia, a przy okazji odmienisz barwę swoich tęczówek.

Typ soczewekmiesięczne
Tryb noszeniadzienny
Opakowanie2 szt.
Moc sferycznaod +2.00 do -6.00 (w odstępach co 0.25D)
od +2.50 do +6.00 (w odstępach co 0.50D)
od -6.50 do -8.00 (w odstępach co 0.50D)
Krzywizna (BC)8.60
Średnica (DIA)14.5
Dk/t20
Uwodnienie55%
MateriałPhemfilcon A
Filtr UVbrak
ProducentAlcon
ModelFreshlook ColorBlends Gray
* Medyczne oraz techniczne szczegóły produktu zaczerpnięto z materiałów producenta Alcon, dodatkowe treści są autorstwa firmy Optyk Rozmus Eye Care.
* Przewidziane zastosowanie wyrobu: do korekcji wad wzroku u osób ze zdrowymi oczami Podmiot prowadzący reklamę: Optyk Rozmus Eye Care S. C. Nazwa producenta wyrobu: Alcon Laboratories, Inc. Nazwa upoważnionego przedstawiciela: Alcon Laboratories Belgium

Opinie o Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Gray 2 szt.

Liczba opinii: 2
Ocena: : 4.0 liczba gwiazdek 5

Na sumaryczną ocenę produktu (liczbę gwiazdek) składają się opinie z polskiej i anglojęzycznych wersji sklepu. Na tej stronie wyświetlane są tylko recenzje w Twoim języku.

Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Gray 2 szt.
Skomentuj

Średnia ocena 4.0 - Zobacz wszystkie opinie

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu z tym produktem. W jaki sposób Ci pomógł, lub nie? Czy poleciłbyś/poleciłabyś go znajomemu?

Uwaga: Twoje imię będzie wyświetlone na stronie internetowej w momencie publikacji tej opinii – proponujemy użycie pseudonimu lub skrótu np. "Ewa P".

Upewnij się, że jesteś zalogowany/-na na stronie Sklepu przed zostawieniem recenzji. Jeśli nie jesteś, zostanie ona odrzucona, podobnie jak recenzje produktów, których nie zakupiłeś/-aś. Każdorazowo weryfikujemy recenzje produktów, aby upewnić się, że na naszych serwerach nie ma spamu lub zakazanych treści.

LensCoinLensCoinLensCoin

Twoja opinia
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail lub zostaw to pole puste
Wpisz swoją opinię
attach_file
Zadaj nam pytanie...
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 200 znaków
Maksymalnie 50 znaków
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz swoje pytanie tutaj
Zapytaj nas o ten produkt
Soczewki Kontaktowe Freshlook ColorBlends Gray 2 szt.

Wpisz swoje pytanie i zostaw swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli ta forma kontaktu Ci nie odpowiada, wybierz inną z tej strony.

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.